• 7:40

    ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ (THE WORDS)

  • 9:30

    ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ (ME AND ORSON WELLES)

  • 11:40

    Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΙΣΙΩΝ (THE HUNCHBACK OF NOTRE DAME)

  • 13:20

    BARBECUE

  • 15:10

    ΔΙΔΥΜΟΙ ΜΠΕΛΑΔΕΣ (THE PARENT TRAP)

  • 17:20

    BROTHER NATURE

  • 19:10

    ΕΒΔΟΜΟΣ ΓΙΟΣ (SEVENTH SON)

  • 21:00

    THE INTERVENTION

  • 22:45

    CAPTAIN AMERICA: ΕΜΦΥΛΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ (CAPTAIN AMERICA: CIVIL WAR)

  • 1:20

    NEED FOR SPEED

  • 3:40

    POST MORTEM

  • 5:20

    ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ; (THE CHANGE-UP)

  • 6:10

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΝΑΠΟΛΕΩΝ!

  • 7:40

    ΤΡΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΝΩ

  • 9:05

    Ο ΠΑΝΙΚΟΣ

  • 10:35

    ΨΙΤ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • 11:55

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΝΑΠΟΛΕΩΝ!

  • 13:25

    Η ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΤΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ

  • 15:05

    ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΑΝΩΛΙΟ

  • 16:45

    ΩΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

  • 18:25

    Ο ΑΤΣΙΔΑΣ

  • 20:00

    ΜΗΝ ΕΡΩΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

  • 22:00

    Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ

  • 23:40

    ΝΟΜΟΣ 4000

  • 1:25

    ΕΣΧΑΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ

  • 2:55

    Η ΚΥΡΑ ΜΑΣ, Η ΜΑΜΜΗ

  • 4:15

    ΔΙΩΓΜΟΣ

  • 5:50

    Ο ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ

  • 17:00

    ZOO Κ2 Ε7

  • 18:00

    NO TOMORROW Κ1 Ε10

  • 19:00

    GIRLFRIENDS' GUIDE TO DIVORCE Κ3 Ε2

  • 20:00

    BERLIN STATION Κ1 Ε7

  • 21:00

    MR. ROBOT Κ2 Ε6

  • 22:00

    THE ODD COUPLE Κ3 Ε11

  • 22:30

    THE GREAT INDOORS Κ1 Ε11

  • 23:00

    DARK ANGEL E3

  • 1:00

    ZOO Κ2 Ε7

  • 1:50

    BERLIN STATION Κ1 Ε7

  • 2:50

    MR. ROBOT Κ2 Ε6

  • 3:50

    TRAPPED Κ1 Ε10

  • 4:50

    ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 9:00

  • 6:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΜΟΝΑΚΟ

  • 8:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ

  • 10:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ

  • 12:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ

  • 14:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ

  • 16:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΑΛ - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ

  • 18:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΙΝΤΕΡ - ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ

  • 19:55

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

  • 20:25

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BUNDESLIGA 2016 - 2017

  • 21:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ (Ζ)

  • 23:30

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

  • 0:30

    ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ 2016 - 2017

  • 1:00

    ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

  • 2:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΑΝΑ

  • 4:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ - ΑΠΟΕΛ

  • 7:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΙΝΤΕΡ - ΚΙΕΒΟ

  • 9:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΡΟΤΟΝΕ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ

  • 11:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΡΑΝΑΔΑ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ

  • 13:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΝΑΠΟΛΙ - ΠΕΣΚΑΡΑ

  • 15:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΘΕΛΤΑ - ΑΛΑΒΕΣ

  • 16:55

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ

  • 18:50

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016 - 2017

  • 19:20

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΙΣΠΑΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016 - 2017

  • 20:30

    LA LIGA SANTANDER DOCS 2016-17 E2

  • 21:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ (Ζ)

  • 23:45

    POKER TOURNAMENTS: 2016 WOP

  • 1:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΕΜΠΟΛΙ

  • 3:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΣΟΥΟΛΟ - ΠΑΛΕΡΜΟ

  • 5:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ

  • 6:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

  • 8:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ

  • 10:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΟΛΟΝΙΑ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ

  • 12:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BUNDESLIGA 2016 - 2017

  • 13:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ

  • 15:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ

  • 17:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΛΕΙΨΙΑ

  • 19:00

    SPORTSHOW (Ζ)

  • 21:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ

  • 23:30

    SPORTSHOW

  • 2:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016 - 2017

  • 2:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ

  • 4:30

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016 - 2017

  • 5:00

    SPORTSHOW

  • 8:30

    NBA DAILY

  • 9:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΝΤΟΥ - ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ

  • 11:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: Λ. A. ΚΛΙΠΕΡΣ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ

  • 13:30

    NBA DAILY

  • 14:05

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

  • 16:00

    NBA DAILY

  • 16:35

    ΜΠΑΣΚΕΤ: Λ. A. ΚΛΙΠΕΡΣ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ

  • 19:00

    PICK N' ROLL

  • 20:25

    NBA ACTION 2016-17 E2616

  • 21:00

    NBA DAILY

  • 21:35

    ΜΠΑΣΚΕΤ: Λ. A. ΚΛΙΠΕΡΣ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ

  • 0:35

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016-17

  • 2:30

    NBA DAILY

  • 3:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ - ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤ. ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ (Ζ)

  • 6:00

    FIA WORLD CHAMPIONSHIP RALLYCROSS

  • 8:05

    MOTOGP 2016

  • 9:10

    GP CONFIDENTIAL 2016

  • 9:40

    MOTOGP 2016

  • 10:15

    FORMULA E

  • 14:00

    GP CONFIDENTIAL 2016

  • 14:30

    FIA WORLD CHAMPIONSHIP RALLYCROSS

  • 15:25

    MOTORSPORTS: RED BULL X-FIGHTERS 2016 SPECIALS

  • 17:30

    FORMULA E

  • 18:30

    WRC 2017

  • 19:35

    GP CONFIDENTIAL 2016

  • 20:05

    GYMKHANA GRID

  • 22:50

    MOTOGP 2016

  • 23:55

    WRC 2017

  • 1:00

    FIA WORLD CHAMPIONSHIP RALLYCROSS

  • 3:05

    FORMULA 1 - ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2016

  • 4:10

    FORMULA E