• 6:00

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 8:00

    FAMILY TIME

  • 10:30

    ΙΑΣΙΣ

  • 11:30

    ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ

  • 12:30

    ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

  • 13:30

    TAG (Ε)

  • 14:00

    SECRET (Ε)

  • 14:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 15:00

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

  • 17:30

    ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 18:00

    ΚΡΗΤΗ ΣΗΜΕΡΑ

  • 20:00

    ΚΡΗΤΕΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ

  • 20:30

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    ΩΡΑ ΑΙΧΜΗΣ

  • 0:00

    ΠΟΛΙΤΗΣ ΥΠΕΡΑΝΩ ΥΠΟΨΙΑΣ

  • 2:00

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

  • 4:30

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ε)

  • 5:30

    ΚΡΗΤΗ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 19:00

    KONTRA NEWS

  • 21:00

    ΧΩΡΑ ΕΝ ΚΑΜΙΝΩ

  • 22:00

    ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ

  • 0:00

    KONTRA 24

  • 2:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 6:00

    ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ

  • 7:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 10:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 12:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 13:00

    ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ

  • 14:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 16:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ: ΕΝ ΧΡΥΣΩ

  • 18:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 19:00

    ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

  • 19:45

    MEDI JEUNESSE

  • 20:15

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 21:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 22:00

    ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  • 0:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 1:00

    LEXITEL

  • 4:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 5:30

    ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 10:00

    SBC: ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

  • 12:00

    SBC AT 12:00

  • 14:00

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ

  • 16:00

    TELEMARKETING

  • 19:00

    ΟΡΕΞΗ ΝΑ 'ΧΕΙΣ

  • 20:00

    SBC AT COSMOS

  • 21:00

    ΠΡΟΣΩΠΑ ΜΕ ΚΡΙΣΗ

  • 22:00

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ (Ε)

  • 0:00

    TELEMARKETING

  • 1:00

    SBC: ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (Ε)

  • 3:00

    TELEMARKETING

  • 6:00

    ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ E26

  • 6:30

    ΕΞΕΡΕΥΝΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ Κ2 Ε12

  • 7:00

    Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ

  • 8:00

    ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ (Ε)

  • 8:30

    ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ E2

  • 9:00

    ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

  • 10:30

    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ DESIGN E8

  • 11:00

    ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ E7

  • 11:30

    ΠΡΩΤΟΓΕΝΩΣ (Ε)

  • 12:30

    ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ

  • 13:45

    ... ΠΕΡΙΞ

  • 15:00

    TV 100 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 15:30

    SPORT REPORT

  • 16:00

    ΔΗΜΟΤΗΣ ON LINE

  • 18:00

    ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ (Ε)

  • 19:00

    ΕΞΕΡΕΥΝΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ Κ2 Ε13

  • 19:30

    TV 100 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 20:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ E18

  • 21:00

    ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ

  • 23:00

    ... ΠΕΡΙΞ (Ε)

  • 0:00

    TV 100 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ (Ε)

  • 1:00

    Η ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΤΑΜΑΡΑ ΝΤΡΟΥ (TAMARA DREWE)

  • 3:00

    ΔΗΜΟΤΗΣ ON LINE (Ε)

  • 5:00

    Η ΤΕΧΝΗ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ E5

  • 5:30

    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ E22

  • 6:00

    7 ΜΕΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

  • 7:00

    IN STYLE (Ε)

  • 8:00

    7 ΜΕΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

  • 9:00

    90 ΛΕΠΤΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ (Ε)

  • 11:00

    ΟΡΕΞΗ ΝΑ 'ΧΕΙΣ (Ε)

  • 12:00

    ΕΝΑΣ ΝΤΕΛΙΚΑΝΗΣ

  • 13:30

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

  • 14:30

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

  • 16:00

    IN STYLE

  • 16:30

    Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΑΙ Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ

  • 18:00

    ERC RALLY

  • 18:30

    MOTO IN ACTION

  • 19:05

    ΟΡΕΞΗ ΝΑ 'ΧΕΙΣ (Ε)

  • 19:30

    FOLLOW ME (Ε)

  • 20:30

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 22:00

    ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

  • 22:30

    BE MY GUEST

  • 0:00

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 0:30

    ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 2:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ (Ε)

  • 2:30

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 4:00

    90 ΛΕΠΤΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ (Ε)

  • 6:00

    Ο ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ

  • 7:15

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΚΤΙΚΟΥ

  • 8:00

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΟΡΘΡΟΥ

  • 9:00

    ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΗ ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 11:30

    ΕΠΙ ΤΑΣ ΠΗΓΑΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

  • 12:00

    ΝΕΑΝΙΚΟ ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

  • 12:30

    ΜΝΗΜΕΣ

  • 13:15

    ΒΥΖΑΝΤΙΝΑ ΜΕΛΩΔΗΜΑΤΑ

  • 14:30

    ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΣΜΑΤΑ

  • 15:00

    ΤΗΛΕΦΗΜΕΡΙΔΑ

  • 16:00

    ΠΑΡΑΚΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ

  • 16:45

    ΣΚΕΨΕΙΣ, ΚΡΙΣΕΙΣ, ΣΧΟΛΙΑ

  • 18:00

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ

  • 18:40

    ΣΚΑΚΙ ΠΑΙΖΕΤΕ;

  • 19:15

    ΠΕΡΙΟΔΙΚΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

  • 20:00

    ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΛΩΡΗΣ

  • 20:40

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

  • 21:00

    ΣΗΜΕΙΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ

  • 23:05

    ΜΙΚΡΟ ΑΠΟΔΕΙΠΝΟ

  • 23:50

    ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΗ ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 2:30

    ΒΥΖΑΝΤΙΝΑ ΜΕΛΩΔΗΜΑΤΑ

  • 3:30

    ΝΕΑΝΙΚΟ ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

  • 4:00

    ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ

  • 4:30

    ΜΝΗΜΕΣ

  • 5:00

    ΦΩΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

  • 5:45

    Ο ΚΟΣΜΟΣ... ΑΛΛΙΩΣ

  • 7:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 8:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 9:30

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΜΙΟ

  • 11:30

    ΧΟΡΟΙ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • 13:00

    ΜΠΑΛΑΛΑΙΚΑ

  • 15:00

    Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • 17:00

    ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 17:45

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 19:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΤΑ

  • 19:45

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

  • 20:30

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:30

    ΔΕ Σ' ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ

  • 0:30

    ΒΡΑΔΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 2:00

    Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (Ε)

  • 4:00

    ΧΟΡΟΙ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • 6:30

    ONE DAY

  • 6:50

    ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ

  • 8:05

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΜΙΟ

  • 9:05

    LIFESTYLE

  • 10:05

    ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ (Ε)

  • 11:35

    ΣΣΣ... ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝΕ (Ε)

  • 12:35

    ΙΑΣΙΣ

  • 13:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:15

    ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ

  • 16:15

    ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ

  • 17:45

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 19:15

    ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΕΣ

  • 19:35

    ΣΣΣ... ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝΕ (Ε)

  • 20:40

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    ΣΤΟ ΣΤΟΧΑΣΤΡΟ

  • 2:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

  • 3:00

    ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ (Ε)

  • 5:00

    ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ (Ε)

  • 7:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 8:00

    ΕΝΟΡΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

  • 10:00

    ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 11:00

    ΤΡΑ-ΛΑ-ΛΑ

  • 12:00

    MUSIC BREAK

  • 13:00

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 16:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 16:30

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 18:30

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 19:30

    ΩΡΑ ΑΙΧΜΗΣ

  • 21:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Α. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ

  • 22:00

    ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

  • 0:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 0:30

    ΙΑΣΙΣ

  • 1:30

    MUSIC BREAK

  • 2:30

    ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 6:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΤΩΝ 21:00 (Ε)

  • 6:45

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 7:40

    ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

  • 9:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 10:30

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ

  • 11:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 12:15

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Ε)

  • 13:15

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

  • 15:00

    ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 15:25

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 16:00

    JUBILEE

  • 17:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 18:00

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ (Ε)

  • 19:00

    ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ

  • 20:00

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Ε)

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:50

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε)

  • 23:30

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Ε)

  • 0:30

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 1:00

    ΠΑΓΚΡΗΤΙΕΣ ΩΡΕΣ (Ε)

  • 2:00

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Ε)

  • 3:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΤΩΝ 21:00 (Ε)

  • 4:00

    ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

  • 5:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 6:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 6:30

    ΠΑΝΟΡΑΜΑ

  • 8:00

    Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥ (Ε)

  • 9:00

    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

  • 10:00

    ΑΛΑ Κ-ΑΡΤ

  • 12:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 13:00

    ΣΤΗ ΦΟΡΑ

  • 15:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 15:30

    ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ

  • 16:30

    TV BRANDS

  • 18:30

    ΔΟΚΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ

  • 20:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 20:30

    ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 22:00

    ΑΡΤΗΡΙΑ

  • 23:30

    ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ - BEST OF

  • 0:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 1:00

    ΣΤΗ ΦΟΡΑ (Ε)

  • 3:00

    ΑΛΑ Κ-ΑΡΤ

  • 5:00

    ΑΡΤΗΡΙΑ (Ε)

  • 11:00

    ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 13:00

    ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

  • 15:00

    ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

  • 18:30

    ΠΡΩΤΑ Η ΥΓΕΙΑ

  • 19:00

    ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

  • 21:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 5:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 7:00

    TRIATHLON SERIES

  • 8:00

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΑΝΙΑΣ

  • 10:00

    WORLD SAILING SHOW

  • 11:00

    TRIATHLON SERIES

  • 12:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 15:00

    TRIATHLON SERIES

  • 17:00

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΑΝΙΑΣ

  • 19:00

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

  • 20:00

    SPORT NEWS

  • 21:00

    BRAINSTORMING

  • 22:00

    EVENING REPORT

  • 23:30

    Η ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΖΟΥΝΤΙ 22

  • 0:00

    GILLETTE WORLD SPORTS

  • 1:00

    FORMULA E

  • 2:00

    EXTREME SAILING

  • 2:30

    WORLD SAILING CUP

  • 3:00

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΑΝΙΑΣ