• ΕΡΤ1
  • ΕΡΤ2
  • ΒΟΥΛΗ
  • MEGA
  • ANT1
  • STAR
  • ALPHA
  • ΣΚΑΪ
  • TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:30

    ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

  • 07:00

    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 11:00

    ΠΑΡΕΛΑΣΗ

  • 12:30

    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ

  • 13:30

    EUROPE

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ERT REPORT

  • 17:00

    Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 18:30

    ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ 3

  • 19:00

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 20:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ 2

  • 20:55

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

  • 00:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:30

    ΚΑΚΟΦΗΜΟΙ ΔΡΟΜΟΙ

  • 02:20

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 04:10

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ 2

  • 05:30

    EUROPE

  • 06:15

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ 3

  • 07:00

    Ο ΓΟΥΑΪ ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΟΧΩΡΙΟ

  • 07:30

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 08:00

    ΖΟΥ

  • 08:30

    ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

  • 09:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

  • 09:30

    ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ

  • 10:00

    ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ

  • 10:30

    ΝΕΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ

  • 11:30

    ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

  • 12:30

    Ο ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΙ Η ΠΑΓΩΝΑ

  • 14:00

    ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

  • 14:30

    ΓΙΑΚΑΡΙ

  • 15:00

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

  • 15:30

    ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ

  • 16:30

    ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ

  • 17:30

    ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ 2

  • 18:30

    ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ

  • 19:30

    Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 20:00

    ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΛΟΓΟΣ

  • 22:00

    ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΞΑΝΑ

  • 23:45

    ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΟΤΟ

  • 01:30

    ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ 2

  • 02:30

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

  • 04:00

    ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΛΟΓΟΣ

  • 09:00

    Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

  • 10:00

    ΩΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

  • 11:00

    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ

  • 12:00

    ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7

  • 13:30

    ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ

  • 14:30

    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

  • 15:00

    ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

  • 16:00

    ΧΟΡΟΣ

  • 17:30

    ΠΑΙΔΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

  • 18:30

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 19:00

    ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

  • 19:30

    ΜΟΥΣΕΙΑ

  • 20:30

    ΒΡΑΔΕΜΒΟΥΡΓΙΟ ΚΟΝΣΕΡΤΟ ΝΟ 2

  • 21:00

    1821

  • 22:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

  • 23:00

    ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ

  • 01:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ