• Nova Sports 1
  • Nova Sports 2
  • Nova Sports 3
  • Nova Sports 4
  • Nova Sports 5
  • Nova Cinema 1
  • Nova Cinema 2
  • Nova Cinema 3
  • Nova Cinema 4
  • Nova Life
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

  • 08:00

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 09:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

  • 13:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

  • 13:30

    ΤΟΡΙΝΟ - ΝΑΠΟΛΙ

  • 15:30

    ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP - ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

  • 16:00

    ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΡΟΜΑ

  • 18:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ

  • 18:30

    ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

  • 20:30

    ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (Ζ)

  • 22:30

    ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

  • 23:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

  • 00:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

  • 06:00

    ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 08:00

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 10:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 12:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 13:15

    ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ

  • 15:15

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 16:00

    ΛΑΤΣΙΟ - ΤΖΕΝΟΑ

  • 18:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT SPRINT 2018

  • 19:00

    ΜΙΛΑΝ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ

  • 21:00

    ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP - ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

  • 21:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

  • 22:00

    ΛΙΟΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ

  • 00:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

  • 02:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 04:00

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 06:00

    NOVASPORTS3HD

  • 12:00

    EUROLEAGUE

  • 16:00

    ΡΕΝ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ

  • 18:00

    ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ

  • 20:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 21:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

  • 21:30

    ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ

  • 23:30

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 01:30

    NOVASPORTS3HD

  • 06:00

    NOVASPORTS4HD

  • 10:45

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

  • 17:45

    ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΑΓΙΑΞ

  • 19:45

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 21:45

    ATHENS THROWDOWN 2018

  • 22:15

    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ

  • 23:30

    147Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ 'THE OPEN'

  • 00:30

    NOVASPORTS4HD

  • 06:00

    NOVASPORTS5HD

  • 12:00

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΙΣ FED CUP

  • 16:00

    ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΧΑΜΑΡΜΠΙ

  • 18:00

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΙΣ FED CUP

  • 20:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 22:00

    ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018

  • 05:00

    NOVASPORTS5HD

  • 06:05

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 06:30

    ΟΔΗΓΟΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ

  • 08:10

    Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΥ ΚΗΠΟΥ

  • 10:20

    JALOUSE

  • 12:10

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 12:45

    ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ Η ΤΗ ΜΑΜΑ; 2

  • 14:20

    ΚΑΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ

  • 15:55

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 16:30

    Ο ΑΡΧΙΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ

  • 18:05

    ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΗ ΣΙΚΑΛΗ

  • 20:00

    ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ

  • 22:00

    ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ

  • 00:10

    STRONGER: ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

  • 02:15

    THE BYE BYE MAN

  • 03:55

    Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ

  • 06:00

    ΟΜΗΡΟΙ ΔΙΑΚΟΠΩΝ

  • 06:50

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 07:30

    ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ

  • 09:35

    PATERNO

  • 11:25

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 12:20

    ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ

  • 14:00

    ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΙΡΗ

  • 16:05

    ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΞΟΔΟ

  • 17:50

    ΓΥΑΛΙΝΟ ΚΑΣΤΡΟ

  • 20:05

    ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙΣ ΕΣΥ

  • 22:00

    ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΒΟΛΗΣ

  • 23:45

    Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ

  • 01:35

    MACHETE

  • 03:25

    300

  • 06:45

    Ο ΣΤΟΧΟΣ

  • 07:25

    ΤΟ ΝΗΣΙ

  • 09:55

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 10:55

    Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ

  • 13:20

    Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΙΑΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

  • 15:20

    ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

  • 17:30

    NOTES FROM THE FIELD

  • 19:05

    QUANTUM OF SOLACE

  • 21:00

    THE AMAZING SPIDER-MAN

  • 23:20

    Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ

  • 01:35

    CORRUPTION OF A BABYSITTER

  • 03:55

    ΤΡΟΙΑ

  • 06:00

    ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ

  • 07:00

    THE BRIDGE 2

  • 08:30

    LETHAL WEAPON II

  • 17:00

    GOTHAM IV

  • 18:30

    ΕΥΑΙΣΘΗΤΕΣ ΧΟΡΔΕΣ

  • 20:00

    COUNTERPART

  • 21:00

    SILICON VALLEY V

  • 21:40

    GOMORRAH III

  • 22:35

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 23:00

    THE HANDMAID'S TALE II

  • 00:05

    WESTWORLD II

  • 01:05

    THE BACHELOR

  • 02:55

    THE DEUCE II

  • 05:15

    NOVACINEMA4HD

  • 06:40

    ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΤΡΕΝΟΥ

  • 08:30

    FAMILY GATHERING

  • 10:00

    FITNESS TIME

  • 10:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 11:15

    ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ

  • 13:30

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 14:00

    ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ

  • 15:35

    LOVE AT FIRST BARK

  • 17:05

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 17:35

    AUSTIN POWERS: ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ

  • 19:10

    ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ

  • 21:00

    ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ

  • 22:40

    RESIDENT EVIL: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ

  • 00:25

    ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ

  • 03:10

    NOVALIFΕHD