• OTE Cinema 1
  • OTE Cinema 3
  • OTE Cinema 4
  • OTE Sport 1
  • OTE Sport 2
  • OTE Sport 3
  • OTE Sport 4
  • OTE Sport 5
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 07:00

    ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ (OZZY)

  • 08:40

    ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ (BEVERLY HILLS CHIHUAHUA)

  • 10:15

    MAX STEEL

  • 11:50

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΛΒΕΤΩΝ ΡΟΒΙΝΣΩΝΩΝ (SWISS FAMILY ROBINSON)

  • 14:00

    ΜΟΥΛΑΝ 2 (MULAN II)

  • 15:20

    Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΜΟΚ (FATHER OF THE BRIDE PART II)

  • 17:15

    ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ (THE TRIP TO ITALY)

  • 19:15

    ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΝΤΡΕΝΤ (JUDGE DREDD)

  • 21:00

    EAT, PLAY, LOVE

  • 22:40

    ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ (WELCOME TO THE JUNGLE)

  • 00:15

    ΣΕΖΑΝ ΚΑΙ ΖΟΛΑ (CEZANNE ET MOI)

  • 02:10

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (GIRLS TRIP)

  • 04:10

    GIMME DANGER

  • 06:10

    Η ΠΡΟΣΦΥΓΟΠΟΥΛΑ

  • 08:00

    Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΑΤΑ

  • 09:15

    ΓΑΜΠΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ

  • 10:35

    Η ΛΙΖΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ

  • 12:20

    Ο ΚΥΡ-ΓΙΩΡΓΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ

  • 13:55

    Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΛΗΤΗ

  • 16:15

    Ο ΚΑΤΑΦΕΡΤΖΗΣ

  • 17:35

    ΣΠΙΝΑΛΟΓΚΑ (ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ)

  • 18:50

    ΕΛΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ ΝΤΑΡΛΙΝΓΚ

  • 20:30

    ΔΟΚΤΩΡ ΖΙ-ΒΕΓΓΟΣ

  • 22:00

    ΞΥΠΝΑ, ΒΑΣΙΛΗ

  • 23:35

    Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΡΑΠΕΤΗΣ

  • 01:15

    Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΗ

  • 02:45

    ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΟΥΔΟΥΝΑ

  • 04:10

    ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ

  • 05:35

    ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΗΤΕΣ, ΠΟΥΛΙΑ

  • 06:00

    MACGYVER Κ2 Ε20

  • 07:00

    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Κ7 Ε2

  • 08:00

    THE HEART GUY Κ1 Ε9

  • 09:00

    ΚΟΤΖΑΚ Κ5 Ε5

  • 10:00

    THE A-TEAM Κ1 Ε5

  • 11:00

    MACGYVER Κ2 Ε22

  • 12:00

    MACGYVER Κ2 Ε23

  • 13:00

    9JKL Κ1 Ε9

  • 13:30

    9JKL Κ1 Ε10

  • 14:00

    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Κ7 Ε3

  • 15:00

    ΚΟΤΖΑΚ Κ5 Ε6

  • 16:00

    CHEERS Κ11 Ε5

  • 16:30

    CHEERS Κ11 Ε6

  • 17:00

    RIVIERA Κ1 Ε1

  • 18:00

    THE HEART GUY Κ1 Ε10

  • 19:00

    INSTINCT Κ1 Ε5

  • 19:50

    HOUSE OF CARDS Κ5 Ε13

  • 21:00

    THE LAST POST Κ1 Ε5

  • 22:00

    MADAM SECRETARY Κ4 Ε22

  • 23:00

    THE GOOD FIGHT Κ2 Ε12

  • 00:00

    MR. ROBOT Κ3 Ε6

  • 01:00

    ORANGE IS THE NEW BLACK Κ5 Ε3

  • 02:00

    RIVIERA Κ1 Ε1

  • 03:00

    MACGYVER Κ2 Ε23

  • 04:00

    HOUSE OF CARDS Κ5 Ε13

  • 05:00

    MR. ROBOT Κ3 Ε6

  • 06:00

    UEFA YOUTH LEAGUE 2017-18 - ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

  • 06:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΟΥΟΝΣΙ - ΣΤΟΟΥΚ

  • 09:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ

  • 11:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΠΟΡΤΟ

  • 13:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

  • 15:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ - ΑΡΣΕΝΑΛ

  • 18:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΛΕΣΤΕΡ

  • 20:00

    ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017-18 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 21:00

    ΕΚΠΟΜΠΗ: ΤΕΛΙΚΟΣ UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2017-18 (Ζ)

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

  • 00:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ

  • 02:00

    ΕΚΠΟΜΠΗ: ΤΕΛΙΚΟΣ UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2017-18

  • 03:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ - ΤΣΕΛΣΙ

  • 05:00

    ΕΚΠΟΜΠΗ: ΤΕΛΙΚΟΣ UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2017-18

  • 06:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ

  • 08:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΠΑΛ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ

  • 11:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΘΕΛΤΑ - ΛΕΒΑΝΤΕ

  • 13:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΒΕΡΟΝΑ

  • 16:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΙΜΠΑΡ

  • 18:30

    SERIE A TIM 2017-18 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 19:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΟΥΠΕΡ ΙΓΚΛΣ ΝΙΓΗΡΙΑΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (Ζ)

  • 21:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

  • 23:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΟΥΠΕΡ ΙΓΚΛΣ ΝΙΓΗΡΙΑΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

  • 01:00

    SERIE A TIM 2017-18 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 01:30

    SPORTS CLASSICS: ESPN 30 FOR 30

  • 02:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΑΛΙΑΡΙ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ

  • 04:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΘΕΛΤΑ - ΛΕΒΑΝΤΕ

  • 06:00

    SPORTSHOW

  • 09:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛO - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ

  • 11:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ

  • 13:30

    BUNDESLIGA 2017-18 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ E21

  • 14:15

    SPORTSHOW

  • 17:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΑΟΥΕ

  • 19:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΟΥΕ - ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ (Ζ)

  • 21:15

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 21:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛO - ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ

  • 23:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΟΥΕ - ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ

  • 01:30

    BUNDESLIGA 2017-18 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ E21

  • 02:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΛΕΙΨΙΑ

  • 04:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ

  • 06:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

  • 08:45

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΝΤΟΥ - ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ

  • 11:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΛ. ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ

  • 13:45

    NBA DAILY

  • 14:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ

  • 16:15

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤ. ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ - ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ

  • 18:55

    NBA DAILY

  • 19:25

    NBA ACTION 2017-18 E2733

  • 20:00

    PICK N' ROLL (Ζ)

  • 21:30

    NBA DAILY

  • 22:05

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΛ. ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ

  • 00:45

    PICK N' ROLL

  • 02:30

    SPORTS CLASSICS: ESPN 30 FOR 30

  • 03:30

    NBA DAILY

  • 04:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤ. ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ - ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ (Ζ)

  • 06:00

    RBAR 2018

  • 07:15

    ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 2018

  • 08:30

    ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ: NASCAR CUP SERIES 2018

  • 12:30

    WRC 2018

  • 13:45

    GP CONFIDENTIAL 2018 E7

  • 14:25

    RED BULL AIR RACE WORLD CHAMPIONSHIP 2018

  • 18:30

    ΕΚΠΟΜΠΗ GRAND PRIX 2018

  • 20:30

    FORMULA 1 2018

  • 23:00

    ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ: NASCAR CUP SERIES 2018

  • 00:15

    GP CONFIDENTIAL 2018 E7

  • 01:00

    RED BULL AIR RACE WORLD CHAMPIONSHIP 2018

  • 03:20

    SPORTS CLASSICS: ESPN 30 FOR 30

  • 04:45

    RBAR 2018