• OTE Cinema 1
  • OTE Cinema 3
  • OTE Cinema 4
  • OTE Sport 1
  • OTE Sport 2
  • OTE Sport 3
  • OTE Sport 4
  • OTE Sport 5
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 07:10

    ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ (SNOWFLAKE, THE WHITE GORILLA)

  • 08:45

    ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ (LOVE THE COOPERS)

  • 10:40

    ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ (OLD DOGS)

  • 12:15

    ΣΠΑΣΕ ΤΑ ΟΡΙΑ ΣΟΥ (POINT BREAK)

  • 14:20

    Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ (BEAUTY AND THE BEAST)

  • 16:40

    JACKIE

  • 18:30

    Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: ΠΥΡΙΝΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ (MAZE RUNNER: THE SCORCH TRIALS)

  • 21:00

    ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ (DOWNSIZING)

  • 23:30

    WAR PIGS

  • 01:00

    AMISH WITCHES: THE TRUE STORY OF HOLMES COUNTY

  • 02:30

    KNIGHTS OF BADASSDOM

  • 04:00

    Η ΜΕΓΑΛΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ ΣΑΝΚΤΙΣ (LA LARGA NOCHE DE FRANCISCO SANCTIS)

  • 05:20

    6 ΤΡΟΠΟΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ (6 WAYS TO SUNDOWN)

  • 06:25

    ΔΟΚΤΩΡ ΖΙ-ΒΕΓΓΟΣ

  • 07:45

    ΦΤΩΧΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑΔΕΣ

  • 09:15

    ΘΟΥ ΒΟΥ: ΦΑΛΑΚΡΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΣ ΓΗΣ ΜΑΔΙΑΜ

  • 10:55

    ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ

  • 12:25

    Η ΚΟΜΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

  • 13:55

    ΠΡΟ ΠΑΝΤΟΣ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ

  • 15:05

    ΕΝΑΣ ΞΕΝΟΙΑΣΤΟΣ ΠΑΛΑΒΙΑΡΗΣ

  • 16:55

    ΤΟ ΣΩΦΕΡΑΚΙ

  • 18:40

    ΛΟΛΑ

  • 20:30

    Η ΩΡΑΙΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

  • 22:00

    Ο ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΠΡΙΓΚΗΨ

  • 23:40

    ΘΑΝΑΣΗ, ΣΦΙΞΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΖΩΝΑΡΙ

  • 01:15

    Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ

  • 02:45

    Η ΑΓΝΩΣΤΟΣ

  • 04:35

    ΦΩΣ, ΝΕΡΟ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ... ΟΙΚΟΠΕΔΑ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ

  • 06:00

    THE SPLIT Κ1 Ε3

  • 07:00

    OUR GIRL E10

  • 08:00

    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Κ4 Ε18

  • 09:00

    CHEERS Κ9 Ε18

  • 09:30

    CHEERS Κ9 Ε19

  • 10:00

    THE BRAVE Κ1 Ε8

  • 11:00

    THE BRAVE Κ1 Ε9

  • 12:00

    BATTLESTAR GALACTICA Κ1 Ε15

  • 13:00

    THE BRAVE Κ1 Ε10

  • 14:00

    PRIVATE EYES Κ2 Ε13

  • 15:00

    THE BRAVE Κ1 Ε11

  • 16:00

    THE BRAVE Κ1 Ε12

  • 16:50

    SICK NOTE Κ2 Ε1

  • 17:20

    SICK NOTE Κ2 Ε2

  • 18:00

    A DISCOVERY OF WITCHES Κ1 Ε2

  • 19:00

    THE ROYALS Κ4 Ε5

  • 20:00

    THE BRAVE Κ1 Ε13

  • 21:00

    URBAN MYTHS Κ2 Ε5

  • 21:30

    URBAN MYTHS Κ2 Ε6

  • 22:00

    UNREAL Κ4 Ε3

  • 23:00

    LAST WEEK TONIGHT Κ5 Ε21

  • 23:35

    LAST WEEK TONIGHT Κ5 Ε22

  • 00:10

    TEN DAYS IN THE VALLEY Κ1 Ε6

  • 01:00

    TEN DAYS IN THE VALLEY Κ1 Ε7

  • 02:00

    TEN DAYS IN THE VALLEY Κ1 Ε8

  • 03:00

    TEN DAYS IN THE VALLEY Κ1 Ε9

  • 04:00

    TEN DAYS IN THE VALLEY Κ1 Ε10

  • 05:00

    UNREAL Κ4 Ε3

  • 06:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΦΟΥΛΑΜ - ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ

  • 09:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ

  • 11:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΡΝΛΙ - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ

  • 13:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ

  • 15:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ (Ζ)

  • 17:30

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 18:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ (Ζ)

  • 20:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ

  • 00:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΡΝΛΙ - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ

  • 02:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ

  • 03:55

    UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 04:50

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ

  • 06:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΑΛΑΒΕΣ

  • 08:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΙΜΠΑΡ - ΛΕΓΑΝΕΣ

  • 11:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΘΕΛΤΑ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ

  • 13:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΕΒΑΝΤΕ - ΣΕΒΙΛΗ (Ζ)

  • 15:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ

  • 17:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Ζ)

  • 19:15

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 19:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΤΙΣ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ (Ζ)

  • 21:30

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 21:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΖΙΡΟΝΑ (Ζ)

  • 23:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ

  • 01:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΕΒΑΝΤΕ - ΣΕΒΙΛΗ

  • 03:45

    UEFA NATIONS LEAGUE 2018-19

  • 04:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΑΒΕΣ

  • 07:00

    BUNDESLIGA 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ E4

  • 07:40

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

  • 09:55

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ

  • 12:10

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ

  • 14:25

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΛΚΕ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ

  • 16:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΜΑΙΝΤΣ (Ζ)

  • 18:30

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 19:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΛΕΙΨΙΑ (Ζ)

  • 21:00

    UEFA EUROPA LEAGUE 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 22:00

    BUNDESLIGA 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ E4

  • 22:30

    SPORTSHOW (Ζ)

  • 01:30

    SPORTSHOW

  • 04:30

    BUNDESLIGA 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ E4

  • 05:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ

  • 06:00

    FIBA: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ E662

  • 06:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ

  • 08:45

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΛΙΑΟΝΙΝΓΚ ΛΕΟΠΑΡΝΤΣ

  • 11:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ACB ΙΣΠΑΝΙΑΣ 2018 - 2019

  • 14:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΥΝΙΚΣ ΚΑΖΑΝ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ

  • 16:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ

  • 18:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: 3Ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ/ΚΡΗΤΗ (Ζ)

  • 20:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 20:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: 3Ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ/ΚΡΗΤΗ (Ζ)

  • 22:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: 3Ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ/ΚΡΗΤΗ

  • 00:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: 3Ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ/ΚΡΗΤΗ

  • 02:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ZADAR BASKETBALL TOURNAMENT 2018 - ΚΡΟΑΤΙΑ

  • 06:00

    MOTO3 2018

  • 06:55

    MOTOGP 2018

  • 08:05

    MOTO2 2018

  • 09:20

    MOTOGP 2018

  • 09:35

    MOTO3 2018 (Ζ)

  • 10:05

    MOTO2 2018 (Ζ)

  • 10:35

    MOTOGP 2018 (Ζ)

  • 11:05

    ΕΚΠΟΜΠΗ GRAND PRIX 2018 (Ζ)

  • 11:45

    MOTO3 2018 (Ζ)

  • 13:05

    MOTO2 2018 (Ζ)

  • 14:30

    MOTOGP 2018 (Ζ)

  • 16:20

    RED BULL MOTOGP ROOKIES CUP 2018 (Ζ)

  • 17:15

    ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ: NASCAR CUP SERIES 2018

  • 20:45

    MOTO3 2018

  • 22:10

    MOTO2 2018

  • 23:40

    MOTOGP 2018

  • 01:15

    RBAR 2018

  • 02:30

    GP CONFIDENTIAL 2018 E18

  • 03:10

    WRC 2018

  • 04:25

    RBAR 2018 - MAGAZINE

  • 04:55

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΓΙΟΛΙΣΘΗΣΗΣ 2018