• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 09:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 10:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 21:00

    ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ

  • 22:00

    Ο ΥΠΗΡΕΤΗΣ

  • 00:00

    ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

  • 01:00

    ΙΧΝΗ: ΑΝΑΒΙΩΣΗ ΑΡΧΑΙΟΥ ΔΡΑΜΑΤΟΣ

  • 02:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 06:00

    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 09:00

    ΕΠΙΛΟΓΕΣ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΕΠΤΑ

  • 14:00

    ONE STRANGE ROCK

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ

  • 16:50

    Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

  • 17:45

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 18:00

    Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 19:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 20:30

    ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ

  • 00:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:15

    ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ

  • 02:10

    Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 03:10

    ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ ΒΡΑΧΟΣ

  • 04:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ

  • 04:50

    Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

  • 05:45

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 07:00

    OLD TOM

  • 07:40

    ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΑΛΝΤΟΝ

  • 08:00

    ΛΟΥΙ

  • 08:30

    PAPRIKA

  • 09:15

    MOLANG

  • 09:30

    Ο ΜΟΥΚ

  • 10:00

    ΓΙΑΚΑΡΙ

  • 10:30

    Ο ΑΡΘΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ

  • 11:00

    ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ

  • 11:30

    ΠΑΝΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΤΩΝΑΣ

  • 12:00

    ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ

  • 12:55

    ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

  • 13:15

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 14:00

    Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ

  • 15:30

    ΕΞ ΑΔΙΑΙΡΕΤΟΥ

  • 17:00

    ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΑΛΝΤΟΝ

  • 17:30

    ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΡΩΜΗΣ

  • 18:30

    ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ

  • 20:00

    ART WEEK

  • 21:00

    AND THEN THERE WERE NONE

  • 22:30

    ΚΑΥΣΩΝΑΣ

  • 00:00

    ΜΑΓΙΚΗ ΠΟΛΙΣ

  • 01:00

    ART WEEK

  • 02:00

    ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ

  • 03:30

    AND THEN THERE WERE NONE

  • 05:00

    ΕΞ ΑΔΙΑΙΡΕΤΟΥ

  • 06:00

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ

  • 06:30

    BALKAN EXPRESS

  • 07:30

    Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

  • 08:20

    ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΡΤ

  • 09:30

    ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ

  • 10:00

    Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

  • 11:00

    Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

  • 12:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ.

  • 13:00

    ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 14:30

    ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ

  • 15:00

    ΑΓΡΟWEEK

  • 16:00

    Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

  • 17:00

    ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ

  • 18:00

    ΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΦΩΝΟΥΛΑ

  • 19:30

    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ

  • 20:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 20:30

    ΙΛΙΑΔΑ

  • 21:00

    WORLD PARTY

  • 22:00

    ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ

  • 23:00

    ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΝ ΟΙ ΚΟΝΔΟΡΕΣ

  • 23:45

    ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ

  • 01:00

    ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ

  • 02:00

    WORLD PARTY

  • 03:00

    ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ

  • 04:00

    ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΝ ΟΙ ΚΟΝΔΟΡΕΣ

  • 05:00

    ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΡΤ

  • 06:50

    MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 10:00

    ΝΟΣΤΙΜΑ... ΚΑΙ ΑΠΛΑ

  • 10:30

    ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA

  • 11:20

    ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ... ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ

  • 12:00

    ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ

  • 13:00

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 14:00

    ΤΖΕΝΗ - ΤΖΕΝΗ

  • 15:50

    BAYWATCH

  • 16:50

    CAMERA CAFE

  • 17:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 17:10

    CAMERA CAFE

  • 17:50

    ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:50

    ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ

  • 22:50

    PASSENGERS

  • 01:10

    ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ

  • 03:10

    ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ

  • 04:10

    ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ

  • 05:10

    ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ

  • 05:50

    Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ

  • 06:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 07:00

    ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ

  • 11:00

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 12:00

    ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 16:00

    FOOD N' FRIENDS

  • 17:00

    ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ

  • 18:00

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 18:15

    ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ

  • 19:30

    ANT1 NEWS

  • 20:45

    ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

  • 23:00

    ΝΤΕΣΠΕΡΑΝΤΟ

  • 01:15

    FOOD N' FRIENDS

  • 02:15

    ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

  • 03:15

    VICE

  • 04:15

    ΕΡΩΤΑΣ

  • 05:00

    ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 06:20

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 06:50

    TOTAL DREAMER

  • 08:00

    ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

  • 09:00

    ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΛΗΣ ΖΩΗΣ

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:50

    KITCHEN LAB

  • 17:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 18:00

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 19:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    Η ΧΑΡΤΟΠΑΙΧΤΡΑ

  • 22:00

    ΣΧΕΔΟΝ ΕΡΩΤΑΣ

  • 00:30

    ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ

  • 03:00

    ΔΩΡΗΤΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ

  • 05:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 05:30

    ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ

  • 06:00

    TOM & JERRY KIDS

  • 06:30

    SYLVESTER AND TWEETY MYSTERIES

  • 07:00

    Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝ

  • 07:30

    BEN AND HOLLY'S LITTLE KINGDOM

  • 08:00

    ROBOCAR POLI

  • 08:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 08:45

    ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ: ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

  • 09:15

    ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

  • 09:45

    BOBBY AND BILL

  • 10:15

    PJ MASKS

  • 10:45

    ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ

  • 11:15

    BARBIE ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ

  • 12:00

    SCOOBY-DOO! MYSTERY INCORPORATED

  • 12:20

    Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ 3

  • 14:00

    LIFE IS A BEACH

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:15

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 15:45

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:15

    TWO AND A HALF MEN

  • 16:45

    TWO AND A HALF MEN

  • 17:15

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:30

    Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΑΓΩΝ

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ Ο ΑΙΧΜΑΛΩΤΟΣ ΤΟΥ ΑΖΚΑΜΠΑΝ

  • 23:45

    LETHAL WEAPON

  • 00:45

    LETHAL WEAPON

  • 01:45

    Η ΚΥΡΑ ΜΑΣ, Η ΜΑΜΜΗ

  • 03:30

    Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΣΦΙΓΓΑΣ

  • 06:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

  • 10:00

    ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ

  • 13:00

    DOT.

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:50

    ΜΑΖΙ ΣΟΥ

  • 17:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:40

    HAPPY TRAVELLER

  • 18:40

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:15

    ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!

  • 01:30

    ΑΝΑΚΟΝΤΑ 2: ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΑΤΩΜΕΝΗΣ ΟΡΧΙΔΕΑΣ

  • 03:30

    HARDCORE HENRY

  • 05:00

    ΜΑΖΙ ΣΟΥ

  • 09:50

    ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 13:30

    ΠΟΙΟΣ ΡΩΤΑΕΙ;

  • 14:40

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 17:45

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 18:00

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 18:45

    KITCHEN HEALTH

  • 19:30

    OPEN NEWS

  • 21:00

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 22:00

    JUST THE 2 OF US

  • 01:30

    ΕΝΑ ΕΞΥΠΝΟ, ΕΞΥΠΝΟ ΜΟΥΤΡΟ

  • 03:15

    CRIMINAL MINDS

  • 04:15

    CRIMINAL MINDS

  • 05:30

    ΤΩΡΑ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

  • 06:00

    ONE CHANNEL

  • 08:00

    VITA

  • 09:00

    ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ.... ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ

  • 09:30

    ΒΗΜΑGAZINO

  • 10:00

    ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

  • 10:30

    ONE CHANNEL

  • 17:00

    ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ.... ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ

  • 17:30

    VITA

  • 18:30

    ΒΗΜΑGAZINO

  • 19:00

    ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

  • 19:30

    ONE CHANNEL

  • 06:00

    LA DONA

  • 07:00

    ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

  • 08:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 15:00

    LA DONA

  • 17:00

    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ

  • 18:00

    ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

  • 19:00

    CHICAGO FIRE

  • 20:00

    CASTLE

  • 21:00

    THE GOOD DOCTOR

  • 23:00

    ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

  • 01:00

    MAYDAY

  • 02:00

    THE NIGHT SHIFT

  • 03:45

    MAYDAY

  • 04:30

    VICE

  • 05:15

    ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ

  • 06:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 19:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 19:55

    KONTRA NEWS

  • 21:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 04:00

    KONTRA NEWS