• ΕΡΤ1
  • ΕΡΤ2
  • ΒΟΥΛΗ
  • MEGA
  • ANT1
  • STAR
  • ALPHA
  • ΣΚΑΪ
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 09:40

    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ

  • 09:50

    ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 12:50

    ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 18:15

    SOUNDBREAKING

  • 19:15

    SPORTIFY

  • 20:40

    Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

  • 20:55

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    PEAKY BLINDERS 4

  • 23:00

    FOCUS

  • 00:30

    ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 2

  • 01:20

    SPORTIFY

  • 02:50

    SOUNDBREAKING

  • 03:50

    ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 2

  • 04:45

    PEAKY BLINDERS 4

  • 06:00

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ 6

  • 07:00

    ΑΝΙΜΑΛΙΑ

  • 07:25

    ΓΙΑΚΑΡΙ

  • 08:00

    ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ

  • 08:30

    Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 09:00

    ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

  • 10:00

    ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ

  • 11:00

    Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ

  • 11:30

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ

  • 12:30

    I LOVE LUCY

  • 13:30

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 14:15

    ΑΝΙΜΑΛΙΑ

  • 14:45

    ΓΙΑΚΑΡΙ

  • 15:15

    ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ

  • 15:45

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ 6

  • 16:30

    ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΓΚΟΚ

  • 18:00

    ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ 4

  • 20:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ 6

  • 21:00

    Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ 2

  • 23:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 23:45

    MΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΦΗΒΕΙΑ 2

  • 00:45

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ 6

  • 01:30

    Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ

  • 02:30

    ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

  • 03:30

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ

  • 04:30

    I LOVE LUCY

  • 05:45

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 09:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

  • 09:30

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 23:00

    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ

  • 00:30

    ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

  • 01:30

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ