• 8:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 9:00

    ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ

  • 10:00

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

  • 11:00

    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

  • 12:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 12:30

    ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • 13:30

    ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

  • 14:00

    ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ

  • 15:00

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 16:00

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 16:30

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 17:00

    Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

  • 18:00

    ΕΞΟΡΙΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΕΧΝΗ

  • 19:00

    ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ

  • 20:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 21:00

    ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΓΛΩΣΣΑ

  • 22:00

    Η ΣΙΩΠΗΛΗ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΣ

  • 23:00

    ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ

  • 0:30

    ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ

  • 1:00

    Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

  • 2:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ...

  • 9:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 9:15

    ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

  • 12:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 14:00

    ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ

  • 15:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 19:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ

  • 20:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 21:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΓΕΩΡΓΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ

  • 23:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  • 0:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:15

    BAD MOTHERS

  • 2:05

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 3:40

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 4:00

    ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

  • 5:00

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 7:00

    ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

  • 8:00

    ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

  • 8:15

    ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ

  • 8:40

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΕΤΙ

  • 9:00

    ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ

  • 9:15

    ΠΟΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝ;

  • 9:40

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΣΒΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΛΕΠΟΥΔΕΛΗ

  • 10:00

    ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

  • 14:30

    Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥΡΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ

  • 15:00

    1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

  • 15:30

    ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ

  • 15:45

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΑΦΑΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΙ

  • 16:00

    ΤΟ ΣΚΕΙΤΜΠΟΡΝΤ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

  • 17:00

    ΑΝΝΑ ΜΕ Α

  • 18:00

    ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

  • 21:00

    ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

  • 23:15

    ΚΟΝΔΟΡΑΣ

  • 1:15

    Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΝΗΣΟΥ ΟΑΚ

  • 2:15

    ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΤΕΡΕΖΑΣ

  • 4:20

    ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΙΑ VEGANS

  • 5:20

    ΑΝΝΑ ΜΕ Α

  • 6:00

    ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΣΤΟΝ ΑΜΑΖΟΝΙΟ

  • 6:30

    ΚΑΝ'ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΚΡΙΣ

  • 7:00

    ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • 8:00

    ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

  • 9:00

    ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ

  • 10:00

    ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ

  • 11:00

    Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ

  • 12:00

    ΣΤΟ ΝΗΣΙ

  • 13:00

    ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 14:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 15:00

    ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ

  • 16:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  • 16:30

    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

  • 17:15

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 18:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΟΛΩΝΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ

  • 20:00

    ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ

  • 21:00

    ΕΝΕΡΓΕΙΑ, ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΓΑΘΟ

  • 22:00

    ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΣ ΦΙΣΕΡ

  • 23:00

    ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

  • 0:45

    ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

  • 1:45

    ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ

  • 2:45

    ΕΝΕΡΓΕΙΑ, ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΓΑΘΟ

  • 3:45

    ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ

  • 4:30

    ΣΤΟ ΝΗΣΙ

  • 5:30

    ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 6:00

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 10:00

    Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ

  • 11:00

    Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ

  • 12:00

    Η ΝΤΑΝΤΑ

  • 12:45

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 13:50

    ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

  • 14:30

    ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

  • 15:10

    ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

  • 15:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 16:00

    Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

  • 17:00

    Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

  • 18:00

    ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

  • 22:00

    ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

  • 22:50

    ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

  • 23:50

    SAFE SEX

  • 0:50

    SAFE SEX

  • 1:40

    ZODIAC: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ

  • 3:40

    CSI MIAMI

  • 4:40

    ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

  • 5:00

    ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ

  • 6:00

    ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 6:30

    ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΖΙ

  • 10:00

    ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ

  • 11:00

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 12:00

    ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 13:50

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

  • 16:00

    Η ΚΛΙΝΙΚΗ

  • 17:00

    BROOKLYN NINE-NINE

  • 17:30

    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    Η ΦΑΜΙΛΙΑ

  • 21:00

    ΚΑΝΕ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΛΟ

  • 22:00

    MAMMA... ΜΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

  • 0:30

    ΤHE 2NIGHT SHOW

  • 2:30

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ

  • 3:15

    ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ

  • 4:00

    ΜΠΡΟΥΣΚΟ

  • 5:00

    ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

  • 6:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:30

    STYLE ME UP!

  • 7:20

    ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ

  • 9:00

    ALPHA ΤΩΡΑ

  • 12:00

    FUNNIEST VIDEOS

  • 13:00

    ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ

  • 14:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:45

    Ο ΚΑΤΑΦΕΡΤΖΗΣ

  • 16:35

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 20:50

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 21:45

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 22:40

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 23:40

    ΕΛΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ ΝΤΑΡΛΙΝΓΚ

  • 1:40

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 3:15

    ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ

  • 4:45

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 5:15

    ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ

  • 6:00

    HOUSE

  • 7:00

    ELIF

  • 7:45

    BABY LOONEY TUNES

  • 8:00

    Η ΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ

  • 8:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 8:45

    ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ: ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

  • 9:15

    Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ ΤΟΤΟΣ

  • 9:45

    PJ MASKS

  • 10:15

    THE GARFIELD SHOW

  • 11:00

    NEW LOONEY TUNES

  • 11:45

    Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO NINJAGO

  • 14:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:00

    SHOPPING STAR

  • 17:40

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 18:10

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 18:40

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:45

    STAR NEWS

  • 21:00

    TWO AND A HALF MEN

  • 21:30

    TWO AND A HALF MEN

  • 22:00

    FLASHBACK

  • 0:15

    ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ

  • 2:30

    ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΥΜΑ

  • 6:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

  • 10:00

    NEWSROOM

  • 12:00

    ΟNLINE

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 15:00

    HAWAII FIVE-0

  • 16:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 16:15

    HAPPY TRAVELLER

  • 18:20

    ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    ΑΠΙΣΤΟΣ

  • 22:00

    ΑΠΙΣΤΟΣ

  • 23:00

    MISS MEADOWS

  • 0:50

    ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  • 1:50

    ΙΡΑΚ: ΠΟΛΕΜΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΕΛΟΣ

  • 3:00

    ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΖΙΓΚΟΛΟ

  • 5:15

    HAPPY TRAVELLER

  • 6:00

    ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

  • 9:50

    ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ;

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 14:00

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΕΦ

  • 15:00

    DAVID ROCCO'S DOLCE INDIA

  • 16:30

    ΦΤΩΧΟΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

  • 17:30

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:40

    ΦΤΩΧΟΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

  • 18:45

    OPEN NEWS

  • 20:00

    PRIVATE EYES

  • 21:00

    ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΤΣΕΡΝΟΜΠΙΛ

  • 23:00

    THE BEAST MUST DIE

  • 0:00

    THE BEAST MUST DIE

  • 1:00

    THE BEAST MUST DIE

  • 1:45

    CRIMINAL MINDS

  • 2:30

    EL CHAPO

  • 3:15

    EL CHAPO

  • 4:00

    THE BEAST MUST DIE

  • 4:45

    THE BEAST MUST DIE

  • 5:15

    THE BEAST MUST DIE

  • 6:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 7:00

    DADDY COOL

  • 8:00

    ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ

  • 9:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 11:00

    ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

  • 13:00

    STILL STANDING

  • 14:00

    Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

  • 15:00

    ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ

  • 16:00

    DADDY COOL

  • 17:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 18:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 19:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 20:00

    THE NANNY

  • 20:30

    THE NANNY

  • 21:00

    ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

  • 23:00

    ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ

  • 0:00

    ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ

  • 1:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

  • 2:00

    Ο ΕΠΙΖΩΝ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

  • 3:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 4:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

  • 5:00

    Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ