• 8:25

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 8:30

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 9:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 19:00

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 20:00

    ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ

  • 21:00

    ΗΧΟΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 23:00

    ΤΟΝΙ ΕΡΝΤΜΑΝ

  • 0:00

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 1:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 2:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 3:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 6:00

    ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

  • 10:00

    ΠΡΩΙΑΝ ΣΕ ΕΙΔΟΝ

  • 12:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    SWITCH

  • 14:00

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 16:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ

  • 18:00

    ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 19:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΟΛΩΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ

  • 21:00

    EURO NIGHTS

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΕΛΓΙΟ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ

  • 0:00

    EURO NIGHTS

  • 1:30

    ΠΡΩΙΑΝ ΣΕ ΕΙΔΟΝ

  • 3:20

    SWITCH

  • 4:10

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 5:30

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 6:10

    ΓΚΟΡΝΤΟΝ ΡΑΜΣΕΪ: ΕΚΤΟΣ ΧΑΡΤΗ

  • 7:00

    ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ

  • 7:30

    ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ

  • 8:00

    ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ

  • 9:00

    ΜΠΑΜΠΑ-ΔΕΣ

  • 10:00

    ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ

  • 10:30

    ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ

  • 11:00

    Η ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΑ

  • 12:00

    ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

  • 12:30

    ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

  • 13:00

    ΓΚΟΡΝΤΟΝ ΡΑΜΣΕΪ: ΕΚΤΟΣ ΧΑΡΤΗ

  • 14:00

    ΔΥΟ ΖΩΕΣ

  • 15:00

    ΔΥΟ ΖΩΕΣ

  • 16:00

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 17:00

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 18:00

    ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ

  • 19:00

    ΜΠΑΜΠΑ-ΔΕΣ

  • 20:00

    ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ

  • 23:00

    ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 0:00

    Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

  • 1:00

    ΔΥΟ ΖΩΕΣ

  • 2:00

    ΔΥΟ ΖΩΕΣ

  • 3:00

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 3:45

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 4:30

    Η ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΑ

  • 5:15

    ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

  • 5:45

    ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

  • 6:00

    Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

  • 7:00

    ΜΟΛΑΝΓΚ

  • 7:10

    ΦΛΟΥΠΑΛΟΥ

  • 7:35

    ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ

  • 7:45

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΕΤΙ

  • 8:00

    ΑΓΡΙΑ ΠΟΛΗ

  • 9:00

    ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΛΠΕΙΣ

  • 10:00

    ΜΕΡΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑ

  • 11:30

    ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ

  • 12:00

    ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ

  • 13:00

    ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

  • 14:00

    Ο ΝΙΚΗΤΗΣ

  • 15:30

    ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 16:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  • 17:00

    ΣΥΝ-ΑΝΘΡΩΠΟΙ

  • 17:30

    ΣΥΝΟΡΑ

  • 18:00

    ART WEEK

  • 19:00

    ΔΙΑΣΠΟΡΑ

  • 19:15

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

  • 20:00

    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

  • 22:45

    ΕΝΑΣ ΗΣΥΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

  • 0:10

    ΓΙΝΕ ΑΝΤΡΑΣ

  • 1:10

    ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ

  • 1:40

    Ο ΧΟΡΟΣ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ

  • 2:30

    ΜΕΡΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑ

  • 4:00

    ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

  • 5:00

    ΑΛΥΣΟΔΕΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

  • 9:40

    ΠΑΜΕ ΔΑΝΑΗ!

  • 12:30

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 13:30

    ΕΛΕΝΗ

  • 15:50

    LIVE NEWS

  • 18:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 18:10

    LIVE NEWS

  • 18:30

    THE CHASE

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:40

    MEGA ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 20:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 20:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ

  • 21:00

    ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

  • 21:40

    ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΓΑΝΤΙΑ

  • 23:20

    Η ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

  • 2:30

    ΠΑΡΤΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • 4:40

    ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

  • 5:00

    MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 9:50

    ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

  • 13:00

    ΑΝΤ1 NEWS

  • 13:50

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ

  • 16:15

    ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

  • 17:30

    5 X 5

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

  • 21:00

    ΕΡΩΤΑΣ ΦΥΓΑΣ

  • 23:45

    ΤHE 2NIGHT SHOW

  • 0:15

    ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ

  • 0:30

    Ο ΗΛΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ

  • 2:00

    WWE SMACKDOWN

  • 5:00

    ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ

  • 5:30

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

  • 6:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 7:45

    HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

  • 10:00

    SUPER ΚΑΤΕΡΙΝΑ

  • 13:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 14:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:50

    T-LIVE

  • 16:35

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

  • 17:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 21:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 22:00

    Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ Η ΧΙΠΙΣΣΑ

  • 0:00

    ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ

  • 2:00

    ΤΑ ΤΣΑΚΑΛΙΑ

  • 4:15

    ΠΕΡΑΣΤΕ, ΦΙΛΗΣΤΕ, ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ

  • 6:15

    SUPERMAN & LOIS

  • 7:15

    SHOPPING STAR

  • 8:45

    BREAKFAST AT STAR

  • 11:45

    ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

  • 14:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 15:50

    SHOPPING STAR

  • 17:30

    CASH OR TRASH

  • 18:30

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:45

    STAR NEWS

  • 21:00

    ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ

  • 22:50

    ΓΚΟΤΖΙΛΑ ΙΙ: Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ

  • 0:45

    Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

  • 3:00

    Ο ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

  • 6:00

    ΣΗΜΕΡΑ

  • 9:50

    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

  • 11:50

    FAY'S TIME

  • 13:40

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:50

    Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

  • 16:15

    MY STYLE ROCKS

  • 18:45

    Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 23:50

    Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

  • 0:45

    THE TAX COLLECTOR

  • 2:45

    FBI

  • 3:45

    FBI

  • 4:45

    HAPPY TRAVELLER

  • 5:30

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ

  • 6:00

    ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

  • 9:50

    ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥ ΣΟΥ

  • 13:00

    OPEN NEWS - ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 14:00

    ΟΔΟΣ ΖΑΡΙΦΗ

  • 16:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 16:15

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 16:30

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 17:45

    ΣΑΝ ΨΕΜΑ

  • 18:45

    OPEN NEWS

  • 19:55

    DRIVER'S SEAT

  • 20:00

    Η ΥΠΟΣΧΕΣΗ

  • 22:00

    ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ

  • 0:00

    AFTER DARK

  • 1:30

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 2:45

    ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥ ΣΟΥ

  • 4:15

    CHEF ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΣ

  • 5:15

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 6:00

    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!

  • 7:00

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 8:00

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 9:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 13:00

    ΛΙΤΣΑ.COM

  • 14:00

    ΛΙΤΣΑ.COM

  • 15:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 16:00

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 17:00

    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!

  • 18:00

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 19:30

    ΑΓΡΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ

  • 21:00

    BAYWATCH

  • 22:00

    CRIMINAL MINDS

  • 23:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • 1:00

    THE ROOKIE

  • 2:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • 3:00

    BAYWATCH

  • 4:00

    THE ROOKIE

  • 5:00

    ΑΓΡΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ