• 6:00

    ΤΖΕΣΙ

  • 6:25

    ΤΖΕΣΙ

  • 6:50

    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ

  • 6:55

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ

  • 7:20

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ

  • 7:45

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ

  • 8:10

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ

  • 8:40

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ

  • 9:00

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 9:25

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 9:50

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 10:15

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 10:40

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 11:30

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 11:55

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 12:20

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 12:45

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 13:10

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 13:35

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 14:00

    ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

  • 14:15

    ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

  • 14:30

    ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

  • 14:45

    ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

  • 15:00

    ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

  • 15:15

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 15:45

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 16:10

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 16:35

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 17:00

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 17:25

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 17:50

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 18:15

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 18:40

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 19:05

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:30

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:55

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:20

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:45

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 21:10

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 21:35

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 1:15

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 1:40

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 2:05

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 2:30

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 2:55

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ

  • 3:20

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ

  • 3:45

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 4:10

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 4:35

    ΒΙΟΛΕΤΑ

  • 5:25

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 5:45

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ

  • 5:50

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ

  • 6:00

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 6:25

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 6:35

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 7:00

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 8:00

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ

  • 8:50

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 9:00

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 9:25

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 9:35

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 10:00

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 13:20

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 14:10

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 15:00

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 15:25

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 15:30

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 15:55

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 16:45

    ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

  • 17:00

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 17:55

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 19:00

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 20:15

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 21:05

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ

  • 21:30

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 21:55

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 22:00

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 23:00

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 23:50

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 0:15

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 0:35

    ΜΠΟΙΣΤΕΡ - ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ

  • 1:25

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 2:10

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 3:00

    ΜΠΟΙΣΤΕΡ - ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ

  • 3:45

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 4:35

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 5:00

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 6:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:15

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:55

    ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

  • 7:00

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 7:30

    MUPPET BABIES

  • 8:00

    PAPRIKA

  • 8:10

    PAPRIKA

  • 8:20

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 8:40

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 9:00

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 9:30

    FANCY NANCY CLANCY

  • 9:45

    FANCY NANCY CLANCY

  • 10:00

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 10:30

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 11:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 12:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 12:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 13:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 13:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 14:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 14:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 15:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 15:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 16:00

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 16:30

    FANCY NANCY CLANCY

  • 17:00

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 17:30

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 18:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 18:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 19:30

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 20:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 20:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 21:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 21:30

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 22:00

    ΚΛΟΝΤ

  • 22:35

    ΤΡΟΥΛΙ ΤΕΙΛΣ: ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΥΛΑΛΕΡΙ

  • 23:10

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 23:40

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 0:15

    ΖΟΥ

  • 0:30

    ΤΡΟΥΛΙ ΤΕΙΛΣ: ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΥΛΑΛΕΡΙ

  • 1:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 1:25

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 1:50

    Η ΚΥΨΕΛΗ

  • 2:00

    ΖΟΥ

  • 2:15

    ΖΟΥ

  • 2:30

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 2:55

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 3:20

    Η ΚΥΨΕΛΗ

  • 3:30

    Η ΚΥΨΕΛΗ

  • 3:40

    ΖΟΥ

  • 3:55

    ΖΟΥ

  • 4:10

    ΖΟΥ

  • 4:25

    Η ΚΥΨΕΛΗ

  • 4:35

    Η ΚΥΨΕΛΗ

  • 4:45

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 5:10

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 5:35

    Η ΚΥΨΕΛΗ

  • 5:45

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:00

    DRAKE AND JOSH

  • 7:00

    WALLYKAZAM!

  • 7:30

    ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ

  • 8:00

    BECCA'S BUNCH

  • 8:30

    EVERYTHING'S ROSIE

  • 9:00

    TOP WING

  • 9:30

    ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

  • 10:00

    PAW PATROL

  • 10:30

    44 ΓΑΤΕΣ

  • 11:00

    BUTTERBEAN'S CAFE

  • 11:30

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 12:00

    RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY

  • 12:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 13:00

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 13:30

    LEGO FRIENDS

  • 14:00

    WINX

  • 14:30

    REGAL ACADEMY

  • 15:00

    MAGGIE & BIANCA

  • 15:30

    ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ

  • 16:00

    ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ

  • 16:30

    KUU KUU HARAJUKU

  • 17:00

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 17:30

    RUSTY RIVETS

  • 18:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 18:30

    PAW PATROL

  • 19:00

    TRANSFORMERS: CYBERVERSE

  • 19:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 20:00

    FANBOY AND CHUM CHUM

  • 20:30

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

  • 21:00

    NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

  • 22:00

    ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΡΥΛΟΣ

  • 22:30

    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

  • 23:00

    GAME SHAKERS

  • 23:30

    HUNTER STREET

  • 0:00

    ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 1:00

    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

  • 1:50

    THE THUNDERMANS

  • 2:40

    SCHOOL OF ROCK

  • 3:30

    VICTORIOUS

  • 4:20

    BIG TIME RUSH

  • 5:10

    TRUE JACKSON

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 8:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 9:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 9:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 12:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 15:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΟ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 2:30

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 3:00

    ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 3:30

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 4:00

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ

  • 4:30

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 5:00

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 5:30

    ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟΙ ΗΧΟΙ

  • 6:00

    PAC MAN

  • 7:00

    HORSELAND: ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΠΠΑΣΙΑΣ

  • 7:30

    ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ

  • 8:00

    Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ

  • 8:30

    ΟΛΙΒΙΑ

  • 9:00

    GO GO DINO

  • 9:30

    BADANAMU

  • 10:00

    PUPPY IN MY POCKET

  • 10:30

    AUTO BE GOOD

  • 11:00

    ΝΟΝΤΥ

  • 11:30

    SUPER MARIO BROS

  • 12:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY

  • 12:30

    Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBIDS

  • 13:00

    POPPLES

  • 13:30

    SUPER DETECTIVES

  • 14:00

    ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

  • 14:30

    ΚΑΜ & ΛΙΟΝ

  • 15:00

    TIMO

  • 15:30

    ΧΑΙΝΤΙ

  • 16:00

    KIKORIKI

  • 16:30

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 17:00

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 17:30

    HERB FAMILY

  • 18:00

    RAT - A - TAT

  • 18:30

    PAC MAN

  • 19:00

    SUPER YIZAI

  • 19:30

    BADANAMU

  • 20:00

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 20:30

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    DIGIMON FUSION

  • 22:00

    DRAKERS

  • 22:30

    SUPER MARIO BROS

  • 23:00

    DRAGON BALL Z

  • 23:30

    GORMITI

  • 0:00

    DINOFROZ

  • 0:30

    GLITTER FORCE

  • 1:00

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ

  • 1:30

    ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ

  • 2:00

    HORSELAND: ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΠΠΑΣΙΑΣ

  • 2:30

    DIMITRI

  • 3:00

    ΣΟΝΙΚ Ο ΣΚΑΤΖΟΧΟΙΡΟΣ

  • 3:30

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ

  • 4:00

    DRAGON BALL Z

  • 5:00

    ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ

  • 6:10

    MIGHTY MIKE

  • 6:30

    BUNNICULA

  • 6:55

    PAT THE DOG

  • 7:20

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 7:40

    TAFFY

  • 8:00

    MIGHTY MIKE

  • 8:25

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 8:45

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 9:30

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 9:55

    TAFFY

  • 10:15

    BUNNICULA

  • 10:40

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 11:00

    PAT THE DOG

  • 11:25

    MIGHTY MIKE

  • 11:45

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 12:10

    TAFFY

  • 12:30

    BUNNICULA

  • 12:55

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 13:35

    THE HAPPOS FAMILY

  • 13:45

    PAT THE DOG

  • 14:05

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 14:45

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 15:10

    TAFFY

  • 15:30

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 15:55

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 16:15

    MIGHTY MIKE

  • 16:40

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 17:00

    THE HAPPOS FAMILY

  • 17:10

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 17:35

    TAFFY

  • 18:00

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 18:25

    PAT THE DOG

  • 18:45

    THE HAPPOS FAMILY

  • 18:55

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 19:20

    MIGHTY MIKE

  • 19:40

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 20:05

    TAFFY

  • 20:25

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 20:50

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 21:10

    PAT THE DOG

  • 21:35

    MIGHTY MIKE

  • 21:55

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 22:20

    TAFFY

  • 22:40

    ODDBODS

  • 23:05

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 23:25

    NEW LOONEY TUNES

  • 0:10

    PAT THE DOG

  • 0:35

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 0:55

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 1:20

    BUNNICULA

  • 1:40

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 2:05

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 2:50

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 3:10

    WACKY RACES

  • 3:35

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 4:20

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 4:40

    PAT THE DOG

  • 5:00

    ODDBODS

  • 5:25

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 5:55

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ