• 6:00

    ΤΖΕΣΙ

  • 6:25

    ΤΖΕΣΙ

  • 6:50

    ΤΖΕΣΙ

  • 7:15

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 7:40

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 8:05

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 8:30

    ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΤΖΕΙΜΙ

  • 9:55

    ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

  • 10:10

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 10:35

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 11:00

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 11:25

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 11:50

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 12:15

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 12:40

    ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

  • 13:05

    H ΚΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙ

  • 13:30

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 13:55

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 14:20

    ΟΔΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

  • 14:45

    H ΚΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙ

  • 15:10

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 15:35

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 16:00

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 16:25

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 16:50

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 17:15

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 17:40

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 18:05

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 18:30

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 18:55

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 19:20

    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ

  • 19:25

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 19:50

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 20:15

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:40

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 21:05

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 21:10

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 21:35

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 6:00

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 6:25

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 6:35

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 7:00

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 8:00

    ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ

  • 8:50

    ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ

  • 9:40

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 10:25

    ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

  • 10:50

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 11:00

    Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS

  • 11:50

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 12:05

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 12:30

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 13:20

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 14:10

    ΔΙΔΥΜΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ

  • 15:00

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 15:25

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 15:30

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 15:55

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 16:20

    ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ

  • 16:45

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 17:00

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 17:30

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 17:55

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 19:50

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 20:15

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 21:05

    ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

  • 21:30

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 21:55

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 22:00

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 23:00

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 23:50

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 6:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:15

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:55

    ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

  • 7:00

    MUPPET BABIES

  • 7:15

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 7:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 8:00

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 8:30

    FANCY NANCY CLANCY

  • 9:00

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 9:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 10:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 10:20

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 10:40

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 10:55

    ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ TOY STORY

  • 11:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 11:20

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 11:40

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 12:00

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 12:20

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 12:40

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 13:00

    FANCY NANCY CLANCY

  • 13:20

    FANCY NANCY CLANCY

  • 13:40

    FANCY NANCY CLANCY

  • 14:00

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 14:20

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 14:40

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 15:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 15:20

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 15:40

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 15:55

    ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ TOY STORY

  • 16:00

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 16:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 17:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 17:25

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 17:30

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 18:00

    FANCY NANCY CLANCY

  • 18:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 18:45

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 19:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 19:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 20:00

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 20:25

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 20:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 21:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 21:30

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 22:00

    FANCY NANCY CLANCY

  • 22:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 22:45

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 23:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 23:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 6:00

    DRAKE AND JOSH

  • 7:00

    BUBBLE GUPPIES

  • 7:30

    TEAM UMIZOOMI

  • 8:00

    ZACK AND QUACK

  • 8:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

  • 9:00

    ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

  • 9:30

    EVERYTHING'S ROSIE

  • 10:00

    Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ

  • 10:30

    PAW PATROL

  • 11:00

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 11:30

    RUSTY RIVETS

  • 12:00

    KUU KUU HARAJUKU

  • 12:30

    DANNY PHANTOM

  • 13:00

    ΑΒΑΤΑΡ

  • 13:30

    Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ

  • 14:00

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 14:30

    WINX

  • 15:00

    MAGGIE & BIANCA

  • 15:30

    ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ

  • 16:00

    REGAL ACADEMY

  • 16:30

    KUNG FU PANDA

  • 17:00

    ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

  • 17:30

    PAW PATROL

  • 18:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 18:30

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 19:00

    SUNNY DAY

  • 19:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 20:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

  • 20:30

    MYSTICONS

  • 21:00

    NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

  • 21:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 22:00

    THE LOUD HOUSE

  • 22:30

    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΙΝ

  • 23:00

    ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ

  • 23:30

    HUNTER STREET

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 8:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 9:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 9:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 12:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 15:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΟ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 6:00

    PAC MAN

  • 7:00

    HORSELAND: ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΠΠΑΣΙΑΣ

  • 7:30

    ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ

  • 8:00

    Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ

  • 8:30

    ΟΛΙΒΙΑ

  • 9:00

    GO GO DINO

  • 9:30

    BADANAMU

  • 10:00

    PUPPY IN MY POCKET

  • 10:30

    AUTO BE GOOD

  • 11:00

    ΝΟΝΤΥ

  • 11:30

    SUPER MARIO BROS

  • 12:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY

  • 12:30

    Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBIDS

  • 13:00

    POPPLES

  • 13:30

    SUPER DETECTIVES

  • 14:00

    ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

  • 14:30

    ΚΑΜ & ΛΙΟΝ

  • 15:00

    TIMO

  • 15:30

    ΧΑΙΝΤΙ

  • 16:00

    KIKORIKI

  • 16:30

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 17:00

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 17:30

    HERB FAMILY

  • 18:00

    RAT - A - TAT

  • 18:30

    PAC MAN

  • 19:00

    SUPER YIZAI

  • 19:30

    BADANAMU

  • 20:00

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 20:30

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    DIGIMON FUSION

  • 22:00

    DRAKERS

  • 22:30

    SUPER MARIO BROS

  • 23:00

    DRAGON BALL Z

  • 23:30

    GORMITI

  • 6:10

    MIGHTY MIKE

  • 6:30

    BUNNICULA

  • 6:55

    PAT THE DOG

  • 7:20

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 7:40

    TAFFY

  • 8:00

    MIGHTY MIKE

  • 8:25

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 8:45

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 9:30

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 9:55

    TAFFY

  • 10:15

    BUNNICULA

  • 10:40

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 11:00

    PAT THE DOG

  • 11:25

    MIGHTY MIKE

  • 11:45

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 12:10

    TAFFY

  • 12:30

    BUNNICULA

  • 12:55

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 13:35

    THE HAPPOS FAMILY

  • 13:45

    PAT THE DOG

  • 14:05

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 14:45

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 15:10

    TAFFY

  • 15:30

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 15:55

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 16:15

    MIGHTY MIKE

  • 16:40

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 17:00

    THE HAPPOS FAMILY

  • 17:10

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 17:35

    TAFFY

  • 18:00

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 18:25

    PAT THE DOG

  • 18:45

    THE HAPPOS FAMILY

  • 18:55

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 19:20

    MIGHTY MIKE

  • 19:40

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 20:05

    TAFFY

  • 20:25

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 20:50

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 21:10

    PAT THE DOG

  • 21:35

    MIGHTY MIKE

  • 21:55

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 22:20

    TAFFY

  • 22:40

    ODDBODS

  • 23:05

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 23:25

    NEW LOONEY TUNES

  • 0:10

    PAT THE DOG

  • 0:35

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 0:55

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 1:20

    BUNNICULA

  • 1:40

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 2:05

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 2:50

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 3:10

    WACKY RACES

  • 3:35

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 4:20

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 4:40

    PAT THE DOG

  • 5:00

    ODDBODS

  • 5:25

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 5:55

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ