• 6:00

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 6:25

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 6:50

    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

  • 6:55

    Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ

  • 7:20

    Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ

  • 7:45

    Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ

  • 8:10

    Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ

  • 8:35

    Η ΠΕΝΙ ΣΤΟ Μ.Α.Ρ.Σ

  • 9:00

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 9:25

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 9:50

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 10:15

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 10:40

    ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ

  • 12:20

    ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΤΝΕΫ ΣΤΟΝ ΜΑΞ

  • 12:45

    ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΤΝΕΫ ΣΤΟΝ ΜΑΞ

  • 13:10

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 13:35

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 14:00

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 14:25

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ

  • 14:50

    ΠΕΣ ΤΟ ΚΙ ΕΓΙΝΕ

  • 15:15

    ΠΕΣ ΤΟ ΚΙ ΕΓΙΝΕ

  • 15:40

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ

  • 15:45

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 16:10

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 16:35

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 17:00

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 17:25

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 17:50

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 18:15

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 18:40

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 19:05

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:30

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:55

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:20

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:45

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 21:10

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 21:35

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 1:15

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 1:40

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 2:05

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 2:30

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 2:55

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 3:20

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 3:45

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 4:10

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 4:35

    ΒΙΟΛΕΤΑ

  • 5:25

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 5:45

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ

  • 5:50

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ

  • 6:00

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 6:20

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 6:45

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 7:10

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 7:30

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 7:55

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 8:20

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 8:40

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 9:05

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 9:30

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 9:50

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 10:15

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 10:40

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 11:00

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 11:50

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 12:10

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 12:35

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 13:00

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 13:20

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 13:45

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 14:10

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 14:30

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 14:55

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 15:20

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ

  • 15:40

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ: ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ

  • 16:05

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 16:50

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 17:15

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 17:40

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 18:00

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 18:25

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 18:50

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 19:10

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 19:35

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 20:00

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 20:25

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 20:45

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 21:10

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 21:30

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 21:55

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 22:15

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 22:40

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 23:00

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 23:25

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 23:50

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 0:10

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 0:35

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 1:00

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 1:20

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 1:45

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 2:10

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 2:30

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 2:55

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 3:20

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 3:40

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 4:05

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 4:30

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 4:50

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 5:15

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 5:35

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 6:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 6:55

    ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

  • 7:00

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 7:30

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΤΡΕΛΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 8:00

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 8:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 8:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 8:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 9:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 9:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 10:00

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 10:30

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 11:00

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΤΡΕΛΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 11:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 12:00

    ΣΟΦΙΑ, Η ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ: ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 13:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 13:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 14:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 14:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 15:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 15:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 16:00

    FANCY NANCY CLANCY

  • 16:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 17:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 17:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 17:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 17:30

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΤΡΕΛΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 18:00

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 18:30

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 19:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 20:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 20:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 21:00

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 21:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 23:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 23:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 0:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 0:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 1:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 1:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 2:00

    ΖΟΥ

  • 2:15

    ΖΟΥ

  • 2:30

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 2:55

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 3:20

    PAPRIKA

  • 3:30

    PAPRIKA

  • 3:40

    ΖΟΥ

  • 3:55

    ΖΟΥ

  • 4:10

    ΖΟΥ

  • 4:25

    PAPRIKA

  • 4:35

    PAPRIKA

  • 4:45

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 5:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 5:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:30

    BUBBLE GUPPIES

  • 7:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

  • 7:30

    ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ

  • 8:00

    BECCA'S BUNCH

  • 8:30

    CORN & PEG

  • 9:00

    ΤΟΜΑΣ, ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ

  • 9:30

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 10:00

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 10:30

    BARBIE DREAMTOPIA

  • 11:00

    PAW PATROL

  • 11:30

    44 ΓΑΤΕΣ

  • 12:00

    BUTTERBEAN'S CAFE

  • 12:30

    Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

  • 13:00

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 13:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 14:00

    WINX

  • 14:30

    REGAL ACADEMY

  • 15:00

    MAGGIE & BIANCA

  • 15:30

    HEY ARNOLD!

  • 16:30

    SUNNY DAY

  • 17:00

    PAW PATROL

  • 17:30

    RUSTY RIVETS

  • 18:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 18:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 19:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

  • 19:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 20:00

    LEGO FRIENDS

  • 20:30

    GORMITI

  • 21:00

    ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ NINJAGO

  • 22:00

    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ

  • 23:00

    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

  • 23:30

    ZOEY

  • 0:00

    SCHOOL OF ROCK

  • 1:00

    ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ

  • 1:25

    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

  • 2:15

    GAME SHAKERS

  • 3:05

    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

  • 3:55

    THE TROOP

  • 4:45

    TRUE JACKSON

  • 5:35

    ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 8:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 9:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 9:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 12:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 15:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΟ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 2:30

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 3:00

    ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 3:30

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 4:00

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ

  • 4:30

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 5:00

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 5:30

    ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟΙ ΗΧΟΙ

  • 6:00

    GLITTER FORCE

  • 6:30

    Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBIDS

  • 7:30

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 8:00

    ΜΑΡΣΟΥΠΙΛΑΜΙ

  • 8:30

    Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ

  • 9:00

    ΝΟΝΤΥ

  • 9:30

    RAT - A - TAT

  • 10:00

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 10:30

    DRAKERS

  • 11:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 11:30

    BADANAMU

  • 12:00

    KONGSUNI

  • 12:30

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 13:00

    PUPPY IN MY POCKET

  • 13:30

    ΝΟΝΟ

  • 14:00

    DIGIMON FUSION

  • 14:30

    TOBOT

  • 15:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 15:30

    GORMITI

  • 16:00

    Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΦΡΕΝΤ

  • 16:30

    ΜΙΡΑΚΛ ΤΙΟΥΝΣ

  • 17:00

    PET PALS

  • 17:30

    ΓΙΟ ΓΙΟ

  • 18:00

    KIKORIKI

  • 18:30

    ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ

  • 19:00

    ΚΑΜ & ΛΙΟΝ

  • 19:30

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 20:00

    POPPLES

  • 20:30

    KAELOO

  • 21:00

    ΜΙΡΑΚΛ ΤΙΟΥΝΣ

  • 21:30

    SUPER DETECTIVES

  • 22:00

    SUPER YIZAI

  • 22:30

    HERB FAMILY

  • 23:00

    TIMO

  • 23:30

    DINOFROZ

  • 0:00

    DIGIMON FUSION

  • 0:30

    GLITTER FORCE

  • 1:00

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 1:30

    ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ

  • 2:30

    DIMITRI

  • 3:00

    ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ

  • 3:30

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ

  • 4:00

    DRAGON BALL Z

  • 5:00

    HERB FAMILY

  • 6:25

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 7:10

    WACKY RACES

  • 7:55

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 8:40

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO

  • 9:30

    NEW LOONEY TUNES

  • 10:10

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 10:30

    MIGHTY MIKE

  • 10:55

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 11:15

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 12:00

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 12:20

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO

  • 13:10

    MIGHTY MIKE

  • 13:55

    NEW LOONEY TUNES

  • 14:35

    YABBA DABBA DINOSAURS!

  • 15:25

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO

  • 16:10

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 16:55

    TAFFY

  • 17:25

    SCOOBY-DOO! Η ΜΑΣΚΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

  • 18:40

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO

  • 19:25

    YABBA DABBA DINOSAURS!

  • 20:10

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 20:55

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 21:40

    NEW LOONEY TUNES

  • 22:15

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO

  • 23:05

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 23:45

    WACKY RACES

  • 0:30

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 1:10

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 1:55

    BUNNICULA

  • 2:35

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 3:20

    NEW LOONEY TUNES

  • 4:05

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 5:00

    WACKY RACES