• 8:30

    ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ

  • 8:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 9:00

    ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΧΟΝΓΚ ΚΟΝΓΚ ΣΤΗ ΒΙΕΝΝΗ

  • 10:30

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 11:00

    ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

  • 12:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 14:00

    ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ

  • 15:00

    ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:00

    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ

  • 17:30

    ΚΥΝΗΓΟΙ ΜΑΓΙΣΣΩΝ

  • 19:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

  • 20:00

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 21:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 22:00

    ΑΪΝΤΑ

  • 0:30

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 2:30

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 9:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 9:15

    ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΟΝ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 17:00

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 18:15

    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΚΙΟ - TEAM HELLAS

  • 18:35

    ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ

  • 20:00

    ΖΑΚΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

  • 0:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:15

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

  • 1:15

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ

  • 2:10

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 2:30

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 4:30

    Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

  • 5:30

    ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ...

  • 6:00

    ΠΛΑΝΑ ΜΕ ΟΥΡΑ

  • 7:00

    ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ

  • 8:00

    ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 10:30

    ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

  • 11:30

    ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

  • 12:00

    ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

  • 13:00

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 14:00

    ΜΙΑ ΙΤΑΛΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 15:50

    FORMULA 1 2021 - ΙΤΑΛΙΚΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ & ΕΜΙΛΙΑ ΡΟΜΑΝΑ

  • 18:05

    ΤΑ ΛΑΦΥΡΑ

  • 19:00

    ΚΛΕΙΝΟΝ ΑΣΤΥ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

  • 20:00

    Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

  • 21:00

    ΓΙΑΤΙ 21 - 12 ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ

  • 22:00

    ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ

  • 22:45

    ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ

  • 23:30

    ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

  • 2:00

    ΑΝΤΙΣΤΟΛΗ

  • 2:50

    ΓΙΑΤΙ 21 - 12 ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ

  • 3:50

    Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

  • 4:40

    ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ

  • 6:00

    ΑΞΟΝΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

  • 6:30

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 7:30

    ΑΓΡΟWEEK

  • 8:20

    BELCEA QUARTET & ANTOINE TAMESTIT ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ

  • 10:00

    ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

  • 11:00

    ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ

  • 12:00

    ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ, ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ

  • 12:30

    ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

  • 17:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΟΚ - ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

  • 19:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 20:00

    ΒΟΛΕΪ: LEAGUE CUP ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

  • 22:00

    ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ... ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!

  • 23:30

    Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤ

  • 0:30

    ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ, ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ

  • 1:00

    ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

  • 2:00

    ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 2:30

    Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤ

  • 3:30

    ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ

  • 5:00

    BELCEA QUARTET & ANTOINE TAMESTIT ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ

  • 10:00

    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • 12:00

    ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ

  • 12:30

    ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ

  • 13:00

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 14:00

    ΣΚΕΤΟ ΖΩΟΝ

  • 16:00

    Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

  • 16:30

    Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

  • 17:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 17:10

    ROOMIES

  • 18:40

    MY GREECE

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:00

    ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

  • 22:10

    ZODIAC: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ

  • 0:05

    ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

  • 2:20

    ΑΛΥΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ

  • 4:20

    BAYWATCH

  • 5:30

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 6:00

    ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ

  • 6:30

    ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ

  • 10:30

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 11:30

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 12:00

    ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 14:00

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 14:30

    ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

  • 15:30

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 15:45

    ΤΑΞΙ

  • 16:45

    ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

  • 18:50

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    Η ΦΑΜΙΛΙΑ

  • 21:00

    YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR - ALL STAR

  • 0:45

    SPECIAL REPORT

  • 2:00

    ΚΑΡΜΑ

  • 3:00

    ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ

  • 4:00

    ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ

  • 5:00

    ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

  • 6:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:30

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 7:00

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 8:00

    ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

  • 9:00

    ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΛΗΣ ΖΩΗΣ

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:40

    KITCHEN LAB

  • 17:40

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:50

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    AKIS' FOOD TOUR

  • 21:00

    SEX AND THE CITY

  • 0:15

    BATTLE OF THE COUPLES

  • 2:30

    ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ ΣΕ ΔΥΟ ΗΠΕΙΡΟΥΣ

  • 4:30

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 5:00

    ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ

  • 6:00

    BE COOL SCOOBY-DOO!

  • 6:30

    Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝ

  • 7:00

    POLLY POCKET

  • 7:30

    ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΟΝΥ: Η ΦΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΗ

  • 8:00

    LEO AND TIG

  • 8:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 8:45

    Η ΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ

  • 9:15

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 9:45

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 10:15

    Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ ΤΟΤΟΣ

  • 10:45

    MIRACULOUS LADY BUG

  • 11:15

    BARBIE FAIRYTOPIA

  • 12:00

    Ο ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ

  • 14:10

    TRACTION

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 15:45

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:15

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:45

    TWO AND A HALF MEN

  • 17:15

    TWO AND A HALF MEN

  • 17:45

    MASTERCHEF 5 - MASTERCLASS

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    KUNG FU PANDA 3

  • 22:50

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 0:45

    THE HUNGER GAMES: ΦΩΤΙΑ

  • 3:45

    GRIMM

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΡΕΑ

  • 12:50

    DOT.

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:45

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

  • 15:00

    ΣΟΥ ΚΟΥ FAMILY

  • 17:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:40

    ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΨΥΧΗΣ

  • 18:40

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    SURVIVOR

  • 0:30

    ΠΕΡΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

  • 1:30

    DEADLY WOMEN

  • 2:30

    AFTER DARK

  • 3:30

    DOT.

  • 5:00

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 9:50

    ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 13:40

    OPEN SPORT

  • 14:50

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 17:45

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 18:00

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 18:50

    OPEN NEWS

  • 20:00

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 21:00

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 23:15

    TOTAL FOOTBALL

  • 1:15

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 5:15

    ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 6:00

    ONE CHANNEL

  • 8:00

    VITA

  • 9:00

    ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ.... ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ

  • 9:30

    ΒΗΜΑGAZINO

  • 10:00

    ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

  • 10:30

    ONE CHANNEL

  • 17:00

    ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ.... ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ

  • 17:30

    VITA

  • 18:30

    ΒΗΜΑGAZINO

  • 19:00

    ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

  • 19:30

    ONE CHANNEL

  • 6:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 7:00

    40 ΚΥΜΑΤΑ

  • 8:00

    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 9:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 15:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 16:00

    ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΞΕΡΕΙ

  • 18:30

    THE NANNY

  • 20:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 21:00

    CASTLE

  • 22:00

    CSI: NEW YORK

  • 23:00

    FUN WITH DICK AND JANE

  • 1:00

    ΜΠΡΟΥΣΚΟ

  • 3:00

    LAS ESTRELLAS

  • 4:00

    MAYDAY

  • 5:00

    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 6:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 19:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 22:00

    KONTRA NEWS

  • 23:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 5:00

    KONTRA NEWS