• 8:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 9:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 10:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 1:00

    Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

  • 2:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 3:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 9:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 9:15

    ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

  • 12:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 14:00

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 15:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 19:00

    ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ

  • 20:00

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ

  • 23:00

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 0:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:15

    THE LOUDEST VOICE

  • 1:15

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 3:00

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 3:45

    ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ

  • 4:30

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 5:30

    ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ...

  • 7:00

    ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ

  • 7:25

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΑΦΑΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΙ

  • 7:40

    ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

  • 8:00

    ATHLETICUS

  • 8:05

    ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ

  • 8:15

    Ο ΓΟΥΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΟΧΩΡΙΟ

  • 8:40

    ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ

  • 8:45

    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ: 199 ΜΙΚΡΟΙ ΗΡΩΕΣ

  • 9:00

    ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ

  • 10:00

    ΡΕΤΖΙ ΓΙΕΤΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ

  • 11:00

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 12:00

    ΟΙ ΜΕΤΡ ΤΩΝ ΓΕΥΣΕΩΝ

  • 13:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ

  • 14:00

    1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

  • 14:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

  • 14:45

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΑΦΑΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΙ

  • 15:00

    ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ

  • 16:00

    ΡΕΤΖΙ ΓΙΕΤΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ

  • 17:00

    ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ

  • 18:00

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ

  • 20:00

    CHARITE AT WAR

  • 21:00

    Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ

  • 22:00

    Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΓΕΩΝΑ

  • 0:00

    Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • 1:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ

  • 2:00

    CHARITE AT WAR

  • 3:00

    Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ

  • 3:45

    ΟΙ ΜΕΤΡ ΤΩΝ ΓΕΥΣΕΩΝ

  • 4:40

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 5:30

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ

  • 6:00

    Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑ

  • 7:00

    Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 7:30

    Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ

  • 8:00

    ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 9:00

    Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΚΗΠΟΥΡΙΚΗΣ

  • 9:30

    ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  • 10:00

    ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

  • 12:00

    HUMAN: ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΝ ΑΙΣΘΗΣΕΩΝ

  • 13:00

    ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:50

    ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 14:55

    ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ

  • 15:00

    ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑ ΤΟΥ ΤΖΙΜΙ

  • 16:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  • 16:45

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 17:00

    Ο3

  • 18:00

    ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ

  • 19:00

    ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 19:05

    ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  • 19:30

    Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΚΗΠΟΥΡΙΚΗΣ

  • 20:00

    ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑ ΤΟΥ ΤΖΙΜΙ

  • 21:00

    ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 22:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 22:40

    ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 22:45

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 23:00

    OΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ ΤΟΥ ΑΟΥΣΒΙΤΣ

  • 0:00

    9Ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

  • 0:10

    ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΛΠΕΙΣ

  • 1:10

    HUMAN: ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΝ ΑΙΣΘΗΣΕΩΝ

  • 2:00

    Ο3

  • 3:00

    ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

  • 5:00

    ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΛΠΕΙΣ

  • 7:50

    MEGA ΚΑΛΗΜΕΡΑ

  • 10:50

    ΠΑΜΕ ΔΑΝΑΗ!

  • 12:45

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 13:30

    ΕΛΕΝΗ

  • 16:10

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 16:20

    LIVE NEWS

  • 18:40

    ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ

  • 22:30

    VENOM

  • 0:40

    PASSENGERS

  • 3:00

    Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΩΝ 4ΧΡΟΝΩΝ, 5ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 6ΧΡΟΝΩΝ

  • 4:00

    ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

  • 5:00

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 6:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 9:50

    ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ

  • 16:00

    BROOKLYN NINE-NINE

  • 16:30

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 17:45

    5 X 5

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΗΛΙΟΣ

  • 21:00

    GAME OF CHEFS

  • 22:00

    ΑΓΡΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ

  • 23:30

    ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ

  • 1:15

    VICE SPECIALS

  • 2:15

    GAME OF CHEFS

  • 3:15

    ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 4:00

    ΜΠΡΟΥΣΚΟ

  • 5:00

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ

  • 6:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 7:45

    HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

  • 10:00

    SUPER ΚΑΤΕΡΙΝΑ

  • 13:00

    STYLE ME UP!

  • 14:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:50

    T-LIVE

  • 16:35

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 17:45

    DEAL

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 21:00

    ΣΑΣΜΟΣ

  • 22:30

    THE BACHELOR

  • 0:30

    ΑΥΤΟΨΙΑ

  • 2:15

    GREY'S ANATOMY

  • 3:15

    BEAUTY AND THE BEAST

  • 4:15

    10Η ΕΝΤΟΛΗ

  • 4:45

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 5:15

    DEAL

  • 6:30

    MOM

  • 7:30

    SHOPPING STAR

  • 9:00

    BREAKFAST AT STAR

  • 12:00

    ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

  • 14:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:00

    SHOPPING STAR

  • 17:40

    ELIF

  • 18:40

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

  • 0:15

    ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΒΛΕΠΩ

  • 2:30

    SUBURRA: ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ

  • 6:00

    ΣΗΜΕΡΑ

  • 10:00

    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

  • 11:30

    LOVE IT

  • 13:15

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΓΥΡΩ

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 15:00

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ

  • 16:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:05

    ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ

  • 18:45

    ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    TOP CHEF

  • 23:00

    BIG BROTHER

  • 1:15

    ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ

  • 2:15

    ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ

  • 4:15

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ

  • 6:00

    ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

  • 9:50

    ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ;

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 14:00

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΕΦ

  • 15:00

    ΜΙΛΗΣΕ ΜΟΥ

  • 16:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 16:30

    ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 17:40

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:50

    Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΩΡΑ

  • 18:50

    OPEN NEWS

  • 20:00

    Σ' ΑΓΑΠΑΩ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ

  • 21:00

    ΥΨΗΛΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 23:15

    NARCOS: MEXICO

  • 0:15

    ΑΝΟΙΧΤΑ

  • 1:15

    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΦΙΝΑΛΕ

  • 3:15

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

  • 5:15

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΕΦ

  • 6:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 7:00

    LA DONA

  • 8:00

    SANTA DIABLA

  • 9:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 15:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 16:00

    LA DONA

  • 17:00

    LA DONA

  • 18:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 19:00

    ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΓΗ

  • 20:00

    ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΓΗ

  • 21:00

    CHICAGO P.D.

  • 23:00

    SUITS

  • 0:00

    SUITS

  • 1:00

    LOVE ISLAND UK

  • 2:00

    ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΓΗ

  • 3:00

    LA DONA

  • 4:00

    LOVE ISLAND UK

  • 5:00

    SANTA DIABLA