• 8:30

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 8:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 9:00

    ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ

  • 9:30

    ΣΚΙΤΣΟΓΡΑΦΙΕΣ

  • 10:00

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

  • 11:00

    ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7

  • 12:30

    ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ

  • 14:00

    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

  • 14:30

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 15:00

    ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ

  • 15:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ Ε.Σ.Α.ΜΕΑ

  • 16:00

    Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

  • 17:00

    ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

  • 18:00

    ΜΙΚΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΣΜΟ

  • 19:00

    ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΓΛΩΣΣΑ

  • 20:00

    ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ

  • 20:30

    Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ

  • 21:00

    ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΝΤΑ ΒΙΝΤΣΙ

  • 22:00

    Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

  • 23:00

    Η ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΛΟΧΑΓΟΥ

  • 1:00

    ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΑ

  • 2:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 9:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 10:00

    ΜΕ ΝΕΑ ΜΑΤΙΑ

  • 12:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΕΠΤΑ

  • 14:00

    ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

  • 15:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    Η ΤΟΥΡΤΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

  • 17:00

    Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 18:15

    ΚΕΡΑΙΑ

  • 19:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ

  • 20:00

    ΖΑΚΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΦΟΝΕΥΣ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ

  • 23:00

    ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ

  • 0:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:05

    ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ

  • 1:45

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΙΩΣ

  • 2:35

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 2:50

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ

  • 4:35

    Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

  • 5:30

    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 7:00

    Ο ΓΟΥΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΟΧΩΡΙΟ

  • 7:25

    ΛΑΜΑ ΛΑΜΑ

  • 8:10

    Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ

  • 8:45

    ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ

  • 9:05

    ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

  • 9:30

    ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ

  • 9:40

    PAPRIKA

  • 10:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΑΦΑΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΙ

  • 10:30

    ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΞΑΝΑ

  • 10:55

    Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥΡΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ

  • 11:15

    ΑΝΝΑ ΜΕ Α

  • 12:10

    ΑΝΝΑ ΜΕ Α

  • 13:00

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 14:00

    ΣΗΚΩ ΧΟΡΕΨΕ ΣΥΡΤΑΚΙ

  • 15:30

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ

  • 16:15

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ

  • 17:00

    ΜΑΜΑ-ΔΕΣ

  • 18:00

    ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ

  • 19:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΟΜΟΡΦΗΣ ΖΩΗΣ

  • 20:00

    VAN LIFE

  • 20:30

    SING THE SPOT

  • 21:00

    ART WEEK

  • 22:00

    PRESS

  • 23:00

    PRESS

  • 0:00

    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

  • 1:00

    ΝΤΙΕΓΚΟ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ

  • 3:20

    ART WEEK

  • 4:20

    SING THE SPOT

  • 4:55

    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

  • 6:30

    BALKAN EXPRESS

  • 7:00

    ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ

  • 7:30

    ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

  • 8:30

    Ο BERTRAND DE BILLY ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΔΡΕΣΔΗΣ

  • 10:00

    ΣΠΟΥΔΗ ΜΝΗΜΗΣ

  • 10:30

    ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ - ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • 11:00

    ΚΑΛΛΙΕΡΓΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ

  • 11:30

    ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ

  • 12:00

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 13:00

    ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:30

    SPORTS DOC - ΝΤΟΥΣΑΝ ΙΒΚΟΒΙΤΣ

  • 15:30

    Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

  • 16:30

    ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ

  • 17:00

    ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 19:00

    85Η ΔΕΘ

  • 21:00

    ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

  • 21:30

    Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • 22:00

    ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 23:30

    Ο ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • 0:30

    ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΕΟΛΑΙΑ

  • 1:30

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 2:30

    Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • 3:00

    ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ - ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • 3:30

    ΣΠΟΥΔΗ ΜΝΗΜΗΣ

  • 4:00

    Ο BERTRAND DE BILLY ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΔΡΕΣΔΗΣ

  • 5:30

    ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ

  • 8:50

    ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ

  • 9:50

    ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

  • 12:45

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 13:50

    ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!

  • 16:30

    MEGA STAR

  • 17:20

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 17:30

    ΕΝΑΣ ΙΠΠΟΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΣΟΥΛΑ

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠ' ΤΑ ΤΙΡΑΝΑ

  • 22:00

    ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ MEGA

  • 2:50

    ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

  • 5:00

    MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 6:00

    ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 7:00

    ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ

  • 12:00

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

  • 16:00

    ΕΛΛΗΝΕΣ: ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 16:30

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΥΙΕ ΜΟΥ, ΥΙΕ ΜΟΥ

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΒΙΒΑ ΡΕΝΑ

  • 22:00

    Ο ΚΑΛΟΣ, Ο ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΑΣΗΜΟΣ

  • 3:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ

  • 4:00

    ΜΠΡΟΥΣΚΟ

  • 5:00

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

  • 6:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:45

    ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ

  • 7:45

    ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

  • 8:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 9:50

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:40

    KITCHEN LAB

  • 17:40

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:50

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    JUST THE 2 OF US

  • 1:30

    THE BACHELOR

  • 4:45

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 5:15

    STYLE ME UP!

  • 6:00

    TOM AND JERRY SHOW

  • 6:30

    WHAT'S NEW SCOOBY DOO

  • 7:00

    Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 7:30

    Η ΜΙΑ ΚΙ ΕΓΩ

  • 8:00

    Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ ΤΟΤΟΣ

  • 8:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 8:45

    RAINBOW RUBY

  • 9:15

    GUS, O ΜΙΚΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ

  • 9:45

    PJ MASKS

  • 10:15

    ΠΑΤ, Ο ΣΚΥΛΟΣ

  • 10:45

    ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

  • 11:15

    Η ΖΟΥΓΚΛΟΠΑΡΕΑ

  • 11:45

    BARBIE DREAMHOUSE ADVENTURES

  • 12:30

    BEYBLADE BURST SURGE

  • 13:00

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 15:45

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:45

    TWO AND A HALF MEN

  • 17:15

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 22:50

    GNTM - GREECE'S NEXT TOP MODEL

  • 1:30

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΡΕΑ

  • 12:50

    DOT.

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 15:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 15:15

    ΟΛΑ ΓΚΟΥΝΤ

  • 17:40

    HAPPY TRAVELLER

  • 18:40

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    THE VOICE OF GREECE

  • 0:30

    ΤΡΕΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 2:45

    ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ ΠΟΤΕ!

  • 4:15

    DOT.

  • 4:45

    HAPPY TRAVELLER

  • 5:30

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

  • 9:50

    OPEN WEEKEND

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 13:40

    OPEN SPORT

  • 14:40

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 17:40

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:50

    Σ' ΑΓΑΠΑΩ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ

  • 18:50

    OPEN NEWS

  • 20:00

    Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ

  • 21:00

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 1:30

    EXTRA MALL

  • 2:30

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 4:45

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΕΦ

  • 5:30

    ΤΩΡΑ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

  • 7:00

    LA DONA

  • 8:00

    LAS ESTRELLAS

  • 9:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 17:00

    LA DONA

  • 18:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 19:00

    THE NANNY

  • 21:00

    CHICAGO FIRE

  • 23:00

    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ

  • 0:45

    CHICAGO FIRE

  • 2:45

    LA DONA

  • 4:00

    ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΓΗ

  • 5:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ