• 6:00

    ΝOVASPORTS1HD

  • 10:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 12:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

  • 16:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 17:00

    NOVASPORTS CLASSIC ZONE

  • 18:00

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 19:00

    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 20:00

    SUPER EUROLEAGUE

  • 21:00

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

  • 23:00

    SUPER EUROLEAGUE

  • 0:30

    EUROLEAGUE: 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ

  • 2:30

    ΝOVASPORTS1HD

  • 6:00

    ΝOVASPORTS2HD

  • 9:00

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 11:00

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

  • 13:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 15:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

  • 17:15

    ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

  • 19:15

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 20:00

    ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ

  • 22:00

    DEUCE

  • 22:30

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 23:30

    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 0:30

    EUROLEAGUE: 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ

  • 2:30

    ΝOVASPORTS2HD

  • 6:00

    NOVASPORTS3HD

  • 11:15

    EUROLEAGUE: 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ

  • 19:15

    EUROCUP: ΤΕΛΙΚΟΣ, 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

  • 21:45

    ΑΓΙΑΞ - ΦΙΤΕΣΕ

  • 23:45

    EUROCUP: ΤΕΛΙΚΟΣ, 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

  • 1:45

    NOVASPORTS3HD

  • 6:00

    NOVASPORTS4HD

  • 12:00

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

  • 19:45

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O

  • 20:15

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

  • 22:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 22:30

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

  • 0:30

    NOVASPORTS4HD

  • 6:00

    NOVASPORTS5HD

  • 12:00

    ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣ

  • 20:00

    DEUCE

  • 20:30

    ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣ

  • 0:30

    NOVASPORTS5HD

  • 6:00

    NOVASPORTS24HD

  • 7:05

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 7:50

    ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ

  • 9:30

    FILMS & STARS

  • 10:05

    ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ

  • 11:50

    THE STAR

  • 13:20

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 13:55

    ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ

  • 15:45

    A COWGIRL'S STORY

  • 17:30

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 18:00

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

  • 19:45

    ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

  • 20:20

    FLINT

  • 22:00

    ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ

  • 23:50

    NOVEMBER CRIMINALS

  • 1:20

    MILE

  • 3:05

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 3:35

    ΤΗΛΕ...ΦΟΝΙΚΟΣ ΘΑΛΑΜΟΣ

  • 5:40

    ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΑΜΟ

  • 6:15

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 7:05

    ΕΝΑΣ ΣΚΙΟΥΡΟΣ ΣΟΥΠΕΡ-ΗΡΩΑΣ 2

  • 8:55

    ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΓΚΡΙΝ

  • 10:55

    Ο ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

  • 13:10

    ΤΖΑΚ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΓΙΓΑΝΤΩΝ

  • 15:15

    Ο ΣΚΑΘΑΡΟΖΟΥΜΗΣ

  • 16:55

    HOLLYWOOD BUZZ

  • 17:30

    JANE FONDA IN FIVE ACTS

  • 19:50

    Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

  • 20:10

    Ο ΑΡΘΟΥΡ ΚΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΛΤΑΖΑΡ

  • 22:00

    ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΝΤΙ ΑΜΝΩΝ

  • 23:40

    ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

  • 1:50

    BLADE RUNNER

  • 5:10

    DEMOLITION MAN

  • 6:00

    NOVACINEMA3HD

  • 19:05

    CLICK: Η ΖΩΗ ΣΕ FAST FORWARD

  • 21:00

    Ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ

  • 23:00

    ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΑΝΙΚΟΥ

  • 1:00

    Ο ΥΠΝΩΤΙΣΤΗΣ

  • 3:30

    NOVACINEMA3HD

  • 6:00

    NOVACINEMA4HD

  • 18:20

    THE GOOD DOCTOR

  • 19:10

    GOTHAM V

  • 20:00

    COUNTERPART II

  • 21:00

    BLINDSPOT IV

  • 23:00

    GAME OF THRONES VIII

  • 0:20

    BARRY II

  • 1:00

    SUCCESSION

  • 2:00

    BLINDSPOT IV

  • 2:50

    WHISKEY CAVALIER

  • 3:50

    NOVACINEMA4HD

  • 6:50

    FAHRENHEIT

  • 8:30

    FITNESS TIME

  • 9:20

    THE ELLEN DEGENERES SHOW

  • 10:15

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 10:45

    LOVE AT FIRST GLANCE

  • 12:15

    ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ

  • 13:40

    MOMS' NIGHT OUT

  • 15:20

    AMERICA'S GOT TALENT - THE CHAMPIONS

  • 16:50

    FITNESS TIME

  • 17:55

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ

  • 18:10

    MOM WARS

  • 19:40

    ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ

  • 20:00

    THE ELLEN DEGENERES SHOW

  • 21:00

    ΟΛΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΥΡΙΟ

  • 23:00

    THE ELLEN DEGENERES SHOW

  • 23:55

    ΑΠΑΓΩΓΗ

  • 2:10

    NOVALIFΕHD