• 6:40

    IN SEARCH OF FRIDA KAHLO

  • 7:35

    I CAN ONLY IMAGINE

  • 9:30

    ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ; (THE VISITORS: BASTILLE DAY)

  • 11:20

    ΤΙΤΛΟΙ ΤΕΛΟΥΣ (THE LAST WORD)

  • 13:10

    Η ΜΟΥΜΙΑ (THE MUMMY)

  • 15:20

    ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ (SUNSHINE ON LEITH)

  • 17:10

    ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΙΣΒΟΛΗ (WHERE TO INVADE NEXT)

  • 19:20

    ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΝΟ ΞΕΡΕΙ (JUST LIKE A WOMAN)

  • 21:00

    THE BLACK PRINCE

  • 23:10

    CORALINE: ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΟΜΙΧΛΗ (CORALINE)

  • 0:55

    Η ΑΠΟΙΚΙΑ (COLONIA)

  • 2:50

    ΘΑ ΧΥΘΕΙ ΑΙΜΑ (THERE WILL BE BLOOD)

  • 5:35

    ΦΟΒΟΥ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ (ALL NIGHTER)

  • 6:15

    Ο ΠΑΡΘΕΝΟΚΥΝΗΓΟΣ

  • 8:00

    ΚΙΤΣΟΣ, ΜΙΝΙ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 9:30

    ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΑΤΕΝΤΑ

  • 10:50

    ΤΟ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΟ

  • 12:20

    ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΗΤΕΣ, ΠΟΥΛΙΑ

  • 14:10

    ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΑΓΑΠΟΥΝ

  • 15:45

    Η ΝΑΝΣΥ ΤΗΝ ΨΩΝΙΣΕ

  • 17:05

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΟΥΝ

  • 19:00

    Ο ΒΕΓΓΟΣ ΣΩΦΕΡΑΝΤΖΑ

  • 20:25

    ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ

  • 22:00

    Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ, Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗΣ

  • 23:45

    ΔΙΨΑ ΓΙΑ ΖΩΗ

  • 1:35

    ΑΓΑΠΗ ΣΤΑ 16

  • 3:15

    Ο ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ

  • 4:55

    20 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ

  • 6:05

    A FAMILY TALE Κ1 Ε6

  • 7:05

    THE BOLD TYPE Κ2 Ε1

  • 8:00

    THE A-TEAM Κ3 Ε15

  • 9:00

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ Κ1 Ε7

  • 10:00

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ Κ1 Ε8

  • 11:00

    A FAMILY TALE Κ1 Ε7

  • 12:00

    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Κ4 Ε12

  • 13:00

    CHEERS Κ7 Ε19

  • 13:30

    CHEERS Κ7 Ε20

  • 14:00

    THE A-TEAM Κ3 Ε15

  • 15:00

    THE BOLD TYPE Κ2 Ε2

  • 16:00

    TRAVELERS Κ1 Ε2

  • 17:00

    MANIFEST Κ1 Ε9

  • 17:50

    BERLIN STATION Κ3 Ε2

  • 18:50

    CHARMED Κ1 Ε9

  • 19:40

    ESCAPE AT DANNEMORA E4

  • 20:50

    LITTLE WOMEN E2

  • 22:00

    MADAM SECRETARY Κ5 Ε9

  • 23:00

    MAGNUM P.I. Κ1 Ε10

  • 0:00

    THE AFFAIR Κ4 Ε4

  • 1:05

    ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ Κ3 Ε6

  • 2:00

    ICE Κ2 Ε6

  • 3:00

    CAUGHT Κ1 Ε1

  • 4:00

    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Κ4 Ε12

  • 4:55

    VICE PRINCIPALS Κ2 Ε8

  • 5:30

    VICE PRINCIPALS Κ2 Ε9

  • 6:00

    UEFA CHAMPIONS LEAGUE MAGAZINE 2018-19 E14

  • 6:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΟΡΤΟ - ΣΑΛΚΕ

  • 9:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ

  • 11:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΒΕΡΤΟΝ - ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ

  • 13:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΕΣΤΕΡ - ΤΟΤΕΝΑΜ

  • 15:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΚ - ΑΓΙΑΞ

  • 18:00

    ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19 - ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

  • 19:15

    UEFA CHAMPIONS LEAGUE MAGAZINE 2018-19 E14

  • 19:45

    UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018-19 - ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ (Ζ)

  • 0:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΝΑΠΟΛΙ

  • 2:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΠΟΡΤΟ

  • 4:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΛΚΕ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ

  • 6:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΤΟΡΙΑ ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ

  • 8:25

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΖΙΡΟΝΑ

  • 10:40

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΘΕΛΤΑ

  • 12:55

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΛΑΒΕΣ

  • 15:10

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

  • 17:25

    ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 18:30

    UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW 2018-19 (Ζ)

  • 19:55

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΠΟΡΤΟ (Ζ)

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ (Ζ)

  • 0:00

    UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW 2018-19 (Ζ)

  • 2:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΕΓΑΝΕΣ - ΧΕΤΑΦΕ

  • 4:25

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΙΜΠΑΡ - ΛΕΒΑΝΤΕ

  • 6:30

    SPORTSHOW

  • 9:30

    BUNDESLIGA 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 10:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΧΟΥΜ - ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ

  • 13:00

    SPORTSHOW

  • 16:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΛΚΕ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ

  • 18:15

    BUNDESLIGA 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ E9

  • 18:45

    UEFA NATIONS LEAGUE 2018-19

  • 19:45

    SPORTS CLASSICS: ABC OF MOUNTAIN BIKING

  • 20:15

    SPORTS CLASSICS: ABC OF SNOWBOARDING

  • 20:45

    SPORTS CLASSICS: ABC OF CRASHED ICE

  • 21:15

    SPORTS CLASSICS: ABC OF RALLY RAID

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΝΑΠΟΛΙ (Ζ)

  • 0:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΛΚΕ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ

  • 2:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ - ΛΕΙΨΙΑ

  • 4:00

    SPORTS CLASSICS: ESPN 30 FOR 30

  • 4:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ

  • 8:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

  • 10:40

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤ. ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ

  • 13:25

    NBA DAILY

  • 14:10

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠΤΟΡΣ - ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ

  • 16:55

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΤΙΤΡΟΙΤ ΠΙΣΤΟΝΣ - ΝΙΟΥ ΟΡΛΙΝΣ ΠΕΛΙΚΑΝΣ

  • 19:25

    NBA ACTION 2018-19 E2810

  • 20:00

    PICK N' ROLL (Ζ)

  • 21:30

    NBA DAILY

  • 22:05

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤ. ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ - ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ

  • 0:30

    PICK N' ROLL

  • 2:00

    FIBA: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ E673

  • 2:30

    NBA DAILY

  • 3:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ - Π. ΤΡΕΙΛ ΜΠΛΕΙΖΕΡΣ (Ζ)

  • 6:00

    GP CONFIDENTIAL 2018 E24

  • 6:30

    RED BULL AIR RACE WORLD CHAMPIONSHIP 2018

  • 10:50

    WRC 2018

  • 15:15

    ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 2018

  • 17:10

    WRC 2018

  • 18:25

    RBAR 2018 - MAGAZINE

  • 19:10

    GP CONFIDENTIAL 2018 E24

  • 19:55

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΛΚΕ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ (Ζ)

  • 22:00

    ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ: NASCAR CUP SERIES 2018

  • 23:15

    WRC 2018

  • 0:30

    RBAR 2018

  • 1:40

    WRC 2018