• 7:30

    ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  • 10:30

    ΙΑΣΙΣ

  • 11:30

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ

  • 12:30

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

  • 13:20

    GO OUT

  • 13:50

    DIET SYSTEM

  • 14:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 15:00

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

  • 17:30

    ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 18:00

    ΚΡΗΤΗ ΣΗΜΕΡΑ

  • 20:00

    ΚΡΗΤΕΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ

  • 20:30

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:45

    DIRECT 20 ΛΕΠΤΑ

  • 22:10

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

  • 23:10

    ΗΡΩΕΣ

  • 0:10

    ΑΝΔΡΙΑΝΗ, MADE WITH LOVE

  • 1:30

    TAG

  • 2:00

    DIRECT 20 ΛΕΠΤΑ

  • 2:30

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

  • 5:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 7:00

    LIVE ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (Ε)

  • 10:00

    ON AIR

  • 11:00

    FOOD PROJECT (Ε)

  • 12:00

    ON AIR

  • 13:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 14:00

    ON AIR

  • 15:45

    LIVE ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

  • 18:30

    ON AIR

  • 19:00

    LIFE AND HEALTH (Ε)

  • 20:00

    ON AIR

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:15

    ΣΤΑΣΕΙΣ ΖΩΗΣ (Ε)

  • 23:15

    ON AIR

  • 0:00

    ON AIR

  • 1:15

    LIVE ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (Ε)

  • 3:15

    ON AIR

  • 4:30

    ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ (Ε)

  • 5:30

    ON AIR

  • 6:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 10:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΔΕΙΞΕ ΤΟ

  • 13:00

    ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ

  • 14:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 16:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ: ΕΝ ΧΡΥΣΩ

  • 18:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 19:00

    ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

  • 20:15

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 21:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 22:00

    ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  • 0:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 1:00

    LEXITEL

  • 4:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 5:30

    ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 7:00

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 8:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 9:00

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 14:00

    ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΛΥΤΗΣ

  • 16:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 17:30

    ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

  • 18:00

    ΜΑΖΙ

  • 19:00

    ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ

  • 20:00

    ENA LIVE NEWS

  • 21:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    ΚΡΥΜΜΕΝΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ

  • 23:00

    ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ

  • 0:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 1:30

    ΑΝΑΛΥΤΗΣ (Ε)

  • 3:00

    ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)

  • 3:30

    ΜΑΖΙ (Ε)

  • 4:30

    ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ (Ε)

  • 5:30

    ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ (Ε)

  • 6:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ (Ε)

  • 6:30

    BE MY GUEST

  • 7:00

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 8:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ (Ε)

  • 8:30

    ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

  • 10:00

    BE MY GUEST

  • 10:30

    ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ

  • 12:00

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 13:00

    ΑΝΑΔΕΙΞΕ ΤΟ

  • 14:00

    REVOLUTION

  • 14:30

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

  • 16:00

    IN STYLE

  • 16:30

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 18:00

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΛΥ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΣΕΙΣ

  • 19:05

    IN STYLE

  • 19:30

    ΔΙΑ... ΓΝΩΣΗΣ (Ε)

  • 20:30

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 22:00

    ΣΤΕΡΕΑ ΛΟΓΙΑ

  • 23:00

    EXPO NEWS (Ε)

  • 23:30

    BE MY GUEST

  • 0:00

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 0:30

    THE CRY OF THE OWL

  • 2:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ (Ε)

  • 2:30

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 4:00

    ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

  • 6:45

    ΤΗΛΕΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΛΤΙΚΗΣ

  • 7:15

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΚΤΙΚΟΥ

  • 8:00

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΟΡΘΡΟΥ

  • 9:00

    ΣΚΕΨΕΙΣ, ΚΡΙΣΕΙΣ, ΣΧΟΛΙΑ

  • 10:15

    ΠΕΡΙΟΔΙΚΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

  • 11:00

    ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΛΩΡΗΣ

  • 11:40

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

  • 12:00

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

  • 13:00

    ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ

  • 13:30

    ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΟΔΟΙΠΟΡΙΑ

  • 14:35

    ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΣΜΑΤΑ

  • 15:00

    ΤΗΛΕΦΗΜΕΡΙΔΑ

  • 16:00

    ΠΑΡΑΚΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ

  • 16:40

    ΜΙΚΡΟΙ ΧΟΡΕΥΤΕΣ

  • 17:05

    ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

  • 18:00

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ

  • 18:45

    ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ

  • 19:50

    Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΣΤΗ ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑ

  • 20:10

    ΣΚΕΨΕΙΣ, ΚΡΙΣΕΙΣ, ΣΧΟΛΙΑ

  • 21:15

    ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΕΣ

  • 23:00

    ΜΙΚΡΟ ΑΠΟΔΕΙΠΝΟ

  • 23:50

    ΤΗΛΕΦΗΜΕΡΙΔΑ

  • 0:50

    ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ

  • 1:20

    ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΟΔΟΙΠΟΡΙΑ

  • 2:15

    ΣΗΜΕΙΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ

  • 4:20

    ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟ, Ο ΧΑΛΥΒΔΙΝΟΣ ΘΩΡΑΚΑΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΑΣ

  • 4:45

    ΜΙΚΡΟΙ ΧΟΡΕΥΤΕΣ

  • 5:15

    ΣΚΕΨΕΙΣ, ΚΡΙΣΕΙΣ, ΣΧΟΛΙΑ

  • 6:00

    ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ

  • 7:30

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 8:00

    ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ

  • 9:00

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 12:00

    ΤΑ ΛΕΜΕ

  • 15:30

    ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ

  • 18:00

    ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

  • 18:30

    ΕΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

  • 20:30

    ΣΧΟΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

  • 22:00

    ΑΝΑΤΡΕΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 23:30

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 2:30

    ΤΑ ΛΕΜΕ (Ε)

  • 4:30

    ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ (Ε)

  • 6:00

    ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 8:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 11:00

    ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 13:00

    ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

  • 15:00

    ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

  • 18:30

    ΠΡΩΤΑ Η ΥΓΕΙΑ

  • 19:00

    ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

  • 21:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 5:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 6:00

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΑΝΙΑΣ

  • 7:00

    FORMULA E

  • 7:30

    GILLETTE WORLD SPORTS

  • 8:00

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΑΝΙΑΣ

  • 10:00

    WORLD SAILING SHOW

  • 11:00

    GILLETTE WORLD SPORTS

  • 12:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 15:00

    TRIATHLON SERIES

  • 16:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 19:00

    ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ

  • 20:00

    SPORT NEWS

  • 21:00

    BRAINSTORMING

  • 22:00

    EVENING REPORT

  • 23:30

    X2

  • 1:30

    GILLETTE WORLD SPORTS

  • 2:00

    MOBIL 1 THE GRID

  • 3:00

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΑΝΙΑΣ