• 18:50

    Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΠΕΜΠΤΟΥ

  • 20:20

    HOLLYWOOD ON SET

  • 21:00

    ΠΤΥΧΗ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

  • 23:00

    ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ

  • 17:45

    Ο ΠΑΙΚΤΗΣ

  • 20:00

    ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ

  • 22:00

    I AM HEATH LEDGER

  • 23:40

    ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΣΙΚΕΛΙΑΣ

  • 19:00

    Η ΝΥΦΗ ΤΟ 'ΣΚΑΣΕ

  • 20:25

    ΠΟΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

  • 22:00

    Η ΘΕΙΑ ΑΠ' ΤΟ ΣΙΚΑΓΟ

  • 23:20

    Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ

  • 0:55

    ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΒΙΕΤΝΑΜ

  • 19:00

    CHARMED

  • 20:00

    GIRLFRIENDS' GUIDE TO DIVORCE

  • 21:00

    THE RESIDENT

  • 22:00

    MADAM SECRETARY

  • 23:00

    THE BOLD TYPE

  • 0:00

    THE ENEMY WITHIN

  • 18:15

    ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19 - ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

  • 19:15

    UEFA CHAMPIONS LEAGUE MAGAZINE 2018-19

  • 19:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΕΡΝΛΙ

  • 21:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΜΠΡΑΙΤΟΝ

  • 23:45

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 0:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ - ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ

  • 17:15

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ

  • 19:30

    ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

  • 20:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΟΡΤΟ - ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ

  • 22:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΛΑΒΕΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

  • 0:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ

  • 19:00

    UEFA EUROPEAN QUALIFIERS 2019-20

  • 20:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΑΛΚΕ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ

  • 22:00

    SPORTS CLASSICS: THE IMMORTALS

  • 22:30

    SPORTS CLASSICS: THE IMMORTALS

  • 23:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΛΕΙΨΙΑ

  • 18:55

    NBA ACTION 2018-19

  • 19:30

    PICK N' ROLL

  • 21:00

    NBA DAILY

  • 21:35

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΤΙΤΡΟΙΤ ΠΙΣΤΟΝΣ - ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ

  • 0:10

    PICK N' ROLL

  • 16:50

    WRC

  • 20:30

    SEAJETS ΣΟΑΑ ΕΝΙΑΙΟ

  • 21:00

    MOTOGP

  • 22:30

    WRC ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

  • 23:00

    ΕΚΠΟΜΠΗ GRAND PRIX

  • 0:45

    GP CONFIDENTIAL

  • 16:00

    ΤΕΝΙΣ: 2019 ATP WORLD TOUR

  • 20:00

    ΤΕΝΙΣ: ΜΑΡΤΟΝ ΦΟΥΚΣΟΒΙΤΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ

  • 22:30

    ΠΥΓΜΑΧΙΑ: ΤΕΡΕΝΣ ΚΡΟΦΟΡΝΤ - ΑΜΙΡ ΚΑΝ

  • 0:30

    ΤΕΝΙΣ: ΜΑΡΤΟΝ ΦΟΥΚΣΟΒΙΤΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ

  • 20:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΟΥΕΣΚΑ - ΕΙΜΠΑΡ

  • 22:30

    COSMOTE SPORT 7HD

  • 0:00

    COSMOTE SPORT 7HD

  • 21:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΤΖΙΡΟΝΑ

  • 23:30

    COSMOTE SPORT 8HD

  • 0:00

    COSMOTE SPORT 8HD

  • 21:30

    ΒΟΛΕΪ: ΙΜΟΚΟ ΚΟΝΕΛΙΑΝΟ - ΜΟΝΤΣΑ

  • 0:00

    COSMOTE SPORT 9HD