• 18:55

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:20

    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ

  • 19:25

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:50

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 20:15

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:40

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 21:05

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 21:10

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 21:35

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:45

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 19:00

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 19:30

    Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS

  • 20:30

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ

  • 21:00

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 21:30

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 22:00

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 22:50

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 23:35

    ΜΠΟΙΣΤΕΡ - ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ

  • 0:00

    ΜΠΟΙΣΤΕΡ - ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΡΕΙΔΙ

  • 0:25

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 19:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 19:30

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 20:00

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 20:25

    DISNEY JUNIOR MUSIC NURSERY RHYMES

  • 20:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 21:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 21:15

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 21:30

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 22:00

    FANCY NANCY CLANCY

  • 22:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 23:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 23:30

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 0:00

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 0:25

    ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

  • 0:30

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 19:00

    ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ

  • 19:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 20:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

  • 20:30

    MYSTICONS

  • 21:00

    NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

  • 21:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 22:00

    THE LOUD HOUSE

  • 22:30

    DRAGON BALL SUPER

  • 23:00

    VICTORIOUS

  • 23:30

    THE THUNDERMANS

  • 0:00

    HUNTER STREET

  • 0:40

    DRAKE AND JOSH

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΙΜ ΚΑΙ ΠΙΜΠΑ

  • 19:30

    ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 19:00

    DIGIMON FUSION

  • 19:30

    SUPER YIZAI

  • 20:00

    PAC MAN

  • 20:30

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    GLITTER FORCE

  • 22:00

    SUPER DETECTIVES

  • 22:30

    DRAGON BALL Z

  • 23:00

    DINOFROZ

  • 23:30

    GORMITI

  • 0:00

    ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 18:40

    PAT THE DOG

  • 19:05

    BUNNICULA

  • 19:25

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 19:50

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 20:35

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 20:55

    NEW LOONEY TUNES

  • 21:40

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 22:05

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 22:25

    WACKY RACES

  • 22:50

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 23:35

    BUNNICULA

  • 0:20

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 0:40

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ