• 18:55

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 19:20

    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ

  • 19:25

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 19:50

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 20:15

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:40

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 21:05

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 21:10

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 21:35

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 17:55

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 19:50

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 20:15

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 21:05

    ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

  • 21:30

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 21:55

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 22:00

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 23:00

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 23:50

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 19:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 19:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 20:00

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 20:25

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 20:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 21:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 21:30

    Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  • 22:00

    FANCY NANCY CLANCY

  • 22:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 22:45

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 23:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 23:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 19:00

    SUNNY DAY

  • 19:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 20:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

  • 20:30

    MYSTICONS

  • 21:00

    NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

  • 21:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 22:00

    THE LOUD HOUSE

  • 22:30

    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΙΝ

  • 23:00

    ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ

  • 23:30

    HUNTER STREET

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 19:00

    SUPER YIZAI

  • 19:30

    BADANAMU

  • 20:00

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 20:30

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    DIGIMON FUSION

  • 22:00

    DRAKERS

  • 22:30

    SUPER MARIO BROS

  • 23:00

    DRAGON BALL Z

  • 23:30

    GORMITI

  • 18:55

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 19:20

    MIGHTY MIKE

  • 19:40

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 20:05

    TAFFY

  • 20:25

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 20:50

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 21:10

    PAT THE DOG

  • 21:35

    MIGHTY MIKE

  • 21:55

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 22:20

    TAFFY

  • 22:40

    ODDBODS

  • 23:05

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 23:25

    NEW LOONEY TUNES

  • 0:10

    PAT THE DOG

  • 0:35

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 0:55

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ