• 18:40

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 19:05

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 19:30

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 19:55

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 20:20

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 20:45

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 21:10

    ΤΖΕΣΙ

  • 21:35

    ΤΖΕΣΙ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 19:00

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 19:25

    Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS

  • 19:50

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 20:15

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 20:40

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 21:05

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 21:30

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 21:55

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 22:00

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 22:25

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 22:50

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 23:10

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 23:35

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 0:00

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 0:45

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 19:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 19:15

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 19:30

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 20:00

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 20:25

    VAMPIRINA GHOUL GIRLS ROCK!

  • 20:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 20:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 20:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:00

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΤΡΕΛΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 21:15

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΤΡΕΛΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 21:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 22:00

    FANCY NANCY CLANCY

  • 22:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 23:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 23:15

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 23:30

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 0:00

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 0:25

    MUSIC LULLABIES

  • 0:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 19:00

    TOP WING

  • 19:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 20:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

  • 20:30

    GORMITI

  • 21:00

    NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

  • 21:30

    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ

  • 22:00

    THE LOUD HOUSE

  • 22:30

    RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY

  • 23:00

    DRAGON BALL SUPER

  • 23:30

    DRAKE AND JOSH

  • 0:00

    DRAKE AND JOSH

  • 0:30

    VICTORIOUS

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 19:00

    DRAGON BALL Z

  • 19:30

    ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

  • 20:00

    POPPLES

  • 20:30

    KAELOO

  • 21:00

    ΜΙΡΑΚΛ ΤΙΟΥΝΣ

  • 21:30

    SUPER DETECTIVES

  • 22:00

    SUPER YIZAI

  • 22:30

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 23:00

    BADANAMU

  • 23:30

    DINOFROZ

  • 0:00

    DIGIMON FUSION

  • 0:30

    GLITTER FORCE

  • 18:25

    TAFFY

  • 19:05

    PAT THE DOG

  • 19:25

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 19:50

    MIGHTY MIKE

  • 20:10

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 20:35

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 21:15

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 21:55

    THE HAPPOS FAMILY

  • 22:05

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO

  • 22:25

    WACKY RACES

  • 23:10

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 23:50

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 0:30

    THE HAPPOS FAMILY

  • 0:40

    BUNNICULA