• 18:40

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 19:05

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:30

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:55

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:20

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:45

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 21:10

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 21:35

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 19:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 20:00

    FANCY NANCY CLANCY

  • 20:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 21:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 21:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 22:25

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 22:50

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 23:15

    ΖΟΥ

  • 23:30

    ΖΟΥ

  • 23:45

    ΖΟΥ

  • 0:00

    ΖΟΥ

  • 0:15

    ΖΟΥ

  • 0:25

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 0:50

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 19:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

  • 19:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 20:00

    NINJAGO

  • 20:30

    GORMITI

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    ΜΠΑΚΟΥΓΚΑΝ

  • 22:00

    ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ NINJAGO

  • 23:00

    THE CASAGRANDES

  • 23:30

    TYLER PERRY'S YOUNG DYLAN

  • 0:00

    SCHOOL OF ROCK

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 19:00

    PINCODE

  • 19:30

    THE TWISTED WHISKERS

  • 20:00

    KAELOO

  • 20:30

    TOBOT ATHLON

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 22:00

    PRETTY CURE

  • 22:30

    ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ

  • 23:00

    SUPER YIZAI

  • 23:30

    DIGIMON FUSION

  • 0:00

    PAC MAN

  • 0:30

    GLITTER FORCE

  • 18:30

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 19:15

    SCOOBY-DOO AND GUESS WHO?

  • 19:40

    ALICE & LEWIS

  • 20:25

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 21:05

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 21:40

    NEW LOONEY TUNES

  • 22:15

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 22:40

    SCOOBY-DOO AND GUESS WHO?

  • 23:05

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 23:50

    WACKY RACES

  • 0:35

    GRIZZY & THE LEMMINGS