• 18:40

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 19:05

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 19:30

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 19:55

    ΕΝΤΕΚΑ

  • 20:20

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 20:45

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 21:10

    ΤΖΕΣΙ

  • 21:35

    ΤΖΕΣΙ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 19:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:25

    SPIDEY AND HIS AMAZING FRIENDS

  • 19:30

    ΜΙΡΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ

  • 20:00

    Η ΡΟΚΕΤΙΑΡ

  • 20:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 21:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 21:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 22:25

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 22:50

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 23:15

    ΖΟΥ

  • 23:30

    ΖΟΥ

  • 23:45

    ΖΟΥ

  • 0:00

    ΖΟΥ

  • 0:15

    ΖΟΥ

  • 0:25

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 0:50

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 19:00

    TOON MARTY

  • 19:30

    POWER PLAYERS

  • 20:00

    NINJAGO

  • 20:30

    GORMITI

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    ΜΠΑΚΟΥΓΚΑΝ

  • 22:00

    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ

  • 22:30

    THE LOUD HOUSE

  • 23:00

    ICARLY

  • 23:30

    VICTORIOUS

  • 0:00

    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

  • 0:30

    BIG TIME RUSH

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 19:00

    PINCODE

  • 19:30

    PAC MAN

  • 20:00

    KAELOO

  • 20:30

    TOBOT ATHLON

  • 21:00

    DIGIMON FUSION

  • 21:30

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 22:00

    ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ

  • 22:30

    ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ

  • 23:00

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 23:30

    SUPER YIZAI

  • 0:00

    PAC MAN

  • 0:30

    GLITTER FORCE

  • 18:25

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 19:10

    NEW LOONEY TUNES

  • 19:55

    LAMPUT

  • 20:05

    PAT THE DOG

  • 20:25

    SCOOBY-DOO AND GUESS WHO?

  • 20:45

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 21:10

    MIGHTY MIKE

  • 21:30

    TAFFY

  • 21:50

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 22:15

    LAMPUT

  • 22:20

    MR MAGOO

  • 23:05

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 23:45

    WACKY RACES

  • 0:30

    GRIZZY & THE LEMMINGS