• 18:40

    ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

  • 19:05

    SECRETS OF SULPHUR SPRINGS

  • 19:30

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 19:55

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 20:20

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 20:45

    ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

  • 21:10

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 21:35

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 22:00

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 22:25

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 22:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 19:00

    ΠΥΡΟΛΑΜΠΙΔΕΣ

  • 19:30

    Ο SPIDEY ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 20:00

    Η ΑΛΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

  • 20:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 20:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 20:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:30

    ΠΥΡΟΛΑΜΠΙΔΕΣ

  • 22:00

    ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:30

    Η ΑΛΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

  • 23:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 23:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 0:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 0:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 19:00

    THE LOUD HOUSE

  • 19:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 20:00

    ΜΠΑΚΟΥΓΚΑΝ

  • 20:30

    GORMITI

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    THE CASAGRANDES

  • 21:45

    NINJAGO

  • 22:30

    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ

  • 23:00

    OVERLORD AND THE UNDERWOODS

  • 23:30

    DRAKE AND JOSH

  • 0:00

    HUNTER STREET

  • 0:30

    VICTORIOUS

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 19:00

    PLAYMOBIL SUPER 4

  • 19:30

    DANGER MOUSE

  • 20:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 20:30

    ΚΟΥΛΙΠΑΡΙ: ΕΝΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΑΤΡΑΧΩΝ

  • 21:00

    ΜΠΟΛΤΣ ΚΑΙ ΜΠΛΙΠ

  • 21:30

    ΛΟΥΚ: ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ

  • 22:00

    ZOMBIEDUMB

  • 22:30

    THE TWISTED WHISKERS

  • 23:00

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 23:30

    ΜΠΑΚ & ΜΠΑΝΤΙ

  • 0:00

    PAC MAN

  • 0:30

    GLITTER FORCE