• 19:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

  • 20:00

    ΜΙΚΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΣΜΟ

  • 21:00

    ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ

  • 22:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 23:00

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ

  • 0:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 19:00

    ΤΟΚΙΟ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 23:00

    Η ΤΟΥΡΤΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

  • 0:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:15

    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΚΙΟ - TEAM HELLAS

  • 0:35

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΤΟΚΙΟ

  • 19:00

    OUISURF AFRICA

  • 20:00

    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

  • 21:00

    ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

  • 22:00

    ΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΟΙ

  • 0:00

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΤΟΚΙΟ 2020

  • 0:30

    ΤΟΚΙΟ 2020 - ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ

  • 19:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 19:50

    ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 19:55

    ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ

  • 20:00

    ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

  • 21:00

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΤΟΚΙΟ 2020

  • 18:50

    ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    PRE GAME

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ

  • 0:00

    POST GAME

  • 0:30

    ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

  • 18:50

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    Η ΝΕΡΑΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ

  • 22:00

    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!

  • 23:00

    ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ 3: Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 21:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 21:45

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 22:45

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 23:45

    ΜΑΝΤΕΨΕ ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ

  • 18:40

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    TWO AND A HALF MEN

  • 21:30

    TWO AND A HALF MEN

  • 22:00

    THE STANFORD PRISON EXPERIMENT

  • 0:30

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • 18:40

    DYNASTIES

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΘΑΥΜΑΤΟΣ

  • 23:00

    THE INTERNATIONAL

  • 18:50

    OPEN NEWS

  • 20:00

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 21:00

    ΠΑΝΔΗΜΙΑ

  • 23:00

    PRIVATE EYES

  • 0:00

    STATION

  • 18:00

    LA DONA

  • 20:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 21:00

    CASTLE

  • 22:00

    CASTLE

  • 23:00

    SUITS

  • 0:00

    SUITS

  • 19:00

    ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ

  • 21:00

    WESTERN

  • 22:00

    KONTRA NEWS

  • 0:00

    KONTRA