• 10:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 22:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

  • 23:00

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ

  • 0:00

    ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ

  • 0:30

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 18:50

    ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

  • 0:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 0:15

    VIS A VIS

  • 18:30

    Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

  • 19:30

    Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

  • 20:30

    ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

  • 21:30

    ART WEEK

  • 22:30

    TABOO

  • 23:30

    ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ

  • 23:50

    Ο ΑΝΘΟΣ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ

  • 18:15

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  • 19:15

    ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

  • 20:00

    ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ

  • 21:00

    Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 21:45

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 22:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 22:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

  • 23:00

    Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ

  • 0:00

    ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ

  • 18:30

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 19:30

    ANT1 NEWS

  • 20:40

    ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

  • 20:45

    Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

  • 21:45

    ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ

  • 22:45

    ΓΛΥΚΟΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ

  • 0:45

    Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

  • 19:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ

  • 21:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 21:50

    ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ

  • 23:00

    ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ

  • 0:10

    ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

  • 18:40

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    MASTERCHEF 3

  • 23:15

    ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ

  • 18:10

    ΜΑΥΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

  • 19:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    SURVIVOR

  • 0:15

    ΒΙΝΥΛΙΟ

  • 18:55

    OPEN NEWS

  • 20:00

    Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

  • 21:00

    PRE GAME

  • 21:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ - ΕΛΛΑΔΑ

  • 23:45

    POST GAME

  • 0:30

    PASSENGER

  • 19:00

    SAVING HOPE

  • 20:00

    SCANDAL

  • 21:00

    CAT. 8

  • 23:00

    MAYDAY

  • 0:00

    MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

  • 18:55

    ΕΚΛΟΓΕΣ 24.GR

  • 19:50

    KONTRA NEWS

  • 21:00

    ΧΩΡΑ ΕΝ ΚΑΜΙΝΩ

  • 22:00

    ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ

  • 0:00

    KONTRA