• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 09:00

    Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

  • 10:30

    ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7

  • 12:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 14:00

    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ

  • 15:00

    ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ

  • 16:30

    ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ

  • 17:00

    ΜΗΤΕΡΑ, Σ'ΑΓΑΠΩ

  • 18:30

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 18:45

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 19:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

  • 20:00

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 20:30

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 21:00

    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Η ΜΕΓΑΛΗ

  • 22:00

    ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ

  • 23:00

    Η ΟΠΕΡΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

  • 01:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 06:30

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 06:45

    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 10:00

    ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ

  • 11:30

    ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 12:45

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 13:00

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

  • 17:00

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 17:15

    Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 19:05

    ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΤΗΣΗ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 00:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:05

    ΤΑ ΑΣΤΕΓΑ

  • 01:50

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

  • 02:50

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 04:45

    Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 06:00

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ

  • 07:00

    SCHOOLTUBE

  • 08:00

    ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 11:30

    ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ

  • 12:30

    ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ

  • 13:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ

  • 14:00

    ΕΠΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ

  • 15:50

    ΟΙ ΜΕΤΡ ΤΟΥ ΟΙΝΟΥ

  • 17:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  • 19:00

    ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ

  • 20:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ

  • 21:00

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΤΑΡΕΛ

  • 22:00

    ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

  • 00:15

    Η ΡΟΖΑ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

  • 02:00

    ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ

  • 03:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ

  • 03:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΤΑΡΕΛ

  • 04:30

    ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ

  • 05:30

    ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ

  • 06:00

    ΑΓΡΟWEEK

  • 07:00

    24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ

  • 08:00

    ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ

  • 08:30

    Ο ΝΤΑΝΙΗΛ ΤΡΙΦΟΝΟΦ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΣΟΠΕΝ

  • 10:00

    ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ: ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΣΤΟ ΦΩΣ

  • 11:00

    ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ

  • 11:30

    ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ

  • 12:30

    ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:30

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

  • 15:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

  • 17:00

    DRIFTING GENERATION

  • 18:30

    ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

  • 19:00

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • 20:00

    ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

  • 21:00

    ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΣ ΦΙΣΕΡ

  • 22:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 22:30

    ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΗΣ ΟΥΝΑ

  • 00:10

    ΤΖΑΝΙΣ

  • 01:50

    ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΣ ΦΙΣΕΡ

  • 02:45

    ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ: ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΣΤΟ ΦΩΣ

  • 03:40

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

  • 05:00

    ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

  • 06:00

    ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ

  • 06:45

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 07:45

    ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 08:45

    ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ

  • 09:45

    ΜΙΑ ΖΩΗ

  • 10:45

    ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

  • 11:45

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 13:45

    MERENDA MANIA

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 16:15

    ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ

  • 17:15

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:30

    ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ

  • 19:30

    ANT1 NEWS

  • 20:45

    YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR

  • 00:00

    ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

  • 02:00

    ΚΑΡΜΑ

  • 03:45

    ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ

  • 05:15

    ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

  • 06:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 06:30

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 07:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 08:00

    ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ

  • 09:00

    KITCHEN LAB

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:50

    KITCHEN LAB

  • 17:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 18:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 19:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    BAKE OFF GREECE

  • 22:10

    ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΣ

  • 00:30

    ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ

  • 02:45

    ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

  • 04:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 04:45

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 06:00

    DINOTRUX

  • 06:30

    ΦΩΤΙΑ, ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ!

  • 07:00

    ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

  • 07:30

    SUPER WINGS

  • 08:00

    POLLY POCKET

  • 08:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 08:45

    ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ: ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

  • 09:15

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 09:45

    ΜΠΟΜΠΙ ΚΑΙ ΜΠΙΛ

  • 10:15

    PJ MASKS

  • 10:45

    MIRACULOUS LADY BUG

  • 11:15

    BARBIE: ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ

  • 12:00

    MECARD

  • 12:30

    WABBIT: NEW LOONEY TUNES

  • 12:40

    Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΕΞΙΚΟΥ

  • 14:15

    TRACTION

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:40

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:10

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:40

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 17:15

    THE BIG BANG THEORY

  • 17:40

    THE BIG BANG THEORY

  • 18:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 18:15

    MASTERCHEF 3: MASTERCLASS

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    Ο ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ

  • 23:45

    ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΟΝΟΣ

  • 02:00

    PRISONERS

  • 06:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

  • 10:00

    ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ

  • 12:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ. READY?

  • 13:00

    GOAL ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:40

    POWER OF LOVE

  • 16:00

    THE TOURΙΣΤΕΣ

  • 17:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:15

    DOT.

  • 18:30

    FOOD N' FRIENDS

  • 19:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 20:45

    SURVIVOR

  • 01:00

    WWE - SMACKDOWN LIVE

  • 03:15

    POWER OF LOVE

  • 05:15

    THE TOURΙΣΤΕΣ

  • 09:45

    ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

  • 12:50

    OPEN SPORT

  • 14:00

    OPEN NEWS - ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 14:30

    ΟΛΑ... ΛΑΘΟΣ

  • 17:40

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:50

    CELEBRITY TRAVEL

  • 18:55

    OPEN NEWS

  • 20:00

    MY GREECE

  • 21:00

    BRAVEHEART

  • 01:00

    Η ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΚΟΥ HEINEKEN

  • 03:00

    ΤΟ ΚΟΛΠΟ

  • 04:45

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 05:30

    Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

  • 06:00

    SAVING HOPE

  • 07:00

    SCANDAL

  • 08:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 13:00

    LA DONA

  • 15:00

    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 17:00

    CHICAGO FIRE

  • 19:00

    SAVING HOPE

  • 20:00

    SCANDAL

  • 21:00

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 22:00

    ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

  • 22:10

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 23:00

    MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

  • 00:00

    MAYDAY

  • 01:00

    SAVING HOPE

  • 02:00

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 04:00

    CLOSE UP

  • 05:00

    ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΟΣ

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 18:55

    KONTRA NEWS

  • 20:00

    ΤΟ ΜΑΞΙΜΟΥ ΑΚΟΥΕΙ;

  • 22:00

    KONTRAST

  • 00:00

    ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

  • 02:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ