• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 08:30

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 08:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 09:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 10:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 20:00

    ΜΙΚΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΣΜΟ

  • 21:00

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ

  • 22:00

    ΟΙ ΒΙΤΕΛΟΝΟΙ

  • 00:00

    ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΑ

  • 01:00

    ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ

  • 02:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 03:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 09:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 09:15

    ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

  • 12:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 14:00

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 15:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ COVID

  • 19:00

    ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ

  • 20:00

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ

  • 23:00

    ΔΥΝΑΤΑ

  • 00:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:05

    ΔΥΝΑΤΑ

  • 01:45

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 03:45

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 04:35

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 05:30

    ΕΡΤ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 07:00

    ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ

  • 07:25

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΑΦΑΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΙ

  • 07:40

    ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

  • 08:00

    ATHLETICUS

  • 08:05

    ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ

  • 08:15

    Ο ΓΟΥΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΟΧΩΡΙΟ

  • 08:40

    ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ

  • 08:45

    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ: 199 ΜΙΚΡΟΙ ΗΡΩΕΣ

  • 09:00

    ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ

  • 10:00

    ΡΕΤΖΙ ΓΙΕΤΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ

  • 11:00

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 12:00

    ΟΙ ΜΕΤΡ ΤΩΝ ΓΕΥΣΕΩΝ

  • 13:00

    ΠΛΑΝΑ ΜΕ ΟΥΡΑ

  • 14:00

    1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

  • 14:30

    ΠΙΡΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΠΙΤΑΝΟ

  • 14:45

    Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

  • 15:00

    ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ

  • 16:00

    ΡΕΤΖΙ ΓΙΕΤΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ

  • 17:00

    ΚΛΕΙΝΟΝ ΑΣΤΥ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

  • 18:00

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ

  • 20:00

    TALK SHOW

  • 22:00

    ΟΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

  • 23:45

    ΣΤΑ ΑΚΡΑ

  • 00:45

    ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

  • 01:30

    ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ

  • 02:30

    Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ

  • 04:15

    ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ

  • 05:40

    Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

  • 06:00

    ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑ ΤΟΥ ΤΖΙΜΙ

  • 07:00

    Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 07:30

    Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ

  • 08:00

    Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΚΗΠΟΥΡΙΚΗΣ

  • 08:30

    ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗ & ΣΥΝΟΔΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 12:30

    ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  • 13:00

    24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:50

    ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 14:55

    ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ

  • 15:00

    ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑ ΤΟΥ ΤΖΙΜΙ

  • 16:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  • 16:45

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 17:00

    Ο3

  • 18:00

    24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ

  • 19:00

    ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 19:10

    ΜΝΗΜΕΣ ΓΗΠΕΔΩΝ

  • 19:20

    ΒΟΛΕΪ: ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟΚ

  • 21:30

    ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  • 22:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 22:40

    ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 22:45

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 23:00

    ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΤΗΣ ΑΓΚΑΘΑ ΚΡΙΣΤΙ

  • 00:30

    9Ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

  • 00:40

    Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤ

  • 01:30

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

  • 02:30

    Ο3

  • 03:30

    ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑ ΤΟΥ ΤΖΙΜΙ

  • 04:30

    Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤ

  • 05:30

    Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΚΗΠΟΥΡΙΚΗΣ

  • 07:50

    MEGA ΚΑΛΗΜΕΡΑ

  • 10:50

    ΠΑΜΕ ΔΑΝΑΗ!

  • 12:45

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 13:30

    ΕΛΕΝΗ

  • 16:10

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 16:20

    LIVE NEWS

  • 18:40

    ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠ' ΤΑ ΤΙΡΑΝΑ

  • 22:00

    CELEBRITY GAME NIGHT

  • 23:30

    ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

  • 02:10

    ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ YΠΕΡΑΝΩ YΠΟΨΙΑΣ

  • 04:00

    ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

  • 05:00

    MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 06:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 09:50

    ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ

  • 16:00

    BROOKLYN NINE-NINE

  • 16:30

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 17:45

    5 X 5

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΗΛΙΟΣ

  • 21:00

    ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ

  • 23:00

    CAPTAIN PHILLIPS

  • 02:00

    ΚΑΡΜΑ

  • 03:00

    ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 04:00

    ΜΠΡΟΥΣΚΟ

  • 05:00

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ

  • 06:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 06:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 07:45

    HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

  • 10:00

    SUPER ΚΑΤΕΡΙΝΑ

  • 13:00

    STYLE ME UP!

  • 14:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:50

    T-LIVE

  • 16:35

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 17:45

    DEAL

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 21:00

    THE BACHELOR

  • 23:50

    ΣΑΣΜΟΣ

  • 02:15

    Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

  • 04:15

    10Η ΕΝΤΟΛΗ

  • 05:15

    DEAL

  • 06:30

    MOM

  • 07:30

    SHOPPING STAR

  • 09:00

    BREAKFAST AT STAR

  • 12:00

    ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

  • 14:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:00

    SHOPPING STAR

  • 17:40

    ELIF

  • 18:40

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    THE TRANSPORTER REFUELED

  • 23:10

    JOHN WICK: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2

  • 01:45

    DANCING WITH THE STARS

  • 06:00

    ΣΗΜΕΡΑ

  • 10:00

    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

  • 11:30

    LOVE IT

  • 13:15

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΓΥΡΩ

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 15:00

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ

  • 16:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:05

    ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ

  • 18:45

    ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    1821: ΟΙ ΗΡΩΕΣ

  • 22:00

    BIG BROTHER

  • 01:30

    ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ

  • 02:30

    ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ

  • 04:15

    LOVE IT

  • 05:30

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

  • 06:00

    ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

  • 09:50

    ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ;

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 14:00

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΕΦ

  • 15:00

    ΜΙΛΗΣΕ ΜΟΥ

  • 16:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 16:30

    ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 17:40

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:50

    Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΩΡΑ

  • 18:50

    OPEN NEWS

  • 20:00

    Σ' ΑΓΑΠΑΩ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ

  • 21:00

    Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

  • 23:00

    AFTER DARK

  • 00:30

    PRIVATE EYES

  • 01:15

    PRIVATE EYES

  • 02:00

    EXTRA MALL

  • 03:00

    ΗΡΑΚΛΗΣ

  • 04:45

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΕΦ

  • 05:30

    ΤΩΡΑ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

  • 06:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 07:00

    LA DONA

  • 08:00

    SANTA DIABLA

  • 09:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 15:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 16:00

    LA DONA

  • 17:00

    LA DONA

  • 18:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 19:00

    ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΓΗ

  • 20:00

    ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΓΗ

  • 21:00

    CHICAGO P.D.

  • 23:00

    SUITS

  • 00:00

    SUITS

  • 01:00

    LOVE ISLAND UK

  • 02:00

    ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΓΗ

  • 03:00

    LA DONA

  • 04:00

    LOVE ISLAND UK

  • 05:00

    SANTA DIABLA