• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 06:25

    ΠΕΣ ΤΟ ΚΙ ΕΓΙΝΕ

  • 06:50

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 06:55

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 07:20

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 07:45

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 08:10

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑΣ

  • 08:35

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 09:00

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 09:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 09:50

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 10:15

    ΣΕΙΝΤΙ ΣΠΑΡΚΣ

  • 10:40

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 11:05

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 11:30

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 11:55

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 12:20

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 12:45

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 13:10

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 13:35

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 14:00

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 14:25

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ

  • 14:50

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 15:15

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 15:40

    ΣΕΙΝΤΙ ΣΠΑΡΚΣ

  • 16:05

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 16:10

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 16:35

    ΠΕΣ ΤΟ ΚΙ ΕΓΙΝΕ

  • 17:00

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ

  • 18:40

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 19:05

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 19:30

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 19:55

    ΕΝΤΕΚΑ

  • 20:20

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 20:45

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ

  • 21:10

    ΤΖΕΣΙ

  • 21:35

    ΤΖΕΣΙ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 00:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 00:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 00:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 01:15

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 01:40

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 02:05

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 02:30

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 02:55

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 03:20

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 03:45

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 04:10

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 04:35

    ΒΙΟΛΕΤΑ

  • 05:20

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 05:45

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ

  • 06:00

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 06:30

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 07:00

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 07:30

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 08:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 08:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 08:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 08:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 08:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 08:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 09:00

    CHICKEN SQUAD

  • 09:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 10:00

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 11:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 11:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 12:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 12:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 13:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 13:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 14:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 15:00

    CHICKEN SQUAD

  • 15:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 16:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:30

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 17:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 17:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 18:00

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 19:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 19:30

    CHICKEN SQUAD

  • 20:00

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 20:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 21:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:30

    CHICKEN SQUAD

  • 22:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 23:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 23:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 00:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 00:25

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 00:50

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 01:15

    ΖΟΥ

  • 01:30

    ΖΟΥ

  • 01:45

    ΖΟΥ

  • 02:00

    ΖΟΥ

  • 02:15

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 02:40

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 03:05

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 03:30

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 03:55

    PAPRIKA

  • 04:20

    PAPRIKA

  • 04:45

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 05:10

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 05:35

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 06:00

    ICARLY

  • 06:30

    VICTORIOUS

  • 07:00

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 08:00

    BUBBLE GUPPIES

  • 08:30

    KID E CATS

  • 09:00

    WALLYKAZAM!

  • 09:30

    RUSTY RIVETS

  • 10:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 10:30

    EVERYTHING'S ROSIE

  • 11:00

    PAW PATROL

  • 11:30

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 12:00

    BUTTERBEAN'S CAFE

  • 12:30

    CORN & PEG

  • 13:00

    LEGO FRIENDS

  • 13:30

    44 ΓΑΤΕΣ

  • 14:00

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 14:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 15:00

    LEGO CITY ADVENTURES

  • 15:30

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 16:00

    TOP WING

  • 16:30

    BLUE'S CLUES & YOU

  • 17:00

    PAW PATROL

  • 17:30

    ABBY HATCHER

  • 18:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 18:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 19:00

    THE LOUD HOUSE

  • 19:30

    POWER PLAYERS

  • 20:00

    NINJAGO

  • 20:30

    GORMITI

  • 21:00

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:30

    ΜΠΑΚΟΥΓΚΑΝ

  • 22:00

    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ

  • 22:30

    MYSTICONS

  • 23:00

    ICARLY

  • 23:30

    VICTORIOUS

  • 00:00

    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

  • 00:30

    BIG TIME RUSH

  • 01:00

    HUNTER STREET

  • 01:25

    ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ

  • 01:50

    ZOEY

  • 02:15

    ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 02:40

    ICARLY

  • 03:05

    VICTORIOUS

  • 03:30

    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

  • 03:55

    BIG TIME RUSH

  • 04:20

    HUNTER STREET

  • 04:45

    ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ

  • 05:10

    ZOEY

  • 05:35

    ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 06:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 07:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 08:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 09:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 09:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 12:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 15:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΟ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 00:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 02:30

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 03:00

    ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 03:30

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 04:00

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ

  • 04:30

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 05:00

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 05:30

    ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟΙ ΗΧΟΙ

  • 06:00

    GLITTER FORCE

  • 06:30

    Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBIDS

  • 07:00

    KONGSUNI

  • 07:30

    KIKORIKI

  • 08:00

    Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ

  • 08:30

    ΝΟΝΟ

  • 09:00

    PET PALS

  • 09:30

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 10:00

    ZOMBIEDUMB

  • 10:30

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 11:00

    ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ

  • 11:30

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 12:00

    Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΦΡΕΝΤ

  • 12:30

    ΜΠΟΛΤΣ ΚΑΙ ΜΠΛΙΠ

  • 13:00

    ΝΟΝΟ

  • 13:30

    ΒΡΟΥΜΙΖ

  • 14:00

    ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΡΑΣ

  • 14:30

    KAELOO

  • 15:00

    ΚΕΙΤ ΚΑΙ ΜΙΜ-ΜΙΜ

  • 15:30

    Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΧΛΟΗΣ

  • 16:00

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ

  • 16:30

    MIRACLE TUNES

  • 17:00

    BITZ & BOB

  • 17:30

    PET PALS

  • 18:00

    ZOMBIEDUMB

  • 18:30

    INFINITY NADO

  • 19:00

    ΜΕΤΕΩΗΡΩΕΣ

  • 19:30

    INVENTION STORY

  • 20:00

    TOBOT ATHLON

  • 20:30

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:00

    ΚΟΥΛΙΠΑΡΙ: ΕΝΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΑΤΡΑΧΩΝ

  • 21:30

    ΛΟΥΚ: ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ

  • 22:00

    PRETTY CURE

  • 22:30

    Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΦΡΕΝΤ

  • 23:00

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 23:30

    SUPER YIZAI

  • 00:00

    PAC MAN

  • 00:30

    GLITTER FORCE

  • 01:00

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 01:30

    ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ

  • 02:30

    DIMITRI

  • 03:00

    ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ

  • 03:30

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ

  • 04:00

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 04:30

    TIMO

  • 05:00

    HERB FAMILY