• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00

    NOVASPORTS1HD

  • 09:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020/21: ΠΛΕΪ ΟΦ

  • 13:30

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 16:00

    ΣΠΕΤΣΙΑ - ΝΑΠΟΛΙ

  • 18:00

    FASTZONE

  • 18:30

    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

  • 19:30

    ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ - 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • 21:30

    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

  • 22:15

    FASTZONE

  • 22:45

    NOVASPORTS CLASSIC ZONE

  • 23:15

    ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 23:45

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020/21: ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

  • 02:00

    ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 04:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020/21: ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

  • 06:00

    NOVASPORTS2HD

  • 10:00

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 12:00

    ΒΕΛΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 14:00

    ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 16:00

    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 17:00

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 19:00

    ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 19:30

    ΒΟΛΟΣ - ΑΕΛ

  • 21:45

    ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΛΑΤΣΙΟ

  • 23:45

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020/21: ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

  • 02:00

    GAME HISTORY

  • 03:30

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 06:00

    NOVASPORTS3HD

  • 11:45

    EUROLEAGUE: 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ

  • 14:00

    EUROLEAGUE: 3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ

  • 16:00

    ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ

  • 18:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 19:00

    FASTZONE

  • 19:30

    ΛΑΜΙΑ - ΟΦΗ

  • 21:45

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

  • 23:45

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A

  • 00:15

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 02:15

    NOVASPORTS3HD

  • 06:00

    NOVASPORTS4HD

  • 12:00

    NOVASPORTS CLASSIC ZONE

  • 14:00

    EUROCUP

  • 18:00

    GAME HISTORY

  • 19:30

    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

  • 21:45

    ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 00:30

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020/21: ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

  • 02:30

    NOVASPORTS4HD

  • 06:00

    NOVASPORTS5HD

  • 12:00

    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 14:15

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 15:15

    GAME HISTORY

  • 19:00

    NOVASPORTS CLASSIC ZONE

  • 19:30

    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

  • 21:45

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 23:45

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 01:45

    NOVASPORTS5HD

  • 06:00

    NOVASPORTS24HD

  • 18:00

    ΛΙΟΝ - ΛΟΡΙΑΝ

  • 20:05

    NEW YORK RED BULLS - TORONTO

  • 22:05

    NOVASPORTS24HD

  • 06:10

    ZEROVILLE

  • 07:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 08:30

    WENDY

  • 10:25

    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ

  • 12:15

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 12:45

    ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ

  • 15:00

    ΜΑΡΝΙ, ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΣΥΜΜΟΡΙΑ

  • 16:35

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 17:05

    ΜΙΑ ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ

  • 20:10

    ΛΗΣΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ

  • 22:00

    THE DOORMAN

  • 23:50

    Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ

  • 01:35

    JOKER

  • 03:35

    THE NIGHTINGALE

  • 06:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 07:30

    MADE IN ITALY

  • 09:10

    Η ΕΞΟΔΟΣ: ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ

  • 11:40

    ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ

  • 13:50

    ΜΑΓΕΙΑ ΣΤΟ ΣΕΛΗΝΟΦΩΣ

  • 15:35

    74Η ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΒΡΑΒΕΙΩΝ BAFTA

  • 17:45

    ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ

  • 20:00

    ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΝΟΣ ΣΠΑΣΙΚΛΑ

  • 21:35

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 22:10

    ΛΕΟ ΝΤΑ ΒΙΝΤΣΙ: ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ

  • 23:35

    ΦΡΑΝΚΕΝΣΤΑΪΝ ΤΗΣ ΜΑΙΡΗ ΣΕΛΛΕΫ

  • 01:45

    THE LAST FULL MEASURE

  • 03:45

    Ο ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΗΣ

  • 06:30

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 07:25

    AD ASTRA

  • 09:30

    ΜΝΗΜΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ

  • 11:35

    Η ΚΟΥΚΛΑ ΤΗΣ ΝΕΒΑΔΑ

  • 13:30

    Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΦΗΚΑ

  • 15:35

    DNA KILLER

  • 17:05

    AFTER EARTH

  • 18:50

    ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ: ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ

  • 21:00

    ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ ΠΤΗΝΑ

  • 22:55

    ΔΟΚΤΩΡ ΥΠΝΟΣ

  • 01:30

    CLUB VXN VOL.6

  • 03:10

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 04:05

    ΞΕΝΟΙ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ

  • 06:55

    10 DAYS WITHOUT MUM

  • 08:35

    ΒΟΜΒΑ

  • 10:30

    Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ

  • 12:15

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 13:00

    CONDOR II

  • 17:25

    ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ

  • 20:00

    LEONARDO

  • 21:00

    THE NIGHT MANAGER

  • 23:00

    PRODIGAL SON II

  • 23:50

    POSSESSIONS

  • 02:50

    THE NIGHT MANAGER

  • 03:50

    ENDINGS, BEGINNINGS

  • 06:00

    Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΑΡΛΙΝΓΚΤΟΝ

  • 07:55

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 08:25

    Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΥΤΟΥΠΩΣΕ

  • 10:00

    FITNESS TIME

  • 10:40

    CONVOI EXCEPTIONNEL

  • 12:00

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ

  • 12:10

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 13:05

    TELL ME WHO I AM

  • 14:00

    ΑΥΤΗ Η ΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ

  • 15:55

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 16:10

    BOTTLED WITH LOVE

  • 17:35

    LOVE & GLAMPING

  • 19:05

    DOLPHIN TALE

  • 21:00

    SEX ΚΑΙ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ

  • 22:45

    L.A.'S FINEST II

  • 23:35

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

  • 01:25

    NOVALIFΕHD