• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00

    ΝOVASPORTS1HD

  • 10:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 11:44

    ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019 - 100''

  • 11:51

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19

  • 14:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ

  • 16:30

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE SHOW

  • 17:00

    TIMELINE

  • 18:58

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 19:30

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 20:00

    DEUCE

  • 20:30

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

  • 21:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 21:30

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 22:05

    ΝΙΣ - ΜΟΝΑΚΟ

  • 00:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ

  • 02:30

    ΝOVASPORTS1HD

  • 06:00

    ΝOVASPORTS2HD

  • 10:00

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 11:52

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

  • 13:46

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 15:48

    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 17:49

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

  • 20:00

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 20:56

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 21:30

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 22:05

    ΚΑΕΝ - ΜΠΟΡΝΤΟ

  • 00:00

    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 02:00

    ΝOVASPORTS2HD

  • 06:00

    NOVASPORTS3HD

  • 11:45

    EUROLEAGUE: Β' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ FINAL FOUR

  • 14:00

    EUROCUP

  • 15:59

    EUROCUP

  • 21:38

    ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019 - 100''

  • 21:46

    EUROCUP

  • 22:05

    ΑΜΙΑΝ - ΓΚΕΝΓΚΑΝ

  • 00:00

    NOVASPORTS3HD

  • 06:00

    NOVASPORTS4HD

  • 11:45

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

  • 15:42

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

  • 17:27

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

  • 19:12

    BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

  • 20:57

    ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING

  • 22:45

    TOUR AUTO OPTIC

  • 23:15

    ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

  • 00:15

    NOVASPORTS4HD

  • 06:00

    NOVASPORTS5HD

  • 12:00

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 13:51

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 15:56

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 17:49

    ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019 - 100''

  • 17:54

    ΓΚΟΛΦ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PGA

  • 22:45

    NOVASPORTS5HD

  • 06:00

    NOVASPORTS24HD

  • 07:05

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 07:35

    Η ΡΑΜΟΝΑ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ

  • 09:25

    CONRAD & MICHELLE: IF WORDS COULD KILL

  • 10:55

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 11:25

    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΑΛΚΥΡΙΑ

  • 13:25

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ

  • 15:05

    ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ

  • 16:55

    LOGAN LUCKY

  • 19:05

    HOLLYWOOD BUZZ

  • 19:40

    ΘΑΥΜΑ

  • 21:45

    ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΝΝΩΝ

  • 22:00

    ΓΥΑΛΙΝΟ ΚΑΣΤΡΟ

  • 00:15

    THE EQUALIZER 2

  • 02:15

    THE STRANGERS: ΜΑΤΩΜΕΝΗ ΝΥΧΤΑ

  • 03:40

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 04:00

    AMITYVILLE: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ

  • 07:35

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 08:25

    RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ

  • 10:20

    ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ 2

  • 12:10

    Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ

  • 15:05

    ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ

  • 17:20

    ACTION ZONE

  • 17:55

    Ο ΑΡΘΟΥΡ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΝΙΜΟΪ

  • 19:45

    ΕΠΤΑ ΖΩΕΣ

  • 22:00

    ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ

  • 23:55

    ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΝΝΩΝ

  • 00:10

    LEAVE NO TRACE

  • 02:05

    SWEENEY TODD: Ο ΦΟΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΕΑΣ

  • 04:05

    GAME NIGHT

  • 06:00

    NOVACINEMA3HD

  • 19:15

    POSEIDON

  • 21:00

    ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΜΑΣ ΚΡΑΟΥΝ

  • 23:00

    ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΕΙΔΙ

  • 00:50

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 01:30

    DECEPTION

  • 03:05

    DJANGO, Ο ΤΙΜΩΡΟΣ

  • 06:00

    NOVACINEMA4HD

  • 19:05

    ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΣΤΗ ΣΙΚΑΛΗ

  • 21:00

    WHISKEY CAVALIER

  • 23:00

    ABSENTIA II

  • 00:00

    GAME OF THRONES VIII

  • 01:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 02:10

    NCIS XVI

  • 03:00

    CASTLE ROCK

  • 03:55

    WHISKEY CAVALIER

  • 04:45

    BARRY II

  • 06:50

    Ο ΠΙΛΟΤΟΣ

  • 08:30

    FITNESS TIME

  • 09:00

    THE ELLEN DEGENERES SHOW

  • 09:55

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 10:20

    ΕΝΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ

  • 12:05

    ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

  • 13:50

    ZOOM: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ

  • 15:20

    MEDICI: THE MAGNIFICENT

  • 16:25

    THE GOOD DOCTOR

  • 17:20

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 17:40

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ

  • 17:55

    Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΑΣ

  • 19:40

    ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ

  • 19:57

    THE ELLEN DEGENERES SHOW

  • 20:52

    SALT

  • 22:40

    THE GOOD DOCTOR

  • 23:35

    THE ELLEN DEGENERES SHOW

  • 00:30

    Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ

  • 03:10

    NOVALIFΕHD