• 6:00

    ΤΖΕΣΙ E46

  • 6:25

    ΤΖΕΣΙ E50

  • 6:55

    THE ZHUZHUS E4

  • 7:20

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ E5

  • 7:45

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ E8

  • 8:10

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ E3

  • 8:35

    ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΥ E90

  • 9:00

    ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΥ E91

  • 9:25

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ! E1

  • 9:50

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ! E2

  • 10:15

    ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΥ E25

  • 10:40

    ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΥ E26

  • 11:05

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ E43

  • 11:30

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ E44

  • 12:15

    Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ GRAVITY FALLS E13

  • 12:40

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E9

  • 13:10

    ΟΣΤΙΝ ΚΑΙ ΑΛΙ E72

  • 13:35

    ΤΖΕΣΙ E72

  • 14:00

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ E3

  • 14:25

    ΚΕΡΜΠΙ ΜΠΑΚΕΤΣ E16

  • 14:55

    THE ZHUZHUS E5

  • 15:20

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E11

  • 15:45

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ E9

  • 16:10

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ E11

  • 16:35

    ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ, Η ΤΑΙΝΙΑ (TEEN BEACH MOVIE)

  • 18:25

    THE NEXT STEP E72

  • 18:50

    ΟΣΤΙΝ ΚΑΙ ΑΛΙ E15

  • 19:20

    ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ E28

  • 19:45

    BACKSTAGE Κ1 Ε23

  • 20:10

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ E16

  • 20:40

    ΕΝΑΣ ΣΚΥΛΟΣ ΜΕ ΜΠΛΟΓΚ E22

  • 21:05

    ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ E15

  • 21:30

    ΤΖΕΣΙ E42

  • 22:00

    ΚΕΡΜΠΙ ΜΠΑΚΕΤΣ E6

  • 22:25

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E7

  • 22:50

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E8

  • 23:10

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E2

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E4

  • 0:50

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E7

  • 1:15

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E8

  • 1:40

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E2

  • 2:05

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E8

  • 2:30

    ΒΙΟΛΕΤΑ E233

  • 3:20

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E7

  • 3:45

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E8

  • 4:10

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E2

  • 4:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E8

  • 5:00

    ΒΙΟΛΕΤΑ E233

  • 7:15

    ΜΙΝΙ ΝΙΝΤΖΑ

  • 7:45

    Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΑΝΦΕΣΤ

  • 8:35

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ

  • 9:00

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 9:25

    Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΠΑΙΝΤΕΡΜΑΝ

  • 9:50

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ

  • 10:20

    ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

  • 10:45

    ΜΙΝΙ ΝΙΝΤΖΑ

  • 11:10

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 11:35

    Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΑΝΦΕΣΤ

  • 12:00

    ΟΙ 7N

  • 12:30

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 12:55

    ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ

  • 13:20

    ΠΕΝ ΖΙΡΟΟΥ - ΗΡΩΑΣ ΣΕ ΗΜΙΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

  • 13:45

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 14:15

    Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΠΑΙΝΤΕΡΜΑΝ

  • 14:40

    ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

  • 15:05

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ

  • 15:30

    ΚΕΡΜΠΙ ΜΠΑΚΕΤΣ

  • 16:00

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 16:25

    Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ - ΣΧΕΔΟΝ - ΤΑ ΠΑΝΤΑ

  • 16:50

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 17:25

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 17:45

    ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ

  • 18:10

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ

  • 18:35

    Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΠΑΙΝΤΕΡΜΑΝ

  • 19:00

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 19:35

    ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

  • 20:00

    DISNEY CHANNEL

  • 6:00

    DRAKE AND JOSH

  • 6:50

    BIG TIME RUSH

  • 7:15

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 7:35

    TEAM UMIZOOMI

  • 8:00

    Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

  • 8:30

    LITTLE CHARMERS

  • 9:00

    BUBBLE GUPPIES

  • 9:20

    ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

  • 9:45

    TEAM UMIZOOMI

  • 10:10

    ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

  • 10:35

    THE NEW TELETUBIES

  • 11:00

    ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ

  • 11:30

    100 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ

  • 12:00

    TALIA IN THE KITCHEN

  • 12:30

    GAME SHAKERS

  • 13:00

    ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

  • 13:30

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ JIMMY NEUTRON

  • 14:00

    ZACK AND QUACK

  • 14:30

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 15:00

    PAW PATROL

  • 15:30

    RABBIDS INVASION

  • 16:00

    YO-KAI WATCH

  • 16:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 17:00

    ΑΒΑΤΑΡ

  • 17:30

    WINX

  • 18:00

    Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ

  • 18:30

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 19:00

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 19:30

    FANBOY AND CHUM CHUM

  • 20:00

    ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ

  • 20:30

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 21:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

  • 21:30

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ

  • 23:00

    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ

  • 23:30

    BREADWINNERS

  • 1:00

    BIG TIME RUSH

  • 1:25

    VICTORIOUS

  • 1:50

    ICARLY

  • 2:15

    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

  • 3:05

    THE THUNDERMANS

  • 3:55

    SUPAH NINJAS

  • 4:45

    TRUE JACKSON

  • 5:35

    THE TROOP

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 8:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 9:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 9:30

    ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΜΑΙΡΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    ΠΑΡΤΙ ΖΩΩΝ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ

  • 12:30

    ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΜΑΙΡΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    Ο ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ

  • 15:30

    ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΜΑΙΡΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    Ο ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΒΕΤΖΙΜΠΑΓΚΣ

  • 19:00

    ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΣΗ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 2:30

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 3:00

    ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 3:30

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 4:00

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ

  • 4:30

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 5:00

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 5:30

    ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟΙ ΗΧΟΙ

  • 6:15

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 7:00

    BUGS! A LOONEY TUNES PRODUCTION

  • 7:45

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 8:30

    TOM AND JERRY TALES

  • 9:15

    GARFIELD

  • 10:25

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 10:45

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 11:30

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 12:15

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 13:25

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 13:45

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 14:30

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 15:15

    ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ ΣΙΑ

  • 16:00

    BUGS! A LOONEY TUNES PRODUCTION

  • 16:25

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 16:45

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 17:30

    GARFIELD

  • 18:15

    TOM AND JERRY TALES

  • 19:00

    SCOOBY-DOO! Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 20:10

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 20:55

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 21:40

    MR. BEAN

  • 22:25

    GARFIELD

  • 22:45

    TOM AND JERRY TALES

  • 23:30

    MR. BEAN

  • 23:55

    Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ: ΘΑ ΣΑΣ ΣΩΣΕΙ

  • 0:15

    TOM AND JERRY

  • 0:40

    BUGS! A LOONEY TUNES PRODUCTION

  • 1:00

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 1:25

    GARFIELD

  • 1:45

    TOM AND JERRY TALES

  • 2:10

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 2:30

    MR. BEAN

  • 2:55

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 3:15

    TOM AND JERRY

  • 3:40

    BUGS! A LOONEY TUNES PRODUCTION

  • 4:00

    ODDBODS

  • 4:25

    THE HAPPOS FAMILY

  • 4:45

    ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ ΣΙΑ

  • 5:10

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 5:30

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!