• 6:00

    ΤΖΕΣΙ E47

  • 6:25

    ΤΖΕΣΙ E39

  • 6:55

    LOLIROCK E27

  • 7:20

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ E13

  • 7:45

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ E22

  • 8:10

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ E21

  • 8:35

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ E5

  • 9:00

    ΟΣΤΙΝ ΚΑΙ ΑΛΙ E45

  • 9:25

    ΟΣΤΙΝ ΚΑΙ ΑΛΙ E40

  • 9:50

    ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΥ E38

  • 10:15

    ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΥ E39

  • 10:40

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E7

  • 11:05

    LOLIROCK E12

  • 11:30

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E12

  • 12:15

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E12

  • 12:40

    ΕΝΑΣ ΣΚΥΛΟΣ ΜΕ ΜΠΛΟΓΚ E54

  • 13:10

    ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΥ E23

  • 13:35

    ΟΣΤΙΝ ΚΑΙ ΑΛΙ E18

  • 14:00

    ΤΖΕΣΙ E19

  • 14:25

    LOLIROCK E28

  • 14:50

    ΤΑ ΖΟΥ ΖΟΥ E2

  • 15:20

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E17

  • 15:45

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ E13

  • 16:10

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ E63

  • 16:35

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ (ZAPPED)

  • 18:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E45

  • 18:50

    ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ E18

  • 19:20

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ E51

  • 19:45

    ΟΙ ΓΟΡΓΟΝΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚΟ E52

  • 20:10

    ΤΖΕΣΙ E25

  • 20:40

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E45

  • 21:05

    ΟΣΤΙΝ ΚΑΙ ΑΛΙ E16

  • 21:30

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ E12

  • 22:00

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ E17

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E24

  • 22:50

    LOLIROCK E23

  • 23:10

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E23

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E1

  • 0:00

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E23

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E13

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ E27

  • 1:15

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E23

  • 1:40

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E24

  • 2:05

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E23

  • 2:30

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E1

  • 2:55

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E10

  • 3:20

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E11

  • 3:45

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E4

  • 4:10

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E5

  • 4:35

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E23

  • 5:00

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E24

  • 5:25

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E11

  • 7:15

    ΜΙΝΙ ΝΙΝΤΖΑ

  • 7:45

    Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΑΝΦΕΣΤ

  • 8:35

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 9:00

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 9:25

    ΚΕΡΜΠΙ ΜΠΑΚΕΤΣ

  • 9:50

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ

  • 10:20

    ΜΕΚ-X4

  • 10:45

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 11:10

    ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ

  • 11:35

    Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ - ΣΧΕΔΟΝ - ΤΑ ΠΑΝΤΑ

  • 12:00

    ΟΙ 7N

  • 12:55

    ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ

  • 13:20

    ΠΕΝ ΖΙΡΟΟΥ - ΗΡΩΑΣ ΣΕ ΗΜΙΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

  • 13:45

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 14:15

    Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΠΑΙΝΤΕΡΜΑΝ

  • 14:40

    ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

  • 15:05

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ

  • 15:30

    ΚΕΡΜΠΙ ΜΠΑΚΕΤΣ

  • 16:00

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 16:25

    ΜΕΚ-X4

  • 17:25

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 17:45

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ

  • 18:10

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 18:35

    ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ

  • 19:00

    Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΩΝ GAMER ΓΙΑ - ΣΧΕΔΟΝ - ΤΑ ΠΑΝΤΑ

  • 19:35

    ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

  • 20:00

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ

  • 20:25

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 20:50

    ΜΕΚ-X4

  • 21:40

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 22:05

    Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΠΑΙΝΤΕΡΜΑΝ

  • 22:30

    MARVEL ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

  • 22:55

    ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

  • 23:20

    Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΑΝΦΕΣΤ

  • 0:00

    DISNEY XD

  • 6:00

    DRAKE AND JOSH

  • 6:50

    BIG TIME RUSH

  • 7:15

    ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ

  • 7:35

    THE NEW TELETUBIES

  • 8:00

    ZACK AND QUACK

  • 8:30

    BUBBLE GUPPIES

  • 9:00

    TEAM UMIZOOMI

  • 9:20

    ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

  • 9:45

    LITTLE CHARMERS

  • 10:10

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 10:35

    ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ

  • 11:00

    GO DIEGO GO

  • 11:30

    PAW PATROL

  • 12:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 12:30

    Ο ΜΠΛΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΣΚΙΟΥΡΟΙ

  • 13:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ JIMMY NEUTRON

  • 13:30

    ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ

  • 14:00

    THE MOJICONS

  • 14:30

    YO-KAI WATCH

  • 15:00

    Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

  • 15:30

    LEGO FRIENDS

  • 16:00

    WINX

  • 16:30

    TOON MARTY

  • 17:00

    ΑΒΑΤΑΡ

  • 17:30

    KUNG FU PANDA

  • 18:00

    ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

  • 18:30

    FANBOY AND CHUM CHUM

  • 19:00

    ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

  • 19:30

    RABBIDS INVASION

  • 20:00

    PAW PATROL

  • 20:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 21:00

    KUU KUU HARAJUKU

  • 21:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 22:00

    BUNSEN IS A BEAST

  • 22:30

    HARVEY BEAKS

  • 23:00

    VICTORIOUS

  • 23:30

    ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 0:00

    DRAKE AND JOSH

  • 1:00

    BIG TIME RUSH

  • 1:25

    VICTORIOUS

  • 1:50

    ICARLY

  • 2:15

    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

  • 3:05

    THE THUNDERMANS

  • 3:55

    SUPAH NINJAS

  • 4:45

    TRUE JACKSON

  • 5:35

    THE TROOP

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 8:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 9:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 9:30

    ΟΙ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    Ο ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ

  • 12:30

    ΟΙ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    Ο ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ

  • 15:30

    ΟΙ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΒΕΤΖΙΜΠΑΓΚΣ

  • 19:00

    ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΣΗ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 2:30

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 3:00

    ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 3:30

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 4:00

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ

  • 4:30

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 5:00

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 5:30

    ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟΙ ΗΧΟΙ

  • 6:10

    THE HAPPOS FAMILY

  • 6:30

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 7:15

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 8:05

    GARFIELD

  • 8:30

    BUGS! A LOONEY TUNES PRODUCTION

  • 9:10

    TOM AND JERRY TALES

  • 9:50

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 10:35

    GARFIELD

  • 11:00

    ODDBODS

  • 11:25

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 11:50

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 12:10

    TOM AND JERRY

  • 12:55

    ROAD RUNNER

  • 13:15

    BUGS! A LOONEY TUNES PRODUCTION

  • 14:00

    BABY LOONEY TUNES

  • 14:45

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 15:05

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 15:30

    TOM AND JERRY

  • 15:50

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 16:15

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 16:40

    BUNNICULA

  • 17:00

    ODDBODS

  • 17:25

    TOM AND JERRY TALES

  • 18:10

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 18:35

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 19:00

    BUNNICULA

  • 19:20

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 19:40

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 20:00

    Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 20:25

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 20:50

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 21:45

    ODDBODS

  • 22:10

    TOM AND JERRY TALES

  • 23:00

    BUNNICULA

  • 23:25

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 0:10

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 0:30

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 1:15

    TOM AND JERRY

  • 2:00

    BABY LOONEY TUNES

  • 2:25

    GARFIELD

  • 3:10

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 3:35

    BUNNICULA

  • 3:55

    BUGS! A LOONEY TUNES PRODUCTION

  • 4:40

    ODDBODS

  • 5:00

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 5:35

    TOM AND JERRY