• 7:00

    ONLY HITS

  • 8:00

    MY SUPER SWEET 16 8

  • 9:00

    I USED TO BE FAT

  • 10:00

    PLAIN JANE 3

  • 11:00

    ΕΝΝΕΑ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΥΧΤΕΣ ΤΟΥ ED SHEERAN

  • 12:00

    MTV HOODS

  • 13:00

    EURO TOP CHART

  • 15:00

    CATFISH: THE TV SHOW 2

  • 17:00

    PIMP MY RIDE 5

  • 19:00

    PIMP MY RIDE

  • 20:00

    EURO TOP CHART

  • 22:00

    RIDICULOUSNESS

  • 23:00

    RIDICULOUSNESS 3

  • 0:00

    MTV WORLD STAGE

  • 1:00

    CATFISH: THE TV SHOW 6

  • 3:00

    MTV WORLD STAGE

  • 3:45

    ONLY HITS

  • 6:00

    MAD GREEKZ TOP 10 (Ε)

  • 7:00

    MORNING HITS

  • 9:00

    15 SUPER MAD HITS INTL

  • 10:00

    ZONE CLASSIX

  • 10:30

    GREEK SUPER HEROES

  • 11:00

    MAD GREEKZ TOP 10

  • 12:00

    15 SUPER MAD HITS GR

  • 13:00

    ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ

  • 13:30

    GREEK SUPER HEROES

  • 14:00

    15 SUPER MAD HITS INTL

  • 15:00

    15 SUPER MAD HITS GR

  • 16:00

    MAD TOP (Ε)

  • 17:00

    ALTERNATIVE LOCAL

  • 17:30

    ROCK ON MIXER

  • 18:30

    SATURDAY EARLY CLUB

  • 20:00

    15 SUPER MAD HITS GR

  • 21:00

    ΛΑΙΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ

  • 22:00

    DANCE ZONE

  • 1:00

    TRASH ME

  • 2:00

    ΛΑΙΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ

  • 3:00

    MUSIC NON STOP GR

  • 4:00

    MUSIC NON STOP INTL

  • 5:00

    MUSIC NON STOP GR

  • 6:00

    MUSIC FOR YOUR MP3 PLAYER

  • 7:00

    GREEKS ONLY MIXER

  • 8:00

    ALL NEW MIXER

  • 9:00

    MIXER

  • 10:00

    GREEKS ONLY MIXER

  • 12:00

    MUSIC FOR YOUR MP3 PLAYER

  • 13:00

    ALL NEW MIXER

  • 14:00

    GREEKS ONLY MIXER

  • 16:00

    MUSIC FOR YOUR MP3 PLAYER

  • 17:00

    MIXER

  • 18:00

    ALL NEW MIXER

  • 19:00

    GREEKS ONLY MIXER

  • 20:00

    MAD COUNTDOWN GR

  • 21:00

    MUSIC FOR YOUR MP3 PLAYER

  • 22:00

    GREEKS ONLY MIXER

  • 1:00

    ALL NEW MIXER

  • 2:00

    GREEKS ONLY MIXER

  • 4:00

    MIXER

  • 5:00

    MUSIC FOR YOUR MP3 PLAYER

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1

  • 9:00

    SOUNDTRACK ΣΑΒΒΑΤΟΥ

  • 11:00

    ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ

  • 12:00

    ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1

  • 13:00

    50 A-LIST SENSATIONS

  • 18:00

    AWESOME A-LIST: TOP 50

  • 23:00

    TOTAL POP PARTY

  • 1:00

    ΣΥΛΛΟΓΗ VH1

  • 6:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΧΟΡΩΔΙΑ

  • 9:00

    CAPPUCCINO CLASSICS

  • 12:00

    ΧΑΛΑΡΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 13:00

    HALL OF FAME

  • 15:00

    ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

  • 18:00

    ΤΕΝΟΡΟΙ ΚΑΙ ΝΤΙΒΕΣ

  • 19:00

    ΧΑΛΑΡΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 20:00

    ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

  • 22:00

    ΒΡΑΔΙΝΟ ΚΑΛΕΣΜΑ

  • 1:00

    ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΛΗΝΟΦΩΣ

  • 7:00

    KOKO POP

  • 7:25

    360 SESSIONS Κ2 Ε12

  • 8:00

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ ΣΑΝ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ

  • 10:20

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ MONTREUX

  • 11:10

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΗ ΒΟΣΤΩΝΗ

  • 12:00

    LONDON LIVE SPECIAL

  • 13:05

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

  • 13:30

    ΤΟ ALBUM CHART SHOW ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ

  • 14:05

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ASTORIA

  • 15:05

    LOVEBOX FESTIVAL

  • 17:00

    ED SHEERAN - ROCKNESS

  • 17:25

    SESIONES

  • 18:00

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ BRIXTON ACADEMY

  • 19:30

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ MONTREUX

  • 20:30

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ CASINO DE PARIS

  • 21:45

    LONDON LIVE

  • 22:30

    A POCKET PARTY

  • 23:25

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ LA CIGALE

  • 0:05

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ PITCHFORK PARIS FESTIVAL

  • 1:00

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ BRIXTON ACADEMY

  • 2:40

    ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ ENMORE THEATRE

  • 3:35

    STYX: ONE WITH EVERYTHING

  • 5:30

    GUITAR CENTER SESSIONS

  • 6:00

    LOVEMIX

  • 7:00

    WAKE UP CALL

  • 10:00

    ARTISTS TOP 10

  • 10:30

    ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  • 12:00

    TIME MACHINE

  • 13:00

    ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  • 13:30

    ARTISTS TOP 10

  • 14:00

    HIT PARADE

  • 15:00

    NOVA MAD GREEKΖ TOP 10

  • 16:00

    FRAPPE OLE

  • 17:00

    TIME MACHINE

  • 18:00

    DIKO SAS

  • 20:00

    MAD FOR GREEKZ

  • 21:00

    RESERVE

  • 22:00

    MY GREEKZ PARTY

  • 0:00

    FIRST TABLE PISTA

  • 1:30

    TRASH ME

  • 2:30

    MEAT MARKET

  • 3:30

    HANGOVER

  • 5:00

    ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  • 6:05

    ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ

  • 9:30

    Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ

  • 11:50

    Ο ΜΙΟΥΝΓΚ-ΓΟΥΝ ΤΣΟΥΝΓΚ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ

  • 12:45

    ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ

  • 13:20

    Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ

  • 14:45

    ΟΝΕΙΡΟ ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΚΤΟΣ

  • 16:10

    MEMOIRE DE L'OMBRE ΤΟΥ KEN OSSOLA

  • 17:30

    ΤΟ ΚΟΥΑΡΤΕΤΟ ΜΟΝΤΙΛΙΑΝΙ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ

  • 18:50

    ΚΟΥΑΡΤΕΤΟ CASALS

  • 20:05

    O DANIELE GATTI ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ

  • 21:10

    ΙΝΤΕΡΜΕΤΖΟ

  • 21:30

    'ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ', ΟΠΕΡΑ ΤΟΥ ΜΟΤΣΑΡΤ

  • 0:30

    IBRAHIM MAALOUF 'ILLUSIONS'

  • 1:35

    GO GO PENGUIN

  • 2:35

    ΚΟΝΣΕΡΤΟ ΤΖΑΖ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

  • 3:30

    Ο ΤΣΙΚ ΚΟΡΙΑ ΣΟΛΟ

  • 4:35

    BUGGE WESSELTOFT