• 6:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 7:00

    ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ

  • 8:00

    ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ

  • 10:00

    10 ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΕΚΠΟΜΠΗ EURONEWS

  • 13:30

    ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

  • 14:00

    ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ 2

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ

  • 17:30

    Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

  • 18:15

    ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ

  • 19:45

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ

  • 20:55

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 22:15

    ΗΠΑ: ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΦΘΟΡΑΣ

  • 23:15

    ΣΤΑ ΑΚΡΑ

  • 0:15

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:45

    THE BRIDGE 2

  • 1:40

    28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ

  • 2:30

    ΣΤΑ ΑΚΡΑ

  • 3:30

    ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ

  • 5:00

    Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

  • 6:20

    ΜΟΙΡΑΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

  • 7:00

    ΟΛΙΒΙΑ

  • 7:30

    ΖΟΥ

  • 8:00

    ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ

  • 8:30

    ΝΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

  • 9:30

    Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

  • 10:00

    ΦΑΚΕΛΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗ 3

  • 10:30

    ΟΙ ΣΟΥΛΙΩΤΕΣ

  • 12:15

    ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ

  • 13:30

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 15:00

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ

  • 15:30

    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ 3

  • 17:15

    ΜΟΙΡΑΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

  • 19:00

    Δ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ

  • 21:00

    ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ 3

  • 22:00

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ

  • 22:30

    EUROLEAGUE SHOW

  • 1:00

    ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ

  • 2:15

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 3:00

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ

  • 3:30

    ΜΟΙΡΑΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

  • 9:00

    ΝΤΙΟΥΚ ΕΛΛΙΝΓΚΤΟΝ - ΤΑ ΙΕΡΑ ΚΟΝΣΕΡΤΑ

  • 10:30

    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

  • 11:00

    ΓΙΟΡΤΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗ

  • 12:30

    ΩΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

  • 13:10

    ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ

  • 14:10

    ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

  • 14:40

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 15:10

    ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ

  • 16:10

    ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ

  • 17:30

    ΜΠΟΡΙΣ ΓΚΟΝΤΟΥΝΟΦ

  • 20:15

    ΑΓΩΝΕΣ ΚΡΗΤΙΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

  • 22:00

    ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

  • 23:00

    THE BUTLER

  • 0:10

    ΡΟΜΠΕΡΤ ΛΟΥΪΣ ΣΤΙΒΕΝΣΟΝ

  • 4:10

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ