• ΕΡΤ1
  • ΕΡΤ2
  • ΒΟΥΛΗ
  • MEGA
  • ANT1
  • STAR
  • ALPHA
  • ΣΚΑΪ
  • TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 07:00

    ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ

  • 10:00

    ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ANCIENT IMPOSSIBLE

  • 14:00

    ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ; (ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ)

  • 14:30

    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ

  • 16:30

    ΗΠΕΙΡΟΣ, ΑΡΧΕΓΟΝΟΣ ΕΛΛΑΣ

  • 17:00

    ΟΔΗΣΣΟΣ:ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

  • 17:30

    ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 18:30

    ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ

  • 19:00

    ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

  • 19:40

    ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

  • 20:40

    Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

  • 20:55

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 22:20

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ 13

  • 00:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:30

    ΝΕΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ

  • 01:30

    ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

  • 02:00

    ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

  • 03:00

    ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ; (ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ)

  • 03:30

    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ

  • 04:00

    ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ

  • 04:30

    ΗΠΕΙΡΟΣ, ΑΡΧΕΓΟΝΟΣ ΕΛΛΑΣ

  • 05:00

    ANCIENT IMPOSSIBLE

  • 06:00

    Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

  • 07:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

  • 07:30

    Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

  • 08:00

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 08:30

    Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ: Β' ΚΥΚΛΟΣ

  • 09:30

    ΤΙ ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΡΩΜΕ; 3

  • 10:30

    ΣΑΡΑ, ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΑΒΟΝΛΙ 2

  • 11:25

    Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ

  • 12:30

    Ο ΖΗΛΙΑΡΟΓΑΤΟΣ

  • 14:00

    MASSA FRESCA

  • 15:15

    Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ

  • 16:00

    ΣΑΡΑ, ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΑΒΟΝΛΙ 2

  • 17:00

    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ 2

  • 19:00

    LA SENORA

  • 20:15

    MR. SELFRIDGE 2

  • 21:00

    ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ

  • 21:50

    THE GRANDMASTER

  • 23:45

    ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΙΓΑΙΟΥ

  • 00:00

    ΤΟ ΣΦΑΓΕΙΟ

  • 01:00

    MR. SELFRIDGE 2

  • 02:00

    ΤΙ ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΡΩΜΕ; 3

  • 03:00

    Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ

  • 04:00

    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ 2

  • 07:00

    ΚΑΡΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 10:00

    ΔΙΑΡΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ

  • 15:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 18:00

    ΟΛΟΜΕΛΕΙΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ

  • 22:00

    ΧΑΓΚΕΝ ΦΛΑΪΣΕΡ

  • 23:00

    ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ

  • 23:30

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

  • 00:30

    ΚΑΡΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ