• 7:30

    ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  • 10:30

    ΙΑΣΙΣ

  • 11:30

    ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ

  • 12:30

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

  • 13:20

    GO OUT

  • 13:50

    DIET SYSTEM

  • 15:00

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

  • 17:30

    ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 18:00

    ΚΡΗΤΗ ΣΗΜΕΡΑ

  • 20:00

    ΚΡΗΤΕΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ

  • 20:30

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:45

    DIRECT 20 ΛΕΠΤΑ

  • 22:10

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

  • 23:10

    ΗΡΩΕΣ

  • 0:10

    A GOOD WOMAN

  • 2:00

    DIRECT 20 ΛΕΠΤΑ

  • 2:30

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

  • 5:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 19:00

    KONTRA NEWS

  • 21:00

    ΧΩΡΑ ΕΝ ΚΑΜΙΝΩ

  • 22:00

    ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ

  • 0:00

    KONTRA 24

  • 2:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 6:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 10:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΔΕΙΞΕ ΤΟ

  • 13:00

    ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ

  • 14:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 16:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ: ΕΝ ΧΡΥΣΩ

  • 18:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 19:00

    ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

  • 20:15

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 21:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 22:00

    ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  • 0:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 1:00

    LEXITEL

  • 4:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 5:30

    ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 7:00

    ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

  • 8:00

    DEMOCRACY NOW

  • 9:00

    TELEMARKETING

  • 10:30

    DAY2DAY

  • 12:00

    TELEMARKETING

  • 14:00

    MARKETING IN PRACTICE & MORE

  • 14:30

    ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ

  • 15:00

    ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ

  • 16:15

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ

  • 18:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 18:30

    ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ

  • 19:00

    Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

  • 19:30

    ΠΡΟΣΩΠΑ ΜΕ ΚΡΙΣΗ

  • 20:30

    ΣΧΟΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

  • 22:00

    DEAF SMITH AND JOHNNY EARS

  • 0:00

    ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ (Ε)

  • 1:15

    BRAKE HEART PASS

  • 3:00

    ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (Ε)

  • 4:00

    ΠΡΟΣΩΠΑ ΜΕ ΚΡΙΣΗ (Ε)

  • 5:00

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ (Ε)

  • 6:00

    ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ E10

  • 6:30

    ΕΞΕΡΕΥΝΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ E13

  • 7:00

    Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ

  • 8:00

    ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ

  • 8:30

    ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ E10

  • 9:00

    ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

  • 10:30

    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ DESIGN E14

  • 11:00

    ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ E9

  • 11:30

    Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΛΕΥΚΟΥ

  • 12:30

    ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ

  • 13:45

    ... ΠΕΡΙΞ

  • 15:00

    TV 100 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 15:30

    SPORT REPORT

  • 16:00

    ΔΗΜΟΤΗΣ ON LINE

  • 18:00

    ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ (Ε)

  • 19:00

    ΕΞΕΡΕΥΝΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ E1

  • 19:30

    TV 100 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 20:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ E14

  • 21:00

    ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ

  • 22:00

    ΠΕΔΙΟ ΙΔΕΩΝ

  • 23:00

    ... ΠΕΡΙΞ (Ε)

  • 0:00

    TV 100 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ (Ε)

  • 1:00

    FATSABOOK

  • 2:00

    ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΒΑΛΝΤΕΖ

  • 3:30

    ΔΗΜΟΤΗΣ ON LINE (Ε)

  • 5:00

    Η ΤΕΧΝΗ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ E12

  • 5:30

    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ E23

  • 6:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ (Ε)

  • 6:30

    BE MY GUEST

  • 7:00

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 8:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ (Ε)

  • 8:30

    ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

  • 10:00

    BE MY GUEST

  • 10:30

    ΑΔΕΚΑΡΟΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ

  • 12:00

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 13:00

    ΑΝΑΔΕΙΞΕ ΤΟ

  • 14:00

    REVOLUTION

  • 14:30

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

  • 16:00

    IN STYLE

  • 16:30

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 18:00

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΛΥ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΣΕΙΣ

  • 19:05

    IN STYLE

  • 19:30

    ΔΙΑ... ΓΝΩΣΗΣ (Ε)

  • 20:30

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 22:00

    ΣΤΕΡΕΑ ΛΟΓΙΑ

  • 23:00

    EXPO NEWS (Ε)

  • 23:30

    BE MY GUEST

  • 0:00

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 0:30

    THE ZODIAC

  • 2:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ (Ε)

  • 2:30

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 4:00

    ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

  • 6:15

    ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ

  • 6:45

    ΤΗΛΕΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΛΤΙΚΗΣ

  • 7:15

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΚΤΙΚΟΥ

  • 8:00

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΟΡΘΡΟΥ

  • 9:00

    ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 12:10

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

  • 13:00

    ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ

  • 13:30

    ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΟΔΟΙΠΟΡΙΑ

  • 14:35

    ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΣΜΑΤΑ

  • 15:00

    ΤΗΛΕΦΗΜΕΡΙΔΑ

  • 16:00

    ΠΑΡΑΚΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ

  • 16:45

    ΜΙΚΡΟΙ ΧΟΡΕΥΤΕΣ

  • 17:20

    ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

  • 18:00

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ

  • 18:35

    ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ

  • 20:00

    ΣΚΕΨΕΙΣ, ΚΡΙΣΕΙΣ, ΣΧΟΛΙΑ

  • 21:00

    ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΕΣ

  • 22:20

    ΕΝ ΧΟΡΔΑΙΣ

  • 23:00

    ΜΙΚΡΟ ΑΠΟΔΕΙΠΝΟ

  • 23:30

    ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 2:40

    ΤΗΛΕΦΗΜΕΡΙΔΑ

  • 3:40

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

  • 4:25

    ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ

  • 5:15

    ΜΙΚΡΟΙ ΧΟΡΕΥΤΕΣ

  • 5:45

    ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

  • 7:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 8:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 9:30

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

  • 10:30

    ΣΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

  • 13:00

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ... ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 15:00

    Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • 17:00

    ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 17:45

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 19:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΤΑ

  • 19:45

    TRAVEL GUIDE

  • 20:30

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    ΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

  • 0:00

    ΒΡΑΔΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 1:30

    Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (Ε)

  • 3:30

    ΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ (Ε)

  • 5:30

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΜΙΟ

  • 6:30

    ΣΣΣ... ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝΕ (Ε)

  • 7:30

    TRAVEL GUIDE

  • 8:30

    ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • 9:30

    ONE DAY

  • 10:00

    ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ (Ε)

  • 11:30

    ΣΣΣ... ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝΕ (Ε)

  • 12:30

    ΙΑΣΙΣ

  • 13:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:15

    ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ

  • 16:15

    ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ

  • 17:45

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 19:15

    ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΕΣ

  • 19:35

    ΣΣΣ... ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝΕ

  • 20:40

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

  • 0:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

  • 1:00

    ΣΤΟ ΣΤΟΧΑΣΤΡΟ (Ε)

  • 4:30

    ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ (Ε)

  • 7:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 8:00

    ΩΡΑ ΑΙΧΜΗΣ

  • 9:30

    ΑΤΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ

  • 10:00

    ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

  • 12:00

    MUSIC BREAK

  • 13:00

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 16:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 16:30

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 18:30

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 19:30

    ΩΡΑ ΑΙΧΜΗΣ

  • 21:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Α. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ

  • 22:00

    ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ

  • 23:00

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

  • 0:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 0:30

    ΙΑΣΙΣ

  • 1:30

    MUSIC BREAK

  • 2:30

    ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 6:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΤΩΝ 21:00 (Ε)

  • 6:45

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 7:40

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε)

  • 9:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 10:30

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ

  • 11:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 12:15

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Ε)

  • 13:15

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

  • 15:00

    ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 15:25

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 16:00

    JUBILEE

  • 17:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 18:00

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ (Ε)

  • 19:00

    ΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

  • 20:00

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Ε)

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:50

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε)

  • 23:30

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Ε)

  • 0:30

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 1:00

    ΠΑΓΚΡΗΤΙΕΣ ΩΡΕΣ

  • 2:00

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (Ε)

  • 3:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΤΩΝ 21:00 (Ε)

  • 4:00

    ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

  • 5:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 6:00

    ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 7:30

    ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ (Ε)

  • 8:30

    ΔΟΚΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ

  • 10:00

    ΑΛΑ Κ-ΑΡΤ

  • 12:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 13:00

    ΣΤΗ ΦΟΡΑ

  • 15:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 15:30

    ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ

  • 16:30

    TV BRANDS

  • 18:30

    ΣΠΟΡ - ΣΚΟΡ - ΡΕΚΟΡ

  • 20:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 20:30

    ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 22:00

    ΑΡΤΗΡΙΑ

  • 23:30

    ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ - BEST OF

  • 0:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 1:00

    ΣΤΗ ΦΟΡΑ (Ε)

  • 3:00

    ΑΛΑ Κ-ΑΡΤ

  • 5:00

    ΑΡΤΗΡΙΑ (Ε)

  • 6:00

    ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 8:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 11:00

    ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 13:00

    ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

  • 15:00

    ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

  • 18:30

    ΠΡΩΤΑ Η ΥΓΕΙΑ

  • 19:00

    ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

  • 21:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 5:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 7:00

    FORMULA E

  • 7:30

    GILLETTE WORLD SPORTS

  • 8:00

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΑΝΙΑΣ

  • 10:00

    WORLD SAILING SHOW

  • 11:00

    GILLETTE WORLD SPORTS

  • 12:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 15:00

    TRIATHLON SERIES

  • 16:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 19:00

    ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ

  • 20:00

    SPORT NEWS

  • 21:00

    BRAINSTORMING

  • 22:00

    EVENING REPORT

  • 23:30

    X2

  • 1:30

    GILLETTE WORLD SPORTS

  • 2:00

    MOBIL 1 THE GRID

  • 3:00

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΑΝΙΑΣ