• ΕΡΤ1
  • ΕΡΤ2
  • ΒΟΥΛΗ
  • MEGA
  • ANT1
  • STAR
  • ALPHA
  • TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 09:55

    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ

  • 10:00

    ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ

  • 14:40

    ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 18:30

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 18:50

    ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ 5

  • 20:55

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 22:10

    ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ

  • 00:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:10

    ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

  • 03:40

    ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ 5

  • 05:40

    ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • 06:15

    MASSA FRESCA

  • 07:00

    Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2

  • 07:30

    ΧΑΪΝΤΙ

  • 08:00

    ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ

  • 08:30

    Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ

  • 09:00

    ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ

  • 10:00

    THE RETRO REVOLUTION

  • 11:00

    Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΕΘΝΟΥΣ

  • 12:00

    ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ

  • 13:00

    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ

  • 13:30

    ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

  • 14:30

    Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

  • 15:30

    ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ

  • 16:00

    ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

  • 17:15

    ΟΙ ΑΕΤΟΝΥΧΗΔΕΣ

  • 18:15

    MASSA FRESCA

  • 19:00

    Η ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

  • 20:00

    CLOSE UP

  • 21:00

    (Γ)ΛΥΚΑΚΙΑ

  • 22:40

    ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ

  • 23:00

    ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΙΑΝΟ

  • 00:00

    ΑΓΑΠΗ

  • 02:00

    ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ

  • 02:50

    Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΕΘΝΟΥΣ

  • 03:40

    THE RETRO REVOLUTION

  • 04:40

    Η ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

  • 05:30

    Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

  • 09:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

  • 10:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 22:00

    Η ΓΗ ΤΡΕΜΕΙ

  • 02:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ