• Kontra Channel
  • Extra
  • SBC
  • TV100
  • Star Κεντρικής Ελλάδας
  • 4Ε
  • Ήπειρος TV1
  • ΔΙΚΤΥΟ TV
  • Δέλτα TV
  • Blue Sky
  • ΑΡΤ
  • Zoom TV
  • Action 24
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    CHECK UP

  • 12:00

    TV SHOP

  • 13:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 14:00

    TV SHOP

  • 15:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 17:00

    Κ ΚΑΙ ΡΗΞΗ

  • 18:00

    TV SHOP

  • 19:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 20:00

    KONTRA NEWS ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 21:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 22:00

    Κ ΚΑΙ ΡΗΞΗ

  • 02:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 05:00

    TV SHOP

  • 06:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 07:00

    COLLAGEN

  • 07:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ: HELLENIC ALOE

  • 08:00

    ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ

  • 10:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 12:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ: HELLENIC ALOE

  • 13:00

    ΚΟΣΜΗΜΑ TV

  • 14:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ: HELLENIC ALOE

  • 16:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ: ΕΝ ΧΡΥΣΩ

  • 18:00

    COLLAGEN

  • 19:00

    ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

  • 19:50

    12 GODS BY MAGIC LAMP

  • 20:15

    ENGINE POWER BY MAGIC LAMP

  • 21:00

    ΚΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΡΗΞΗ

  • 22:00

    ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

  • 00:30

    ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ

  • 02:30

    LEXITEL

  • 04:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 10:30

    CAR PLUS

  • 11:00

    TELEMARKETING

  • 01:00

    TELEMARKETING

  • 06:00

    Η ΤΕΧΝΗ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 06:30

    ΕΞΕΡΕΥΝΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ

  • 07:00

    ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΤΙΡΙΑ E13

  • 07:30

    Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ

  • 08:00

    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ E13

  • 08:30

    ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ E11

  • 09:00

    ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ

  • 09:10

    CITY BREAK

  • 12:00

    VIVA

  • 13:00

    ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ E2

  • 14:00

    ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ

  • 15:00

    ΕΠΤΑ ΤΟΙΣ 100

  • 15:55

    ΑΡΙΘΜΟΙ E2

  • 16:50

    ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ E2

  • 17:45

    ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ (Ε)

  • 18:15

    Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑ'ΚΑΝΕ ΘΑΛΑΣΣΑ

  • 19:45

    TV 100 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 20:30

    ΩΚΕΑΝΙΟΣ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ E2 (Ε)

  • 21:00

    ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ

  • 22:00

    Ο ΜΑΦΙΟΖΟΣ ΛΑΚΙ ΛΟΥΤΣΙΑΝΟ

  • 01:00

    ΟΙ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ

  • 02:00

    MISS ARIZONA

  • 04:00

    ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ (Ε)

  • 04:30

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Κ1 Ε3

  • 05:00

    ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ ΖΩΑ Κ2 Ε7

  • 06:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

  • 06:30

    ΓΑΝΩΜΑ - ΞΥΛΟΚΑΡΒΟΥΝΑ

  • 07:30

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΟΝ ΕΥΗΝΟ

  • 08:00

    24 ΩΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

  • 08:30

    ΔΙΑ... ΓΝΩΣΗΣ

  • 09:30

    ΟΡΕΞΗ ΝΑ 'ΧΕΙΣ (Ε)

  • 10:00

    Η ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ

  • 10:30

    Ο BUGS BUNNY ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 11:00

    TOM AND JERRY

  • 11:30

    BEN 10

  • 12:00

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 12:30

    LOONEY TUNES

  • 13:30

    ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

  • 14:00

    ΤΕΝ ΤΕΝ

  • 14:30

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

  • 15:00

    LIVING ROOM

  • 16:00

    ENJOY (Ε)

  • 17:00

    EXPO NEWS

  • 18:00

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 19:00

    TRAVEL GUIDE (Ε)

  • 20:30

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 21:30

    IN STYLE

  • 22:00

    Η ΝΑΝΣΥ ΤΗΝ... ΨΩΝΙΣΕ

  • 00:30

    ΟΤΑΝ ΤΑ ΟΠΛΑ ΜΙΛΑΝΕ (BY THE GUN)

  • 02:00

    ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 03:30

    ΔΙΑ... ΓΝΩΣΗΣ

  • 04:30

    7 ΜΕΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

  • 05:30

    LIVING ROOM (Ε)

  • 06:20

    ΤΑΞΙΔΙΑ

  • 07:05

    ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ...

  • 07:15

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΚΤΙΚΟΥ

  • 07:55

    ΕΘΝΙΚΟΣ ΥΜΝΟΣ

  • 08:00

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΟΡΘΡΟΥ

  • 09:00

    ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ

  • 09:30

    ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ

  • 10:00

    ΟΡΘΟΔΟΞΗ ΜΑΡΤΥΡΙΑ

  • 10:30

    ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΕΣ

  • 12:00

    ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΠΟΥΔΑΜΑΤΑ

  • 13:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ... ΑΛΛΙΩΣ

  • 13:40

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

  • 14:00

    ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ

  • 14:15

    ΤΗΛΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

  • 15:00

    ΕΝΑΤΗ ΩΡΑ

  • 15:20

    ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΣΜΑΤΑ

  • 15:40

    ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

  • 15:50

    ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΙΕΣ

  • 16:00

    ΤΗΛΕΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΛΤΙΚΗΣ

  • 16:30

    ΣΚΙΕΣ ΟΝΕΙΡΟΥ

  • 16:55

    ΦΩΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

  • 17:20

    ΜΙΚΡΟ ΣΥΝΑΞΑΡΙ

  • 17:30

    ΠΑΙΧΝΙΔΟΠΑΓΙΔΕΣ

  • 18:30

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ

  • 19:15

    ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΕΣ

  • 20:00

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

  • 21:00

    ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ

  • 22:00

    ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΙ

  • 23:00

    ΜΙΚΡΟ ΑΠΟΔΕΙΠΝΟ

  • 23:30

    ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΠΟΥΔΑΜΑΤΑ

  • 00:30

    Ο ΚΟΣΜΟΣ... ΑΛΛΙΩΣ

  • 01:10

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

  • 01:30

    ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ

  • 01:40

    ΤΗΛΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

  • 02:25

    ΠΑΙΧΝΙΔΟΠΑΓΙΔΕΣ

  • 03:20

    ΣΚΙΕΣ ΟΝΕΙΡΟΥ

  • 03:50

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

  • 04:50

    ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ

  • 05:50

    ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΛΗΨΕΩΣ

  • 07:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 08:30

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 09:30

    TRAVEL GUIDE

  • 10:30

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ... ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 11:30

    ΣΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

  • 14:00

    ΧΟΡΟΙ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • 16:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 17:00

    ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 17:45

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 19:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΤΑ

  • 19:45

    ΣΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

  • 20:30

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    ΓΑΙΟΡΑΜΑ

  • 23:00

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • 01:30

    ΧΟΡΟΙ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • 03:30

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ... ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 05:30

    ΣΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

  • 06:00

    TRAVEL GUIDE

  • 08:00

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΜΙΟ

  • 09:00

    ΣΣΣ... ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝΕ (Ε)

  • 10:00

    ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ (Ε)

  • 12:00

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΜΙΟ

  • 13:00

    ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • 14:15

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 15:00

    ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ

  • 17:00

    WITH LOVE... APOSTOLIA

  • 17:45

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 19:15

    ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΕΣ

  • 19:25

    TRAVEL GUIDE

  • 20:40

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 22:00

    TRAVEL GUIDE

  • 23:00

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

  • 00:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

  • 01:30

    ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ

  • 03:00

    DANCE WITH FEELINGS

  • 03:30

    TRAVEL GUIDE

  • 05:30

    ΣΤΟ ΣΤΟΧΑΣΤΡΟ (Ε)

  • 06:30

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 07:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 08:00

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 09:00

    ΤΑ SOS ΣΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 10:00

    MUSIC BREAK

  • 11:00

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 15:00

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 16:00

    ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 17:00

    ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

  • 18:00

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 19:00

    ΚΑΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΑΙ

  • 19:30

    VITA

  • 20:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Α. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ

  • 22:00

    ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΒΗΜΑ

  • 00:30

    ΤΡΑ-ΛΑ-ΛΑ

  • 01:30

    MUSIC BREAK

  • 02:30

    ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 06:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΤΩΝ 21:00 (Ε)

  • 07:00

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε)

  • 08:00

    ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ COLLECTION

  • 09:00

    GALLERY 65

  • 11:00

    ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ COLLECTION

  • 13:00

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 13:30

    GOLDEN SILVER

  • 15:00

    ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 15:30

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 18:00

    JUBILEE

  • 19:00

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ

  • 20:00

    THE GOOD LAK (Ε)

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:30

    LIPSTICK

  • 22:30

    JUBILEE

  • 23:30

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 01:30

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 03:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΤΩΝ 21:00 (Ε)

  • 03:30

    ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

  • 04:00

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 05:00

    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ (Ε)

  • 06:00

    ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

  • 07:00

    ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

  • 08:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 10:00

    ΑΛΑ Κ-ΑΡΤ

  • 12:00

    ΕΓΕΡΘΗΤΙ

  • 13:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 16:00

    MASTER QUIZ

  • 18:00

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 20:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 20:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 21:30

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΗ

  • 22:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  • 23:30

    ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

  • 01:30

    ΑΛΑ Κ-ΑΡΤ (Ε)

  • 03:30

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 05:30

    ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

  • 06:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ε)

  • 07:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 11:00

    ΚΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΡΗΞΗ

  • 12:00

    ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

  • 01:00

    ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 04:30

    ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • 06:00

    ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 07:00

    ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 09:00

    TOUR DE ROMANDIE

  • 11:00

    GILLETTE WORLD SPORTS

  • 11:30

    MOBIL 1 THE GRID

  • 12:00

    ΓΚΟΛΦ

  • 13:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 17:00

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

  • 18:00

    HAWAII 5-0

  • 19:00

    MACGYVER

  • 20:00

    ΒΡΕΣ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ

  • 21:00

    ΤΕΤ Α ΤΕΤ

  • 22:00

    ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ

  • 23:00

    Ο ΚΥΡΙΟΣ 'ΤΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΑ'

  • 01:00

    ABU DHABI DESERT CHALLENGE

  • 02:00

    AJAX TV

  • 03:00

    ΓΚΟΛΦ

  • 04:00

    EXTREME SAILING