• 6:00

    ΝOVASPORTS1HD

  • 8:30

    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ

  • 10:45

    ΑΕΛ - ΑΡΗΣ

  • 13:00

    GAME HISTORY

  • 14:00

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 16:45

    PRE GAME SHOW

  • 17:15

    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΡΗΣ

  • 19:30

    GAME HISTORY

  • 21:45

    ΙΝΤΕΡ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ

  • 23:45

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21

  • 2:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 4:00

    ΑΕΛ - ΑΡΗΣ

  • 6:00

    ΝOVASPORTS2HD

  • 10:00

    ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 12:00

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 14:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 14:30

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 15:00

    GAME HISTORY

  • 16:00

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 18:00

    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

  • 19:30

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21

  • 21:30

    Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

  • 23:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

  • 23:30

    ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 0:00

    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΡΗΣ

  • 2:15

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 4:15

    GAME HISTORY

  • 6:00

    NOVASPORTS3HD

  • 10:45

    EUROLEAGUE

  • 12:45

    SUPER EUROLEAGUE

  • 14:00

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ

  • 16:00

    EUROLEAGUE

  • 18:00

    ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 18:30

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 19:00

    ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΤΟΡΙΝΟ

  • 21:00

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 0:00

    ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΤΟΡΙΝΟ

  • 2:00

    NOVASPORTS3HD

  • 6:00

    NOVASPORTS4HD

  • 12:00

    EUROLEAGUE

  • 14:00

    ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ

  • 16:00

    EUROCUP

  • 18:00

    ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 20:00

    ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    ΤΣΒΟΛΕ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ

  • 23:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A

  • 23:30

    NOVASPORTS4HD

  • 6:00

    NOVASPORTS5HD

  • 11:00

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 13:00

    ΑΝΤΒΕΡΠ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ

  • 15:00

    ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 17:00

    CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 19:45

    ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

  • 21:45

    ΑΝΤΒΕΡΠ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ

  • 23:45

    NOVASPORTS5HD

  • 6:00

    NOVASPORTS24HD

  • 6:05

    HONEY BOY

  • 7:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 8:35

    Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ Η ΚΑΜΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ

  • 11:15

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 12:00

    ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΝΟΣ ΣΠΑΣΙΚΛΑ

  • 13:35

    THE PRESTIGE

  • 15:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 16:20

    PARADISE HILLS

  • 18:00

    ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ

  • 20:00

    ΜΑΡΙΑ ΚΙΟΥΡΙ

  • 22:00

    ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ

  • 23:40

    ANON

  • 1:25

    Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΟΝΑ

  • 3:00

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 3:50

    THE TOWN

  • 6:05

    Η ΜΟΙΡΑ ΕΝΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ

  • 7:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 8:35

    ΠΑΒΑΡΟΤΙ

  • 10:35

    CONVOI EXCEPTIONNEL

  • 12:05

    ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ

  • 14:10

    Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ

  • 16:10

    THE TENDER

  • 17:50

    Ο ΠΡΩΗΝ & Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ

  • 19:50

    ΙLLUMINATI: ΟΙ ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΙ

  • 22:10

    ΣΚΥΛΟΜΠΕΛΑΣ

  • 23:45

    ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ

  • 1:30

    ΧΕΛΣ ΚΙΤΣΕΝ

  • 3:15

    21 ΓΕΦΥΡΕΣ

  • 5:00

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

  • 6:55

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 7:55

    ΕΠΙΚΗΡΥΣΣΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ

  • 9:50

    VERONICA MARS

  • 11:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 12:35

    ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ

  • 14:50

    Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗΣ

  • 16:40

    Η ΖΩΗ ΜΕΤΑ

  • 18:55

    THE MYSTERY OF THE DRAGON SEAL

  • 21:00

    SPEED KILLS

  • 22:45

    SKIN

  • 0:50

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 1:30

    LA FLEURISTE

  • 3:40

    VILLAINS

  • 6:15

    Ο ΠΑΡΑΛΙΑΣ

  • 7:50

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 8:40

    ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ Η ΤΗ ΜΑΜΑ;

  • 10:10

    ΤΕΛΕΙΟΙ ΞΕΝΟΙ

  • 11:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 12:30

    THE SOUND OF SILENCE

  • 14:00

    MAXIE

  • 15:40

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 16:25

    Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΦΟΡΑΕΙ PRADA

  • 18:15

    THE GOOD DOCTOR IV

  • 19:05

    ΕΝΤΜΟΝΤ: ΕΝΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

  • 21:00

    L.A.'S FINEST II

  • 2:05

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 3:05

    ΓΚΛΟΡΙΑ

  • 4:50

    ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ

  • 6:30

    211

  • 7:55

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 8:30

    ΜΩΡΑ ΘΑΥΜΑΤΑ

  • 10:00

    FITNESS TIME

  • 10:40

    ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΤΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΛΙ 2: ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΦΙΛΙΑ

  • 12:15

    LOVE IN THE SUN

  • 13:40

    MARRY ME

  • 14:05

    Ο ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΛΙΝΚ

  • 15:40

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ

  • 16:10

    AMERICA'S GOT TALENT

  • 17:40

    THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ

  • 19:30

    ATLANTIC CROSSING

  • 20:30

    MY TAY

  • 21:00

    THE PUBLIC

  • 23:00

    LINCOLN RHYME

  • 23:50

    ΠΟΛΗ ΥΠΟ ΚΑΤΟΧΗ

  • 1:35

    NEVER SEE HER AGAIN

  • 3:00

    NOVALIFΕHD