• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 09:00

    ΣΥΝΑΥΛΙΑ

  • 10:30

    ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7

  • 12:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 14:00

    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

  • 14:30

    ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

  • 15:00

    ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ

  • 16:30

    ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ

  • 17:00

    ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΛΕΜΟΥ

  • 18:30

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 19:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

  • 20:00

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 21:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 22:00

    ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: ΦΙΟΝΤΟΡ ΝΤΟΣΤΟΓΙΕΦΣΚΙ

  • 23:00

    Η ΟΠΕΡΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

  • 01:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 03:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 06:00

    ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

  • 06:30

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 06:45

    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 10:00

    ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ

  • 11:00

    ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

  • 11:30

    ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 12:40

    ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • 13:00

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

  • 17:00

    ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 18:15

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 19:20

    Η ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 21:40

    ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ... ΕΡΤ

  • 21:45

    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

  • 01:00

    ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • 02:30

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

  • 03:30

    ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ

  • 04:30

    ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ

  • 05:30

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 05:50

    ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ...

  • 06:10

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 07:00

    ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

  • 07:30

    ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

  • 08:00

    ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 10:30

    ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

  • 11:30

    ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΓΑΡΟ

  • 12:00

    INFERNO

  • 13:00

    ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ

  • 13:15

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 14:00

    Ο ΜΕΛΕΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΟ ΔΡΑΣΗ

  • 15:30

    ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

  • 18:00

    ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ

  • 18:25

    ΓΚΡΕΙΣ ΤΟΥ ΜΟΝΑΚΟ

  • 20:05

    SELFIE

  • 21:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ

  • 22:00

    ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ

  • 23:00

    ΜΠΟΕΜΙΚΗ ΨΥΧΗ

  • 00:50

    ΤΑ ΒΑΠΟΡΑΚΙΑ

  • 02:30

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ

  • 03:20

    ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ

  • 04:15

    INFERNO

  • 05:15

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 06:00

    ΑΓΡΟWEEK

  • 07:00

    BORDERS

  • 08:00

    Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 08:30

    LANG LANG - Η ΡΑΨΩΔΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

  • 10:00

    Η ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ

  • 11:00

    ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • 12:30

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΟΝ ΕΙΡΗΝΙΚΟ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:30

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

  • 15:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ

  • 17:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

  • 19:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA - ΑΡΗΣ

  • 21:00

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ

  • 22:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 22:30

    Ο ΤΥΦΛΟΣ ΗΡΩΑΣ

  • 00:00

    ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ

  • 01:00

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ

  • 02:00

    Ο ΤΥΦΛΟΣ ΗΡΩΑΣ

  • 03:30

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

  • 05:00

    ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ

  • 06:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 07:00

    ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ

  • 11:00

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 12:00

    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ EURO

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 13:45

    MERENDA MANIA

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 16:00

    FOOD N' FRIENDS

  • 17:00

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:15

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

  • 19:30

    ANT1 NEWS

  • 20:45

    ΒΡΕΧΕΙ ΚΕΦΤΕΔΕΣ

  • 22:30

    ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ SURVIVOR

  • 01:30

    FOOTBALL STORIES

  • 02:45

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ

  • 03:30

    ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ

  • 04:15

    ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ

  • 05:00

    ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ

  • 06:20

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 06:50

    TOTAL DREAMER

  • 08:00

    ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

  • 09:00

    ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΛΗΣ ΖΩΗΣ

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:50

    KITCHEN LAB

  • 17:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 18:00

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 19:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    Η ΛΙΖΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ

  • 22:00

    ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ

  • 00:40

    ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ

  • 02:30

    ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

  • 04:00

    ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΛΗΣ ΖΩΗΣ

  • 04:40

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 05:10

    ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ

  • 06:00

    DUCK DODGERS

  • 06:30

    SYLVESTER AND TWEETY MYSTERIES

  • 07:00

    Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝ

  • 07:30

    ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΟΝΥ: Η ΦΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΗ

  • 08:00

    LEO ΚΑΙ TIG

  • 08:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 08:45

    Η ΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ

  • 09:15

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 09:45

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 10:15

    PJ MASKS

  • 10:45

    MIRACULOUS LADY BUG

  • 11:15

    BARBIE DREAMHOUSE ADVENTURES

  • 12:00

    ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ

  • 12:30

    ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ 2: ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΚΑΝ

  • 14:10

    TRACTION

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:30

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:00

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:30

    HOW I MET YOUR MOTHER

  • 17:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:15

    VALENTINE'S DAY

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΠΑΖΙΑΣ

  • 23:15

    ΕΦΑΠΑΞ

  • 01:00

    Ο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΟΔΟΤΗΣ

  • 03:45

    GRIMM

  • 06:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

  • 10:00

    ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ

  • 11:45

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ. READY?

  • 12:15

    DOT.

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:50

    ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 17:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:40

    HAPPY TRAVELLER

  • 18:40

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    Ο ΝΑΥΑΓΟΣ

  • 00:00

    ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

  • 02:15

    WWE - SMACKDOWN LIVE

  • 04:00

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 05:00

    ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 09:50

    ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 13:30

    OPEN SPORT

  • 14:40

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 17:40

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:55

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 18:55

    OPEN NEWS

  • 20:00

    CELEBRITY TRAVEL

  • 21:00

    ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΤΑΜΙ

  • 22:00

    ΟΥ ΦΟΝΕΥΣΕΙΣ

  • 23:00

    TOTAL FOOTBALL

  • 01:15

    TRAVEL GUIDE

  • 02:15

    NCIS

  • 03:15

    NCIS

  • 04:15

    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • 05:30

    ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 05:30

  • 06:00

    ONE CHANNEL

  • 08:00

    VITA

  • 09:00

    ONE CHANNEL

  • 14:00

    PRE GAME ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 15:00

    ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΦΟΥΛΑΜ

  • 17:00

    ΤΡΑΝΜΙΡ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓIOYNAΪΤΕΝΤ

  • 19:00

    ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ

  • 21:00

    POST GAME ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ

  • 22:00

    ONE CHANNEL

  • 06:00

    SANTA DIABLA

  • 07:00

    LA PATRONA

  • 08:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 15:00

    SANTA DIABLA

  • 16:00

    LA PATRONA

  • 17:00

    THE DUKE

  • 19:00

    MISTRESSES

  • 21:00

    SUITS

  • 22:00

    ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

  • 22:10

    SUITS

  • 23:00

    CHICAGO P.D.

  • 00:00

    CASTLE

  • 01:00

    MAYDAY

  • 03:00

    DEVIOUS MAIDS

  • 04:30

    VICE

  • 05:15

    ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΟΣ

  • 06:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 13:00

    ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ

  • 16:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 19:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 19:55

    KONTRA NEWS

  • 21:00

    ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 05:00

    KONTRA NEWS