• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 08:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ Ε.Σ.Α.ΜΕΑ

  • 08:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 09:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 10:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 21:00

    ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ

  • 22:00

    ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

  • 23:00

    ΠΟΛ ΓΚΟΓΚΕΝ, ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΡΙΟΣ

  • 00:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 01:00

    ΕΣΤΙΝ ΟΥΝ

  • 02:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 03:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 09:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 09:15

    ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

  • 12:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 14:00

    ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ

  • 15:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ COVID

  • 19:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ

  • 20:00

    ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΚΕΡΑΙΑ

  • 23:00

    ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ

  • 00:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:15

    ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ

  • 01:15

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 02:50

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 03:10

    ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ

  • 04:00

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 05:00

    ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ...

  • 07:00

    ΑΓΡΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ

  • 08:00

    Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ

  • 08:15

    ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ

  • 08:30

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΣΒΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΛΕΠΟΥΔΕΛΗ

  • 08:55

    Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ

  • 09:05

    ΝΤΙΓΚΜΠΙ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΡΑΚΟΣ

  • 09:30

    ΠΟΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝ;

  • 09:45

    ΦΛΟΥΠΑΛΟΥ

  • 10:15

    ΟΙ ΥΔΑΤΙΝΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙ

  • 10:30

    ΚΟΜΦΟΥΚΙΟΣ, ΕΝΑΣ ΓΚΟΥΡΜΕ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ

  • 11:30

    ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ

  • 12:00

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 13:00

    ΚΥΨΕΛΗ

  • 15:00

    1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

  • 15:30

    ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ

  • 15:45

    Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΛΑΓΟΣ

  • 16:00

    ΝΕΙΛΟΣ: 5.000 ΧΡΟΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

  • 17:00

    ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ

  • 19:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΟΜΟΡΦΗΣ ΖΩΗΣ

  • 20:00

    ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ

  • 20:30

    ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

  • 21:00

    Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΝΗΣΟΥ ΟΑΚ

  • 22:00

    ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

  • 23:45

    BAD MOTHERS

  • 00:40

    PROJECT BLUE BOOK

  • 02:15

    ΚΥΨΕΛΗ

  • 04:15

    ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ

  • 04:45

    ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

  • 05:15

    ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ

  • 06:00

    ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ

  • 07:00

    Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ

  • 08:00

    ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΣΚΕΥΕΣ: ΜΕΣΗ ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΑΙ ΑΦΡΙΚΗ

  • 08:30

    ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ

  • 09:00

    ΠΩΣ ΝΑ ΧΤΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΗ

  • 10:00

    ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

  • 12:00

    24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ

  • 13:00

    ΜΑΥΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:50

    ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 14:55

    ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ

  • 15:00

    THE FAMILY FARM

  • 16:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  • 16:45

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 17:00

    Ο3

  • 18:00

    ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

  • 19:00

    ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 19:05

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2022

  • 20:00

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

  • 21:30

    ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ

  • 22:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 22:40

    ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 22:45

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 23:00

    Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΣΤΗΝ ΑΛΓΕΡΙΑ

  • 00:00

    Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤ

  • 01:00

    ΜΑΥΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

  • 02:00

    Ο3

  • 03:00

    ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

  • 05:00

    Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΜΠΟΤ

  • 08:15

    MEGA ΚΑΛΗΜΕΡΑ

  • 10:50

    ΠΑΜΕ ΔΑΝΑΗ!

  • 12:45

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 13:30

    ΕΛΕΝΗ

  • 15:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 16:00

    LIVE NEWS

  • 18:30

    THE CHASE

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ

  • 23:20

    MEGA STORIES

  • 00:10

    ΣΤΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ

  • 02:00

    NCIS

  • 03:00

    FOR LIFE

  • 04:00

    ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

  • 05:00

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 06:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 09:50

    ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 13:30

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

  • 13:50

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ

  • 16:00

    SUPERSTORE

  • 16:30

    ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

  • 17:30

    5 X 5

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

  • 21:00

    VELVET

  • 22:30

    ΑΓΡΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ

  • 00:00

    ΤHE 2NIGHT SHOW

  • 02:00

    Η ΕΚΔΡΟΜΗ

  • 03:00

    ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ

  • 04:00

    ΜΠΡΟΥΣΚΟ

  • 05:00

    ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

  • 06:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 06:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 07:45

    HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

  • 10:00

    SUPER ΚΑΤΕΡΙΝΑ

  • 13:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 14:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:50

    T-LIVE

  • 16:35

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 17:45

    DEAL

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΑΜΑ

  • 21:00

    ΣΑΣΜΟΣ

  • 22:40

    Ο ΒΡΑΧΟΣ

  • 01:30

    ΗΜΕΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ: ΝΕΑ ΑΠΕΙΛΗ

  • 04:00

    Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ

  • 04:45

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 05:15

    DEAL

  • 06:00

    HOUSE

  • 07:00

    ELIF

  • 08:00

    ΤΡΙΑ ΜΙΛΙΑ

  • 09:00

    BREAKFAST AT STAR

  • 12:00

    ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

  • 14:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:00

    SHOPPING STAR

  • 17:30

    ΤΡΙΑ ΜΙΛΙΑ

  • 18:40

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:45

    STAR NEWS

  • 21:00

    Η ΑΡΠΑΓΗ 2

  • 23:00

    Ο ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

  • 01:45

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • 02:45

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • 03:45

    ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

  • 06:00

    ΣΗΜΕΡΑ

  • 10:00

    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

  • 11:30

    LOVE IT

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 15:00

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ

  • 17:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:10

    HAPPY TRAVELLER

  • 18:00

    ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    SURVIVOR

  • 00:45

    HAWAII FIVE-0

  • 01:45

    ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  • 02:45

    ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  • 03:30

    ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ

  • 04:45

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ

  • 06:00

    ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

  • 09:50

    ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ;

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 14:00

    ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΟΝ

  • 16:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 16:30

    ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

  • 17:30

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:40

    ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

  • 18:45

    OPEN NEWS

  • 20:00

    PRIVATE EYES

  • 21:00

    ΜΕΓΙΣΤΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ

  • 23:00

    THE ALPHABET KILLER

  • 01:00

    CRIMINAL MINDS

  • 02:00

    Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ

  • 03:30

    CRIMINAL MINDS

  • 04:15

    ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΟΝ

  • 06:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 07:00

    ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

  • 08:00

    ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ

  • 09:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 13:00

    STILL STANDING

  • 14:00

    Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

  • 15:00

    ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ

  • 16:00

    ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

  • 17:00

    ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ

  • 18:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 19:00

    ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ

  • 20:00

    THE NANNY

  • 20:30

    THE NANNY

  • 21:00

    ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ

  • 23:00

    ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ

  • 00:00

    ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ

  • 01:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

  • 02:00

    ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

  • 03:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 04:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

  • 05:00

    ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ