• 6:00

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 6:25

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 6:50

    ΑΜΦΙΒΙΑ

  • 7:15

    ΑΜΦΙΒΙΑ

  • 7:40

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 7:45

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 8:10

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 8:35

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 9:00

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 9:25

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 9:50

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 10:15

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 10:40

    ΑΜΦΙΒΙΑ

  • 11:05

    ΑΜΦΙΒΙΑ

  • 11:30

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 11:55

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 12:20

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 12:45

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 13:10

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 13:35

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 14:00

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 14:25

    ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΥ

  • 14:50

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑΣ

  • 15:15

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 15:40

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 16:05

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 16:30

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

  • 16:35

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 17:00

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 17:25

    THE GHOST AND MOLLY MCGEE

  • 17:50

    THE GHOST AND MOLLY MCGEE

  • 18:15

    GHOSTFORCE

  • 18:40

    ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΥ

  • 19:05

    ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΥ

  • 19:30

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 19:55

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 20:20

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 20:45

    GHOSTFORCE

  • 21:10

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 21:35

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 22:00

    ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

  • 22:25

    ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 6:00

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 6:30

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 7:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 7:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 8:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 8:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 8:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 8:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 8:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 8:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 9:00

    SPIDEY ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 9:15

    SPIDEY ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 9:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 10:00

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 11:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 11:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 12:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 12:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 13:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 13:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 14:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 15:00

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 15:30

    ΠΟΥΠΟΥΛΕΝΙΑ ΟΜΑΔΑ

  • 16:00

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 17:00

    SPIDEY ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 17:15

    SPIDEY ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 17:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 18:00

    ΠΟΥΠΟΥΛΕΝΙΑ ΟΜΑΔΑ

  • 18:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 19:00

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 19:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 20:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 20:30

    SPIDEY ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 20:45

    SPIDEY ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 21:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 21:30

    ΠΟΥΠΟΥΛΕΝΙΑ ΟΜΑΔΑ

  • 22:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:30

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 23:00

    Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

  • 23:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 6:00

    ICARLY

  • 6:30

    VICTORIOUS

  • 7:00

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 8:00

    BUBBLE GUPPIES

  • 8:30

    KID E CATS

  • 9:00

    WALLYKAZAM!

  • 9:30

    ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ

  • 10:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 10:30

    RUSTY RIVETS

  • 11:00

    PAW PATROL

  • 11:30

    BUTTERBEAN'S CAFE

  • 12:00

    TOP WING

  • 12:30

    44 ΓΑΤΕΣ

  • 13:00

    Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

  • 13:30

    LEGO FRIENDS

  • 14:00

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 14:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 15:00

    LEGO CITY ADVENTURES

  • 15:30

    BLUE'S CLUES & YOU

  • 16:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 16:30

    PAW PATROL

  • 17:00

    ABBY HATCHER

  • 17:30

    SPIRIT

  • 18:00

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 18:30

    PLAYMOBIL NOVELMORE

  • 19:00

    THE LOUD HOUSE

  • 19:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 20:00

    NINJAGO

  • 20:30

    GORMITI

  • 21:00

    POWER RANGERS DINO FURY

  • 21:30

    ΜΠΑΚΟΥΓΚΑΝ

  • 22:00

    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ

  • 22:30

    MYSTICONS

  • 23:00

    ICARLY

  • 23:30

    VICTORIOUS

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 8:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 9:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 9:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 12:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 15:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΟ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 6:00

    GLITTER FORCE

  • 6:30

    Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBIDS

  • 7:00

    ΚΑΕΛΟΥ

  • 7:30

    ΒΡΟΥΜΙΖ

  • 8:00

    Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΧΛΟΗΣ

  • 8:30

    PET PALS

  • 9:00

    ΓΙΟ ΓΙΟ

  • 9:30

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 10:00

    ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

  • 10:30

    RAT - A - TAT

  • 11:00

    ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ

  • 11:30

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 12:00

    PET PALS

  • 12:30

    ΝΟΝΟ

  • 13:00

    THE OWL

  • 13:30

    Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΧΛΟΗΣ

  • 14:00

    ΒΡΟΥΜΙΖ

  • 14:30

    ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΡΑΣ

  • 15:00

    ΚΕΙΤ ΚΑΙ ΜΙΜ-ΜΙΜ

  • 15:30

    CHUGGINGTON

  • 16:00

    PINCODE

  • 16:30

    INVENTION STORY

  • 17:00

    BITZ & BOB

  • 17:30

    KIKORIKI

  • 18:00

    ΚΟΥΛΙΠΑΡΙ: ΕΝΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΑΤΡΑΧΩΝ

  • 18:30

    INFINITY NADO

  • 19:00

    TOBOT ATHLON

  • 19:30

    ΚΑΕΛΟΥ

  • 20:00

    ΜΠΑΤ ΠΑΤ

  • 20:30

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ: Η ΟΡΓΗ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

  • 21:00

    ΜΠΟΛΤΣ ΚΑΙ ΜΠΛΙΠ

  • 21:30

    ΣΛΑΣ

  • 22:00

    ΜΕΤΕΩΗΡΩΕΣ

  • 22:30

    Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΦΡΕΝΤ

  • 23:00

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 23:30

    SUPER YIZAI