• 6:00

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 6:25

    ΣΕΙΝΤΙ ΣΠΑΡΚΣ

  • 6:50

    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

  • 6:55

    ΣΕΙΝΤΙ ΣΠΑΡΚΣ

  • 7:20

    ΣΕΙΝΤΙ ΣΠΑΡΚΣ

  • 7:45

    ΣΕΙΝΤΙ ΣΠΑΡΚΣ

  • 8:10

    ΣΕΙΝΤΙ ΣΠΑΡΚΣ

  • 8:35

    ΓΚΑΜΠΥ ΝΤΟΥΡΑΝ, ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ

  • 9:00

    ΓΚΑΜΠΥ ΝΤΟΥΡΑΝ, ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ

  • 9:25

    ΓΚΑΜΠΥ ΝΤΟΥΡΑΝ, ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ

  • 9:50

    ΓΚΑΜΠΥ ΝΤΟΥΡΑΝ, ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ

  • 10:15

    ΓΚΑΜΠΥ ΝΤΟΥΡΑΝ, ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ

  • 10:40

    16 ΕΥΧΕΣ

  • 12:20

    Ο ΚΟΥΠ ΚΑΙ Η ΚΑΜΙ ΡΩΤΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

  • 12:45

    Ο ΚΟΥΠ ΚΑΙ Η ΚΑΜΙ ΡΩΤΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

  • 13:10

    ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΥ

  • 13:35

    ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΥ

  • 14:00

    ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

  • 14:25

    ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

  • 14:50

    ΠΕΣ ΤΟ ΚΙ ΕΓΙΝΕ

  • 15:15

    ΠΕΣ ΤΟ ΚΙ ΕΓΙΝΕ

  • 15:40

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ: ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ

  • 15:45

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 16:10

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 16:35

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑΣ

  • 17:00

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑΣ

  • 17:25

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 17:50

    ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ

  • 18:15

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 18:40

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!

  • 19:05

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:30

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 19:55

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:20

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ

  • 20:45

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 21:10

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ

  • 21:35

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ

  • 22:50

    LOLIROCK

  • 23:10

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 1:15

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 1:40

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 2:05

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 2:30

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 2:55

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 3:20

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ

  • 3:45

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 4:10

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 4:35

    ΒΙΟΛΕΤΑ

  • 5:20

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • 5:45

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ

  • 6:10

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 6:30

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 6:55

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 7:20

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 7:40

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 8:05

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 8:30

    ΖΟΥΖΟΥΝΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 8:50

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 9:15

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 9:40

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 10:00

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 10:20

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 10:45

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 11:10

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 11:30

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 11:55

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 12:15

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 12:40

    ΑΜΦΙΒΙΑ

  • 13:05

    ΑΜΦΙΒΙΑ

  • 13:30

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 13:55

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 14:20

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 14:40

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 15:05

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 15:30

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 15:50

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 16:15

    ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ

  • 16:40

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 17:00

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 17:25

    MARVEL'S SPIDER-MAN

  • 17:45

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 18:10

    ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΙΚΑΣ

  • 18:35

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 19:00

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 19:25

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 19:45

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 20:10

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 20:30

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 20:55

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 21:15

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 21:40

    Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

  • 22:00

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 22:25

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 22:50

    ΜΕΓΑΛΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

  • 23:10

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 23:35

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 0:00

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 0:20

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 0:45

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 1:10

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 1:30

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 1:55

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 2:20

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 2:40

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 3:05

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 3:30

    ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ

  • 3:50

    ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ

  • 4:15

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 4:35

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 5:00

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 5:20

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 5:45

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 6:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:25

    ΠΥΤΖΑΜΟΗΡΩΕΣ ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ

  • 6:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 6:55

    ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

  • 7:00

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 7:30

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 8:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 8:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 9:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 9:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 9:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 9:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 9:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 9:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 10:00

    ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΤΡΕΛΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 10:30

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 11:00

    Η ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΑΒΑΛΟΡ

  • 11:30

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 12:00

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

  • 13:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 13:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 13:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 13:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 13:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 13:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 14:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 15:00

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 15:10

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 15:20

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 15:30

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 15:40

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 15:50

    ΜΠΛΟΥΙ

  • 16:00

    THE ROCKETEER

  • 16:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 17:00

    Τ.Ο.Τ.Σ.

  • 17:30

    ΒΑΜΠΙΡΙΝΑ

  • 18:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 18:30

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 19:30

    Η ΦΡΟΥΡΑ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

  • 20:00

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 20:30

    ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

  • 21:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 21:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 22:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 23:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 23:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 0:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 0:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 1:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 1:25

    ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ

  • 1:50

    PAPRIKA

  • 2:00

    ΖΟΥ

  • 2:15

    ΖΟΥ

  • 2:30

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 2:55

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 3:20

    PAPRIKA

  • 3:30

    PAPRIKA

  • 3:40

    ΖΟΥ

  • 3:55

    ΖΟΥ

  • 4:10

    ΖΟΥ

  • 4:25

    PAPRIKA

  • 4:35

    PAPRIKA

  • 4:45

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 5:00

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 5:30

    ΓΙΓΑΝΤΟΣΑΥΡΟΣ

  • 6:30

    Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ

  • 7:00

    EVERYTHING'S ROSIE

  • 7:30

    BECCA'S BUNCH

  • 8:00

    TEAM UMIZOOMI

  • 8:30

    TOP WING

  • 9:00

    ΤΟΜΑΣ, ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ

  • 9:30

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 10:00

    CORN & PEG

  • 10:30

    BARBIE DREAMTOPIA

  • 11:00

    PAW PATROL

  • 11:30

    44 ΓΑΤΕΣ

  • 12:00

    BUTTERBEAN'S CAFE

  • 12:30

    Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

  • 13:00

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 13:30

    ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΝΥ

  • 14:00

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 14:30

    ΜΠΑΚΟΥΓΚΑΝ

  • 16:00

    NICKELODEON CLASSICS

  • 16:30

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ

  • 17:00

    PAW PATROL

  • 17:30

    RUSTY RIVETS

  • 18:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 18:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 19:00

    ΜΠΑΚΟΥΓΚΑΝ

  • 20:00

    LEGO FRIENDS

  • 20:30

    GORMITI

  • 21:00

    NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

  • 22:00

    THE CASAGRANDES

  • 22:30

    ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: THE LOUD HOUSE

  • 23:30

    TYLER PERRY'S YOUNG DYLAN

  • 0:00

    SCHOOL OF ROCK

  • 1:00

    ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ

  • 1:25

    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

  • 2:15

    GAME SHAKERS

  • 3:05

    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

  • 3:55

    THE TROOP

  • 4:45

    TRUE JACKSON

  • 5:35

    ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 8:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 9:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 9:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 12:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ

  • 15:30

    ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΟ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ - ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

  • 19:30

    ΚΟΥΙΖ ΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 2:30

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 3:00

    ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 3:30

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 4:00

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ

  • 4:30

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 5:00

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 5:30

    ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟΙ ΗΧΟΙ

  • 6:00

    GLITTER FORCE

  • 6:30

    Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBIDS

  • 7:00

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 7:30

    KIKORIKI

  • 8:00

    Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ

  • 8:30

    KONGSUNI

  • 9:00

    ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ

  • 9:30

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 10:00

    Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

  • 10:30

    RAT - A - TAT

  • 11:00

    Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΦΡΕΝΤ

  • 11:30

    ΜΠΑΚ & ΜΠΑΝΤΙ

  • 12:00

    ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

  • 12:30

    BADANAMU

  • 13:00

    ΝΟΝΟ

  • 13:30

    Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ

  • 14:00

    PET PALS

  • 14:30

    KAELOO

  • 15:00

    ΛΕΟ ΝΤΑ ΒΙΝΤΣΙ

  • 15:30

    ΣΛΑΣ

  • 16:00

    ZOMBIEDUMB

  • 16:30

    ΜΙΡΑΚΛ ΤΙΟΥΝΣ

  • 17:00

    ΓΙΟ ΓΙΟ

  • 17:30

    TOBOT

  • 18:00

    ΛΟΥΚ: ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ

  • 18:30

    ΜΠΑΤ ΠΑΤ

  • 19:00

    KIKORIKI

  • 19:30

    INVENTION STORY

  • 20:00

    KAELOO

  • 20:30

    ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

  • 21:00

    ΜΠΟΛΤΣ ΚΑΙ ΜΠΛΙΠ

  • 21:30

    PRETTY CURE

  • 22:00

    ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ

  • 22:30

    ANGEL'S FRIENDS

  • 23:00

    DRAGON BALL Z

  • 23:30

    DIGIMON FUSION

  • 0:00

    DINOFROZ

  • 0:30

    GLITTER FORCE

  • 1:00

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 1:30

    ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ

  • 2:30

    DIMITRI

  • 3:00

    ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ

  • 3:30

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ

  • 4:00

    ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

  • 4:30

    TIMO

  • 5:00

    HERB FAMILY

  • 6:10

    WACKY RACES

  • 6:50

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 7:35

    KINGDOM FORCE

  • 8:00

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO?

  • 8:25

    PAT THE DOG

  • 8:30

    NEW LOONEY TUNES

  • 9:10

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 9:30

    MIGHTY MIKE

  • 9:55

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 10:25

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 11:10

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 11:30

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO?

  • 11:50

    KINGDOM FORCE

  • 12:15

    NEW LOONEY TUNES

  • 12:55

    MR MAGOO

  • 13:40

    YABBA DABBA DINOSAURS!

  • 14:25

    KINGDOM FORCE

  • 14:50

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO?

  • 15:15

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 16:00

    TAFFY

  • 16:30

    ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ: ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΙΑΡΟΙ

  • 17:05

    YABBA DABBA DINOSAURS!

  • 17:50

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO?

  • 18:15

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 19:00

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 19:40

    KINGDOM FORCE

  • 20:25

    NEW LOONEY TUNES

  • 21:10

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 21:30

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO?

  • 22:05

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 22:45

    WACKY RACES

  • 23:30

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 0:15

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 0:55

    BUNNICULA

  • 1:40

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 2:20

    NEW LOONEY TUNES

  • 3:05

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 4:00

    WACKY RACES

  • 4:45

    MR MAGOO