• 6:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E3

  • 6:25

    ΤΖΕΣΙ E2

  • 6:50

    ΤΖΕΣΙ E4

  • 7:15

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ E8

  • 7:40

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ E52

  • 8:05

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ E2

  • 8:30

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E35

  • 8:55

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E36

  • 9:20

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ E44

  • 9:45

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ E25

  • 10:10

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ E14

  • 10:35

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ! E2

  • 11:00

    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ (PRINCESS PROTECTION PROGRAM)

  • 13:05

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ E4

  • 13:30

    Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ E3

  • 13:55

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ E16

  • 14:20

    ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ E17

  • 14:45

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ E7

  • 15:10

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ E18

  • 15:35

    ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ E5

  • 16:00

    ΤΖΕΣΙ E91

  • 16:25

    ΤΖΕΣΙ E85

  • 16:50

    ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ E4

  • 17:15

    ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ E5

  • 17:40

    ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ E6

  • 18:05

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E3

  • 18:30

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E4

  • 18:55

    ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ E10

  • 19:25

    ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ: Η ΣΕΙΡΑ E11

  • 19:50

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ E4

  • 20:15

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ E5

  • 20:40

    ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ E3

  • 21:10

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ! E3

  • 21:35

    ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ! E6

  • 22:00

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E33

  • 22:25

    OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΛΕΙΝΤΙ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤ ΝΟΥΑΡ E32

  • 22:50

    LOLIROCK E11

  • 23:10

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E23

  • 23:35

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E23

  • 0:00

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E11

  • 0:25

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E21

  • 0:50

    ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ E18

  • 1:15

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E17

  • 1:40

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E18

  • 2:05

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E12

  • 2:30

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E13

  • 2:55

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E17

  • 3:20

    ΧΑΝΚ ΖΙΠΖΕΡ E18

  • 3:45

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E41

  • 4:10

    Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E42

  • 4:35

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E17

  • 5:00

    ΣΑΜΠΡΙΝΑ: MΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΜΑΓΙΣΣΑ E18

  • 5:25

    Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ E8

  • 7:00

    ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ

  • 8:00

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 8:50

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 9:40

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 10:30

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 11:20

    ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  • 11:45

    Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ

  • 12:10

    ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ

  • 13:00

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 13:50

    ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

  • 15:05

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

  • 16:00

    ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ: ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!

  • 17:00

    ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΕ

  • 18:00

    ΕΝΤΕΚΑ

  • 19:00

    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΛΟ ΜΕΡΦΙ

  • 20:00

    DISNEY XD

  • 6:00

    DRAKE AND JOSH

  • 6:30

    BIG TIME RUSH

  • 7:00

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 8:00

    ZACK AND QUACK

  • 8:30

    THE NEW TELETUBIES

  • 9:00

    TEAM UMIZOOMI

  • 9:30

    LITTLE CHARMERS

  • 10:00

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 10:30

    PAW PATROL

  • 11:00

    ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ

  • 11:30

    RUSTY RIVETS

  • 12:00

    KUU KUU HARAJUKU

  • 12:30

    FANBOY AND CHUM CHUM

  • 13:00

    ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ JIMMY NEUTRON

  • 13:30

    DANNY PHANTOM

  • 14:00

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 14:30

    WINX

  • 15:00

    MAGGIE & BIANCA

  • 15:30

    REGAL ACADEMY

  • 16:00

    Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

  • 16:30

    KUNG FU PANDA

  • 17:00

    ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

  • 17:30

    PAW PATROL

  • 18:00

    Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

  • 18:30

    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ

  • 19:00

    ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ

  • 19:30

    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

  • 20:00

    ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

  • 20:30

    MYSTICONS

  • 21:00

    NINJAGO

  • 21:30

    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

  • 22:00

    THE LOUD HOUSE

  • 22:30

    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΙΝ

  • 23:00

    ICARLY

  • 0:00

    ICARLY

  • 0:40

    DRAKE AND JOSH

  • 1:50

    TRUE JACKSON

  • 3:05

    THE THUNDERMANS

  • 3:30

    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

  • 3:55

    ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

  • 4:45

    SUPAH NINJAS

  • 5:35

    ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ

  • 6:00

    ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ

  • 7:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 8:00

    GOOD-MORNING STRETCH

  • 9:00

    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ BABYTV

  • 9:30

    ΟΙ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 10:00

    ΠΑΡΤΙ ΖΩΩΝ

  • 10:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 11:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 12:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ

  • 12:30

    ΟΙ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 13:00

    ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ

  • 13:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 14:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 15:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΑΙΝΙ ΜΠΑΝΤΣ

  • 15:30

    ΟΙ ΠΟΝΤΙΚΟΧΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:00

    ΠΑΡΤΙ ΖΩΩΝ

  • 16:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ

  • 17:00

    ΟΙ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ

  • 17:30

    Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 18:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 18:30

    ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΟ

  • 19:00

    ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΙΜ ΚΑΙ ΠΙΜΠΑ

  • 19:30

    ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ

  • 20:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΡΙΜΕΣ

  • 21:00

    ΤΕΧΝΗ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΤΟ BABYTV

  • 21:30

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 22:00

    ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

  • 23:00

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 0:00

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 2:30

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 3:00

    ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΟΥ BABY TV

  • 3:30

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

  • 4:00

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ

  • 4:30

    ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • 5:00

    ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

  • 5:30

    ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟΙ ΗΧΟΙ

  • 6:20

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 6:40

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 7:00

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 7:25

    PAT THE DOG

  • 7:45

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 8:10

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 8:30

    NEW LOONEY TUNES

  • 8:55

    WACKY RACES

  • 9:15

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 9:40

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 10:00

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 10:25

    BUNNICULA

  • 10:45

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 11:30

    NEW LOONEY TUNES

  • 11:55

    WACKY RACES

  • 12:20

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 12:40

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 13:05

    THE TOM AND JERRY SHOW

  • 13:25

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 13:45

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 14:10

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 14:30

    BUNNICULA

  • 14:55

    NEW LOONEY TUNES

  • 15:15

    WACKY RACES

  • 16:10

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 16:35

    PAT THE DOG

  • 17:00

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 17:25

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 17:55

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 18:20

    NEW LOONEY TUNES

  • 18:40

    WACKY RACES

  • 19:30

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 19:50

    MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES

  • 20:35

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 20:55

    WACKY RACES

  • 21:20

    NEW LOONEY TUNES

  • 21:40

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 22:30

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 22:50

    ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 23:10

    GRIZZY & THE LEMMINGS

  • 23:35

    ODDBODS

  • 23:55

    WACKY RACES

  • 0:20

    Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

  • 0:40

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 1:05

    NEW LOONEY TUNES

  • 1:50

    PAT THE DOG

  • 2:10

    ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;

  • 2:35

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 3:00

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 3:20

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!

  • 3:40

    ODDBODS

  • 4:00

    Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

  • 4:25

    BUNNICULA

  • 5:10

    NEW LOONEY TUNES