• 8:30

    ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ

  • 8:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 9:00

    ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ

  • 10:30

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 11:30

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 12:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 14:00

    ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

  • 15:00

    ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:00

    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ

  • 17:30

    Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

  • 19:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

  • 20:00

    ΤΑ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΙΣΙΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΘΑΜΩΝΕΣ ΤΟΥΣ

  • 20:15

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 21:15

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 22:15

    ΣΥΝΑΥΛΙΑ

  • 23:00

    BRUCE SPRINGSTEEN: ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ

  • 5:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 6:05

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 6

  • 10:00

    ΔΥΟ ΣΤΙΣ

  • 12:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    Ο ΦΑΦΛΑΤΑΣ

  • 14:30

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 15:15

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 16:00

    ΜΑΜΑ-ΔΕΣ

  • 17:00

    ΦΤΑΣΑΜΕ!

  • 18:00

    ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 19:15

    ΠΕΣ ΤΗ ΛΕΞΗ

  • 20:00

    Η ΤΟΥΡΤΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

  • 21:00

    ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΥΤΙ

  • 23:45

    ΗΛΕΚΤΡΑ

  • 1:10

    Ο ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΗΣ

  • 3:05

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 3:55

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 4:35

    ΠΕΣ ΤΗ ΛΕΞΗ

  • 5:30

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 7:00

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ

  • 8:00

    ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 10:30

    ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ

  • 11:30

    ΑΚΡΙΒΗ ΜΟΥ ΣΟΦΙΑ

  • 12:15

    ΑΚΡΙΒΗ ΜΟΥ ΣΟΦΙΑ

  • 13:30

    ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ

  • 14:00

    ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ

  • 15:00

    ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 16:00

    ΖΑΚΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ

  • 17:00

    Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ

  • 17:30

    ΑΚΡΙΒΗ ΜΟΥ ΣΟΦΙΑ

  • 18:15

    ΑΚΡΙΒΗ ΜΟΥ ΣΟΦΙΑ

  • 19:00

    ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ

  • 20:00

    ΔΡΟΜΟΙ

  • 21:00

    ΤΑ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΑΤΑ

  • 22:00

    ΤΑ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΑΤΑ

  • 23:00

    BALTHAZAR

  • 0:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΦΛΕΓΕΤΑΙ

  • 1:00

    ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ

  • 1:45

    ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ

  • 2:40

    ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • 3:30

    ΖΑΚΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ

  • 4:30

    ΑΚΡΙΒΗ ΜΟΥ ΣΟΦΙΑ

  • 5:30

    ΑΚΡΙΒΗ ΜΟΥ ΣΟΦΙΑ

  • 6:00

    Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

  • 7:00

    ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ

  • 8:00

    ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ

  • 8:30

    Η ΑΝΟΙΞΗ ΤΟΥ ΣΟΥΜΑΝ

  • 10:00

    ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

  • 11:00

    ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ

  • 11:30

    ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

  • 12:00

    ΣΤΙΒΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

  • 15:00

    ΝΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ

  • 15:30

    45 ΜΑΣΤΟΡΟΙ, 60 ΜΑΘΗΤΑΔΕΣ

  • 16:00

    ΒΙΛΑΤΖ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ

  • 17:00

    SPORTS.DOC

  • 17:15

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

  • 19:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

  • 20:00

    MUSIKOLOGY

  • 23:00

    ΒΙΛΑΤΖ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ

  • 0:00

    Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • 1:00

    ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

  • 2:00

    ΒΙΛΑΤΖ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ

  • 3:00

    ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

  • 4:00

    ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ

  • 4:30

    BALKAN EXPRESS

  • 5:30

    45 ΜΑΣΤΟΡΟΙ, 60 ΜΑΘΗΤΑΔΕΣ

  • 8:50

    ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ VITA

  • 9:50

    ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

  • 12:45

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 13:40

    ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!

  • 16:20

    Η ΚΑΦΕΤΖΟΥ

  • 18:20

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 18:30

    THE CHASE

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:40

    MEGA ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 20:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    FAMAGUSTA

  • 22:50

    ΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ

  • 0:10

    SUPER ΜΠΑΛΑ LIVE

  • 1:50

    UEFA CHAMPIONS LEAGUE MAGAZINE

  • 2:30

    Ο ΜΑΦΙΟΖΟΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ

  • 4:40

    ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

  • 5:00

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 9:50

    I LOVE ΣΟΥ ΚΟΥ

  • 13:00

    ΑΝΤ1 NEWS

  • 13:50

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 14:00

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 15:00

    ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ

  • 17:00

    Ο ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΝΔΡΑΣ

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 21:00

    ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

  • 22:30

    ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΟΙ

  • 0:00

    KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

  • 3:00

    ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ

  • 4:00

    ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ

  • 5:00

    ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 5:45

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 6:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:45

    ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;

  • 7:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 9:50

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:40

    KITCHEN LAB

  • 17:40

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:50

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 19:55

    ΚΑΙΡΟΣ

  • 20:00

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 21:00

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 22:40

    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 2

  • 0:50

    LOOKING GLASS

  • 3:00

    ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΤΗΣ ΙΟΥΛΙΑΣ

  • 4:30

    MURDER IN THE FAMILY

  • 5:15

    ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ

  • 6:00

    WACKY RACES!

  • 6:45

    SCOOBY DOO AND GUESS WHO?

  • 7:15

    ΜΠΙΝΓΚ

  • 7:45

    Ο ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ

  • 8:10

    BOOBA'S ADVENTURE

  • 8:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 8:45

    Η ΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ

  • 9:15

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 9:45

    SONIC BOOM

  • 10:15

    ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ

  • 10:45

    MIRACULOUS LADY BUG

  • 11:15

    ΝΤΕΝΙΣ ΚΑΙ ΝΑΣΕΡ

  • 12:00

    Ο ΤΡΕΛΟΠΕΝΗΝΤΑΡΗΣ

  • 14:10

    TRACTION

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:30

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:00

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:30

    ΞΥΠΝΑ, ΒΑΣΙΛΗ

  • 18:30

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:45

    STAR NEWS

  • 21:00

    ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ

  • 23:15

    ΤΑΙΝΙΑ

  • 0:30

    ΑΠΑΓΩΓΗ

  • 2:30

    Ο ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΜΠΑΡΤ ΓΟΥΟΝΤΕΡΣΤΟΟΥΝ

  • 4:30

    ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ

  • 9:40

    ΟΙ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟΙ

  • 11:40

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ

  • 13:10

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

  • 13:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:45

    HOUSE

  • 15:45

    HAPPY TRAVELLER

  • 16:45

    THE BREAK

  • 17:45

    ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    SURVIVOR

  • 1:00

    FBI

  • 2:00

    ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  • 3:00

    AMAZING HOTELS

  • 4:00

    ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

  • 5:00

    ΠΡΩΤΗ ΕΙΚΟΝΑ

  • 6:00

    ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ

  • 9:50

    ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ

  • 13:00

    OPEN NEWS - ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 13:45

    CHEF ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΣ

  • 14:30

    OPEN NEWS

  • 14:45

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 15:00

    NEXT PLEASE

  • 17:45

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 18:45

    OPEN NEWS

  • 20:00

    ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ ΨΕΜΑΤΑ

  • 21:15

    Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΓΚΑΤΣΜΠΥ

  • 0:30

    ΝΤΙΟΥΚΣ

  • 2:15

    ΟΔΟΣ ΖΑΡΙΦΗ 2

  • 4:30

    CHEF ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΣ

  • 5:15

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 6:00

    ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ

  • 7:00

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 8:00

    ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ

  • 9:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 13:00

    ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

  • 14:00

    ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

  • 15:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 16:00

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 17:00

    ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ

  • 18:00

    ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ

  • 19:00

    THE NANNY

  • 20:00

    CASTLE

  • 21:00

    CRIMINAL MINDS

  • 22:00

    CRIMINAL MINDS

  • 23:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 1:00

    MAYDAY

  • 2:00

    NEW AMSTERDAM

  • 3:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 4:00

    MAYDAY

  • 5:00

    THE NANNY