• 9:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 10:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 22:00

    ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

  • 23:00

    Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

  • 0:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 1:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 10:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 10:15

    ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 10:00 - 12:00

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΦΛΕΡΤ

  • 17:45

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ COVID

  • 18:30

    Ο ΘΥΜΙΟΣ ΤΑ 'ΚΑΝΕ ΘΑΛΑΣΣΑ

  • 20:00

    ΔΕΣ & ΒΡΕΣ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ

  • 0:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:15

    LUCIFER

  • 1:05

    TABOO

  • 2:00

    ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ

  • 2:45

    LUCIFER

  • 3:40

    ΦΛΕΡΤ

  • 5:15

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 5:30

    ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ...

  • 6:00

    ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

  • 7:00

    ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΑΛΤΟΝ

  • 7:25

    ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ

  • 7:40

    ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ

  • 8:00

    ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΜΠΑΣ

  • 8:05

    ΛΑΜΑ ΛΑΜΑ

  • 8:30

    MOLANG

  • 8:45

    Η ΑΔΑΜΑΣΤΗ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ

  • 9:45

    ΤΖΕΙΜΣ ΜΑΡΤΙΝ: ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ

  • 11:00

    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

  • 13:00

    Η ΑΔΑΜΑΣΤΗ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ

  • 14:00

    1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

  • 15:00

    ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

  • 15:30

    SPIRIT

  • 16:15

    ΤΖΕΙΜΣ ΜΑΡΤΙΝ: ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ

  • 17:15

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ MORGAN FREEMAN

  • 18:15

    Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ

  • 19:15

    Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ

  • 20:00

    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

  • 21:00

    Η ΚΥΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟΣ

  • 22:00

    ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

  • 23:50

    ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ

  • 1:20

    ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΕΝ... ΔΡΑΣΕΙ

  • 3:00

    Η ΚΥΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟΣ

  • 3:45

    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

  • 5:15

    ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

  • 6:00

    BALKAN EXPRESS

  • 7:00

    Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ

  • 8:00

    ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ

  • 8:30

    ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ

  • 9:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ

  • 10:00

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 12:00

    24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ

  • 13:00

    Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 15:00

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 16:00

    ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ

  • 16:45

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 17:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 17:30

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  • 18:00

    Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ

  • 19:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 20:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 20:15

    ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ

  • 20:30

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

  • 22:30

    Η ΤΡΙΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ

  • 23:45

    ΙΛΙΑΔΑ

  • 0:15

    SALVATION

  • 1:00

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • 2:00

    ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ

  • 3:00

    ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 5:00

    Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ

  • 10:00

    ΠΑΜΕ ΔΑΝΑΗ!

  • 12:00

    Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

  • 13:00

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 14:00

    ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

  • 14:40

    ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

  • 15:30

    ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

  • 16:20

    LIVE NEWS

  • 18:10

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 18:20

    LIVE NEWS

  • 18:30

    ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:00

    ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

  • 22:00

    ΠΕΝΗΝΤΑ-ΠΕΝΗΝΤΑ

  • 23:00

    ΤΟ ΝΗΣΙ

  • 0:30

    ΜΗΝ ΑΝΑΣΑΙΝΕΙΣ

  • 2:30

    ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ

  • 4:30

    I LOVE YOU... BUT I LIED

  • 5:30

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 6:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 10:00

    ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ

  • 16:00

    ΗΛΙΟΣ

  • 17:00

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:15

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 17:45

    STILL STANDING

  • 18:50

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΗΛΙΟΣ

  • 21:00

    ΤΑΞΙ

  • 22:00

    ΑΓΡΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ

  • 23:30

    ΣΠΑΙΝΤΕΡΜΑΝ

  • 2:00

    VICE

  • 3:00

    ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ

  • 4:00

    ΕΡΩΤΑΣ

  • 5:00

    ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 6:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:30

    Η ΑΔΕΛΦΗ, ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ

  • 7:00

    DEAL

  • 8:00

    HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

  • 11:00

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΕΛΕΤΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    POP UP

  • 15:50

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 16:40

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 17:40

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:50

    DEAL

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ

  • 21:00

    ΑΓΓΕΛΙΚΗ

  • 23:00

    ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ

  • 1:45

    ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ

  • 3:45

    ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ

  • 4:50

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 5:20

    ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ

  • 6:00

    MODERN FAMILY

  • 7:30

    SHOPPING STAR

  • 9:00

    ΣΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΩΝ ΚΟΥ ΚΟΥ

  • 12:00

    ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

  • 14:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:50

    SHOPPING STAR

  • 17:30

    ELIF

  • 18:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 18:40

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    GREECE'S NEXT TOP MODEL

  • 0:15

    ΧΙΛΙΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

  • 2:45

    ΤΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ

  • 6:00

    ΣΗΜΕΡΑ

  • 10:00

    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

  • 11:30

    ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΓΥΡΩ

  • 12:00

    LOVE IT

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 15:00

    ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ

  • 17:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:05

    MY STYLE ROCKS

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    8 ΛΕΞΕΙΣ

  • 22:00

    8 ΛΕΞΕΙΣ

  • 23:00

    BIG BROTHER

  • 1:00

    AMERICAN CRIME STORY

  • 2:15

    MY STYLE ROCKS

  • 4:30

    LOVE IT

  • 6:00

    ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

  • 9:50

    ΕΥΤΥΧΕΙΤΕ!

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 14:00

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 15:00

    THE BOOTH

  • 16:25

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 16:45

    ΥΙΕ ΜΟΥ, ΥΙΕ ΜΟΥ

  • 17:15

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:30

    ΥΙΕ ΜΟΥ, ΥΙΕ ΜΟΥ

  • 18:50

    OPEN NEWS

  • 20:00

    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΠΑΡΕΕΣ

  • 22:30

    Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

  • 1:45

    NCIS

  • 2:45

    NCIS

  • 3:30

    ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ

  • 5:15

    ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 6:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 7:00

    ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

  • 8:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 15:00

    ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΣ

  • 16:00

    SANTA DIABLA

  • 18:00

    ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

  • 19:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 20:00

    ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΣ

  • 21:00

    CASTLE

  • 22:00

    THE BLACKLIST

  • 23:00

    MASTERS OF SEX

  • 0:00

    MAYDAY

  • 1:00

    THE BLACKLIST

  • 2:00

    MASTERS OF SEX

  • 3:00

    CASTLE

  • 3:45

    MAYDAY

  • 4:30

    VICE

  • 5:15

    SANTA DIABLA

  • 6:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 18:55

    ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ

  • 21:00

    WESTERN

  • 22:00

    KONTRA NEWS

  • 0:00

    KONTRA

  • 2:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 4:00

    KONTRA NEWS