• 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 08:30

    ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ

  • 08:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 09:00

    ΣΥΝΑΥΛΙΑ

  • 10:30

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 11:00

    ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ

  • 12:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 14:00

    ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ

  • 15:00

    ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:00

    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ

  • 17:30

    ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΛΕΜΟΥ

  • 19:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

  • 20:00

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 21:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 22:00

    ΟΠΕΡΑ

  • 01:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 03:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 09:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 09:15

    ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΟΝ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 18:15

    ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

  • 19:00

    ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΥΤΙ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

  • 00:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 00:15

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

  • 01:15

    ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

  • 02:10

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 02:30

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 04:30

    Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

  • 05:30

    ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ...

  • 06:15

    ΠΛΑΝΑ ΜΕ ΟΥΡΑ

  • 07:00

    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ

  • 08:00

    ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 10:30

    ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

  • 11:30

    ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

  • 12:00

    ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

  • 13:00

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 14:00

    ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΣΤΗ ΡΟΔΟ

  • 15:30

    ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ

  • 16:00

    ΚΕΦΑΛΟΝΙΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 16:30

    ΚΕΦΑΛΟΝΙΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 17:00

    Η ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΤΟ

  • 19:00

    ΗΡΩΕΣ ΣΤΙΣ ΦΛΟΓΕΣ

  • 20:00

    ΣΥΝ ΓΥΝΑΙΞΙ

  • 21:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

  • 22:00

    PRESS

  • 23:00

    PRESS

  • 00:00

    ΡΟΔΙΝΑ ΑΚΡΟΓΙΑΛΙΑ

  • 01:40

    ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 02:10

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

  • 03:05

    PRESS

  • 05:05

    ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

  • 06:30

    ΑΓΡΟWEEK

  • 07:30

    ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 08:20

    ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ

  • 10:00

    ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

  • 11:00

    ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 12:00

    ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 12:30

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 14:45

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΞΑΝΘΗ

  • 17:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΕ ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΟΚ

  • 19:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 20:00

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ - ΑΡΗΣ

  • 22:00

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΤΕΙΖΙ ΓΟΥΪΝΤΕΡΣ

  • 23:45

    ΣΩΜΑ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ

  • 00:40

    ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 01:30

    ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

  • 02:30

    ΣΩΜΑ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ

  • 03:30

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

  • 05:00

    ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ

  • 10:00

    ΑΓΑΠΗΣΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ

  • 12:00

    Η ΝΤΑΝΤΑ

  • 12:30

    Η ΝΤΑΝΤΑ

  • 13:00

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 14:00

    ACE VENTURA: ΧΑΜΟΣ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ

  • 16:00

    Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

  • 16:30

    Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

  • 17:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 17:10

    ROOMIES

  • 18:40

    MY GREECE

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:00

    Η ΜΑΣΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΟ

  • 23:50

    ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

  • 01:50

    THE SOCIAL NETWORK

  • 04:10

    BAYWATCH

  • 05:30

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 06:00

    ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ

  • 06:30

    ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ

  • 10:30

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 11:30

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 12:00

    ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

  • 16:00

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 16:50

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:00

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΕΥΤΗΣ

  • 18:50

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΤΑΞΙ

  • 21:00

    YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR - ALL STAR

  • 01:00

    ΠΡΑΚΤΟΡΑΝΤΖΑ

  • 02:45

    Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

  • 03:30

    ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

  • 04:15

    ΜΠΡΟΥΣΚΟ

  • 05:00

    ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

  • 06:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 06:30

    ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΑΤΟΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ

  • 07:00

    ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ

  • 08:00

    ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

  • 09:00

    ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΛΗΣ ΖΩΗΣ

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:40

    KITCHEN LAB

  • 17:40

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:50

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    AKIS' FOOD TOUR

  • 21:10

    ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 2

  • 23:10

    ΗΡΑΚΛΗΣ: Η ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ

  • 01:15

    THE CALL

  • 03:00

    ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ

  • 04:45

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 05:15

    ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΛΗΣ ΖΩΗΣ

  • 06:00

    BE COOL SCOOBY-DOO!

  • 06:30

    THE LOONEY TUNES SHOW

  • 07:00

    SUPER WINGS

  • 07:30

    ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΟΝΥ: Η ΦΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΗ

  • 08:00

    LEO AND TIG

  • 08:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 08:45

    Η ΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ

  • 09:15

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 09:45

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 10:15

    Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ ΤΟΤΟΣ

  • 10:45

    MIRACULOUS LADY BUG

  • 11:15

    BARBIE DREAMTOPIA 2

  • 12:00

    THE LEGO BATMAN MOVIE

  • 14:10

    TRACTION

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 15:45

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:15

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:45

    TWO AND A HALF MEN

  • 17:15

    TWO AND A HALF MEN

  • 17:45

    MASTERCHEF 5 - MASTERCLASS

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΠΑΖΙΑΣ

  • 23:15

    AMORE MIO

  • 01:30

    ΦΤΗΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑ

  • 03:15

    THE FOLLOWING

  • 05:00

    GRIMM

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΡΕΑ

  • 12:50

    DOT.

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:45

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

  • 15:00

    ΣΟΥ ΚΟΥ FAMILY

  • 17:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:40

    HAPPY TRAVELLER

  • 18:40

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    SURVIVOR

  • 00:30

    ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑΣ: ΤΖΟΡΤΖ ΣΟΡΟΣ

  • 01:30

    ΤΟ ΚΡΥΦΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΟΥ

  • 03:15

    DEADLY WOMEN

  • 04:15

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 05:15

    HAPPY TRAVELLER

  • 09:50

    ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 13:40

    OPEN SPORT

  • 14:50

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 17:45

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 18:00

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 18:50

    OPEN NEWS

  • 20:00

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 21:00

    XXX: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ

  • 23:00

    TOTAL FOOTBALL

  • 01:15

    Η ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ ΤΩΝ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ

  • 03:15

    ΑΛΗΘΙΝΟ ΘΡΑΣΟΣ

  • 05:15

    ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 06:00

    ONE CHANNEL

  • 08:00

    VITA

  • 09:00

    ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ.... ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ

  • 09:30

    ΒΗΜΑGAZINO

  • 10:00

    ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

  • 10:30

    ONE CHANNEL

  • 17:00

    ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ.... ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ

  • 17:30

    VITA

  • 18:30

    ΒΗΜΑGAZINO

  • 19:00

    ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

  • 19:30

    ONE CHANNEL

  • 07:00

    ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

  • 08:00

    ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΣ

  • 09:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 10:00

    LAS ESTRELLAS

  • 11:00

    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 13:00

    ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΣ

  • 14:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 17:00

    LAS ESTRELLAS

  • 18:00

    ΛΑΓΩΝΙΚΟ K-9

  • 20:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 21:00

    CASTLE

  • 22:00

    CSI: NEW YORK

  • 23:00

    WOLF

  • 01:30

    MAYDAY

  • 02:15

    CSI: NEW YORK

  • 03:15

    LOVE ISLAND

  • 04:00

    MAYDAY

  • 05:00

    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 06:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 19:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 22:00

    KONTRA NEWS

  • 23:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 05:00

    KONTRA NEWS