• 9:00

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 9:30

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 10:00

    ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ

  • 11:30

    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

  • 12:00

    ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7

  • 13:30

    ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

  • 14:00

    ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ

  • 15:30

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 16:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 16:30

    ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ

  • 17:00

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

  • 18:00

    Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

  • 18:30

    ΚΟΝΤΑΚΤ

  • 19:00

    ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

  • 20:00

    ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ

  • 20:30

    ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ

  • 21:00

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

  • 22:00

    ΚΛΕΦΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ

  • 23:30

    ΧΟΡΟΣ

  • 1:30

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 6:30

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 6:45

    ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

  • 10:00

    Η ΕΡΤ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΦΑΣΙΣΜΟ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 12:30

    ΕΠΤΑ

  • 13:30

    Η ΕΡΤ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΦΑΣΙΣΜΟ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

  • 17:00

    FOCUS

  • 18:40

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 19:00

    ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 21:50

    ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΣΤΟ ΗΡΩΔΕΙΟ

  • 0:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:05

    Ο ΑΝΤΙΦΑΣΙΣΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΑΝΑΤΟΛΗ

  • 1:25

    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΥΘΟ

  • 2:25

    ΡΙΜΕΙΚ

  • 3:20

    ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ

  • 4:20

    ΑΝΘΡΩΠΟΙ

  • 5:30

    Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 6:00

    ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ

  • 7:00

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ

  • 7:15

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ

  • 7:30

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 7:45

    ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ

  • 8:00

    ΟΛΙ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΟ ΒΥΘΟ

  • 8:30

    Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

  • 8:45

    Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

  • 9:00

    OLD TOM

  • 9:15

    OLD TOM

  • 9:30

    Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ

  • 9:35

    Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ

  • 9:45

    Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ

  • 9:50

    Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ

  • 10:00

    ΑΝΙΜΑΛΙΑ

  • 10:30

    1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

  • 11:00

    1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

  • 11:30

    1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

  • 12:00

    ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ

  • 13:00

    ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ

  • 14:00

    ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΘΑΝΑΣΗ

  • 15:30

    ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

  • 16:30

    21Η ΑΠΡΙΛΙΟΥ: Η ΒΟΥΛΗ ΣΤΟ ΧΑΚΙ

  • 17:30

    ΑΠΕΦΑΣΙΣΑΜΕΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΣΣΟΜΕΝ: Η ΧΟΥΝΤΑ, Η ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

  • 19:00

    SELFIE

  • 20:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ

  • 21:00

    ΒΙΚΤΩΡΙΑ

  • 22:00

    ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

  • 23:30

    ΤΖΕΙΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ

  • 1:30

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ

  • 2:30

    ΒΙΚΤΩΡΙΑ

  • 3:30

    ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ

  • 4:30

    SELFIE

  • 5:30

    ΑΠΕΦΑΣΙΣΑΜΕΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΣΣΟΜΕΝ: Η ΧΟΥΝΤΑ, Η ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

  • 6:00

    ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 7:00

    Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

  • 8:00

    ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

  • 8:30

    Ο ΧΑΡΝΤΙΝΓΚ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΣΟΥΜΑΝ: 'Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙ'

  • 10:00

    24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ

  • 11:00

    11 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

  • 12:30

    ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:30

    ΑΓΡΟWEEK

  • 14:30

    ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ

  • 15:00

    ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ

  • 16:30

    ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ

  • 17:00

    ΟΙ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΕΣ ΤΟΥ ΙΓΚΟΥΑΖΟΥ

  • 18:00

    ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ-ΟΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

  • 19:00

    ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ

  • 20:00

    ALLERT3

  • 21:00

    ΕΞΟΔΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

  • 22:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 23:00

    ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ

  • 23:50

    ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ

  • 0:45

    ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ

  • 1:45

    ΟΙ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΕΣ ΤΟΥ ΙΓΚΟΥΑΖΟΥ

  • 2:40

    11 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

  • 4:00

    ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ

  • 5:00

    ALLERT3

  • 6:00

    ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ

  • 6:45

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 7:45

    ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ

  • 8:45

    DADDY COOL

  • 9:45

    ΜΙΑ ΖΩΗ

  • 10:45

    ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

  • 11:45

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 13:45

    MERENDA MANIA

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 16:00

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΖΕΝΗ

  • 17:00

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:15

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 18:15

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 19:30

    ANT1 NEWS

  • 20:45

    ΤΟ ΞΥΛΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

  • 23:00

    ELYSIUM

  • 1:00

    ΤHE 2NIGHT SHOW

  • 3:15

    VICE

  • 4:15

    ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ

  • 5:15

    Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ

  • 6:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:30

    Ο ΚΑΠΤΕΝ ΤΖΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΟΥ ΠΟΤΕ

  • 7:30

    Η ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

  • 8:00

    ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ

  • 9:00

    ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΛΗΣ ΖΩΗΣ

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:50

    KITCHEN LAB

  • 17:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 18:00

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 19:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 20:50

    ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

  • 22:50

    Η ΣΩΦΕΡΙΝΑ

  • 1:00

    CHECKPOINT ALPHA

  • 2:30

    ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

  • 4:00

    BEAUTY AND THE BEAST

  • 4:50

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 5:20

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 6:00

    DINOTRUX

  • 6:30

    ΦΩΤΙΑ, ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ!

  • 7:00

    ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

  • 7:30

    ΧΤΑΠΟΔΟΝΑΥΤΕΣ

  • 8:00

    ROBOCAR POLI

  • 8:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 8:45

    ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ: ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

  • 9:15

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 9:45

    ΜΠΟΜΠΙ ΚΑΙ ΜΠΙΛ

  • 10:15

    PJ MASKS

  • 10:45

    ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ: Η ΣΕΙΡΑ

  • 11:15

    BARBIE DREAMHOUSE ADVENTURES

  • 12:00

    BEN

  • 12:20

    ΔΥΟ ΝΤΟΥΖΙΝΕΣ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

  • 14:00

    STARS SYSTEM

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:40

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:10

    Ο ΠΕΡΣΙ ΤΖΑΚΣΟΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΘΕΟΙ: Η ΚΛΟΠΗ ΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗΣ

  • 18:40

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 18:50

    HOUSE

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 5

  • 21:20

    ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΑΛΕΣΤΕ

  • 23:15

    KEANU

  • 1:30

    ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ

  • 2:30

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΕΥΤΗΣ

  • 4:15

    ΦΙΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ

  • 6:00

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

  • 10:00

    ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ

  • 12:30

    ECO NEWS

  • 13:00

    GOAL ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 15:00

    ΟΙ ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ

  • 16:00

    HAPPY TRAVELLER

  • 17:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:15

    DOT.

  • 18:30

    FOOD N' FRIENDS

  • 19:30

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 20:50

    SURVIVOR

  • 22:00

    ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!

  • 1:00

    WWE - RAW

  • 3:15

    DOT.

  • 4:15

    FOOD N' FRIENDS

  • 5:15

    HAPPY TRAVELLER

  • 9:45

    ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

  • 12:50

    OPEN SPORT

  • 14:00

    OPEN NEWS - ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 14:30

    ΟΛΑ... ΛΑΘΟΣ

  • 17:40

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:50

    REVENGE BODY

  • 18:55

    OPEN NEWS

  • 20:00

    Η ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

  • 22:15

    ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

  • 1:15

    ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

  • 3:30

    THE MUSIC OF SILENCE

  • 5:30

    ΤΩΡΑ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

  • 6:00

    SAVING HOPE

  • 7:00

    SCANDAL

  • 8:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 13:00

    LA DONA

  • 15:00

    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 16:45

    CHICAGO FIRE

  • 17:30

    CASTLE

  • 18:15

    SAVING HOPE

  • 20:05

    SCANDAL

  • 21:00

    ΠΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΙΑΣ ΖΟΜΠΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ

  • 22:00

    ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

  • 22:10

    ΠΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΙΑΣ ΖΟΜΠΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ

  • 23:00

    MAYDAY

  • 0:00

    MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

  • 1:00

    SAVING HOPE

  • 2:00

    MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

  • 3:00

    VICE

  • 4:00

    CLOSE UP

  • 5:00

    ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΟΣ

  • 10:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 11:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

  • 18:00

    ΟΙΚΟ ΖΗΝ

  • 18:55

    KONTRA NEWS

  • 20:00

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ