• 8:30

    ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ

  • 9:00

    ΣΥΝΑΥΛΙΑ

  • 10:30

    ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

  • 11:00

    ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ

  • 12:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 14:00

    ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ

  • 15:00

    ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:00

    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ

  • 17:30

    Η ΤΥΧΗ ΕΥΝΟΕΙ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΡΟΥΣ

  • 20:00

    ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

  • 21:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 22:00

    ΟΠΕΡΑ

  • 0:30

    ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

  • 1:00

    ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

  • 3:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 9:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 9:15

    ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΟΝ

  • 12:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 13:00

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 15:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 16:00

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 17:00

    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ

  • 18:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 18:15

    ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ

  • 19:00

    ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΥΤΙ

  • 21:00

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 22:00

    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

  • 0:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 0:15

    ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

  • 1:10

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

  • 2:10

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20Ο ΑΙΩΝΑ

  • 2:30

    ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 4:30

    Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

  • 5:30

    ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ...

  • 6:00

    ΠΛΑΝΑ ΜΕ ΟΥΡΑ

  • 7:00

    ΝΕΙΛΟΣ: 5.000 ΧΡΟΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

  • 8:00

    ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

  • 10:30

    ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

  • 11:30

    ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

  • 12:00

    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ

  • 12:30

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 13:15

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 14:00

    ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΣΤΗ ΡΟΔΟ

  • 15:30

    ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...

  • 16:50

    Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΗ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΜΑΣΚΑ

  • 19:00

    ΑΡΗΣ

  • 20:00

    ΣΥΝ ΓΥΝΑΙΞΙ

  • 21:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

  • 22:00

    MILDRED PIERCE

  • 23:30

    ΞΑΦΝΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

  • 1:15

    ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 1:30

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

  • 2:20

    ΑΡΗΣ

  • 3:15

    MILDRED PIERCE

  • 4:20

    ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

  • 5:15

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

  • 6:30

    ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ

  • 7:00

    ΑΞΟΝΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

  • 7:30

    ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 8:30

    Η MIRGA GRAZINYTE-TYLA ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΠΕΤΟΒΕΝ & ΣΤΡΑΒΙΝΣΚΙ

  • 10:00

    40Ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ

  • 11:30

    ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ

  • 12:00

    ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

  • 12:30

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

  • 14:00

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 14:30

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΑΡΙΣΑ ΑΕ - ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

  • 16:45

    AUTO MOTO ΕΡΤ

  • 17:45

    ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΡΗΣ - ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

  • 20:00

    ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 21:00

    ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

  • 22:00

    ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΣ ΦΙΣΕΡ

  • 23:00

    Ο ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ

  • 0:30

    ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ

  • 1:30

    ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΣ ΦΙΣΕΡ

  • 2:30

    ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ

  • 3:00

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

  • 4:30

    Η MIRGA GRAZINYTE-TYLA ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΠΕΤΟΒΕΝ & ΣΤΡΑΒΙΝΣΚΙ

  • 9:50

    ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ TΡΕΙΣ

  • 10:50

    ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

  • 11:00

    ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

  • 11:20

    ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

  • 11:50

    Η ΝΤΑΝΤΑ

  • 12:30

    Η ΝΤΑΝΤΑ

  • 13:00

    ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 14:00

    ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΙ

  • 16:00

    Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

  • 16:30

    Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

  • 17:00

    ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ

  • 17:10

    ROOMIES

  • 18:30

    SUPERMARKET SWEEP

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 21:00

    INFERNO

  • 23:30

    ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

  • 1:30

    ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2

  • 3:40

    MY CRAZY EX

  • 4:40

    FORENSIC FILES

  • 5:30

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 6:00

    ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

  • 6:30

    ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ

  • 10:00

    ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

  • 11:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 12:00

    40 ΚΥΜΑΤΑ

  • 13:00

    ANT1 NEWS

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

  • 16:00

    Η ΦΑΜΙΛΙΑ

  • 16:40

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:50

    Ο ΡΩΜΙΟΣ ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ

  • 18:50

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΤΑΞΙ

  • 21:00

    Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

  • 0:00

    ΕΡΙΝ ΜΠΡΟΚΟΒΙΤΣ

  • 2:45

    Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

  • 3:30

    ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ

  • 4:15

    ΕΡΩΤΑΣ

  • 5:00

    ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

  • 6:00

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:30

    Ο ΤΖΕΙΚ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ

  • 7:00

    ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ

  • 8:00

    ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

  • 9:00

    ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΛΗΣ ΖΩΗΣ

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΕΣΗ

  • 13:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 13:50

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

  • 16:40

    KITCHEN LAB

  • 17:40

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:50

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    AKIS' FOOD TOUR

  • 21:10

    ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΝΤΟΡΙ

  • 23:00

    ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ

  • 1:00

    ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΝΤΡΕΝΤ

  • 3:00

    SAW: LEGACY

  • 4:45

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 5:15

    ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ

  • 6:00

    BE COOL SCOOBY-DOO!

  • 6:30

    POLLY POCKET

  • 7:00

    SUPER WINGS

  • 7:30

    ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΟΝΥ: Η ΦΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΗ

  • 8:00

    LEO AND TIG

  • 8:30

    ΠΕΠΠΑ, ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

  • 8:45

    Η ΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ

  • 9:15

    Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

  • 9:45

    ΚΟΥΤΑΒΟΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 10:15

    Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ ΤΟΤΟΣ

  • 10:45

    MIRACULOUS LADY BUG

  • 11:15

    Η BARBIE ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΠΟΝΥ

  • 12:00

    BEYBLADE BURST RISE

  • 12:20

    ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ

  • 14:10

    TRACTION

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:30

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:00

    ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

  • 16:30

    NEW GIRL

  • 17:00

    NEW GIRL

  • 17:30

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 17:45

    ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ

  • 19:50

    STAR NEWS

  • 21:00

    Η ΚΥΡΑ ΜΑΣ, Η ΜΑΜΜΗ

  • 22:50

    ΛΑΡΙΣΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΟ

  • 1:15

    Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ

  • 4:15

    GRIMM

  • 10:00

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΡΕΑ

  • 12:50

    DOT.

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:45

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

  • 15:05

    ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ 2

  • 17:30

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 17:40

    HAPPY TRAVELLER

  • 18:40

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    SURVIVOR

  • 0:30

    ΑΛΙΕΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥ

  • 2:45

    Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

  • 3:45

    DOT.

  • 4:45

    HAPPY TRAVELLER

  • 5:15

    ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΡΕΑ

  • 9:50

    ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

  • 13:00

    OPEN NEWS

  • 13:40

    OPEN SPORT

  • 14:50

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 17:45

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 18:00

    ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ

  • 18:50

    OPEN NEWS

  • 20:00

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 21:00

    ABDUCTION

  • 23:00

    TOTAL FOOTBALL

  • 1:15

    ΑΟΡΑΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

  • 3:15

    Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

  • 4:15

    Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

  • 5:15

    ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 6:00

    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 8:00

    ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΣ

  • 9:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 10:00

    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ

  • 11:00

    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

  • 13:00

    ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ

  • 15:00

    ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΣ

  • 16:00

    LAS ESTRELLAS

  • 18:00

    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ

  • 19:00

    ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ

  • 20:00

    ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

  • 21:00

    CASTLE

  • 22:00

    CHICAGO P.D.

  • 23:00

    ΜΑΧΗΤΙΚΟ STEALTH: Η ΑΟΡΑΤΗ ΑΠΕΙΛΗ

  • 1:30

    CASTLE

  • 2:30

    MAYDAY

  • 3:15

    CHICAGO P.D.

  • 4:15

    MAYDAY

  • 5:00

    LAS ESTRELLAS