• 6:00

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

  • 8:30

    Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

  • 8:55

    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

  • 9:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 20:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 21:00

    ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

  • 22:00

    ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

  • 23:00

    ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ

  • 0:00

    ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

  • 1:00

    ΕΣΤΙΝ ΟΥΝ

  • 2:00

    ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

  • 6:05

    ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

  • 10:00

    ΠΡΩΙΑΝ ΣΕ ΕΙΔΟΝ

  • 11:30

    ΑΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ - ΠΑΡΙΣΙ

  • 13:00

    ΗΛΕΚΤΡΑ

  • 14:00

    ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

  • 15:00

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 18:00

    ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 19:10

    ΗΛΕΚΤΡΑ

  • 20:15

    SWITCH

  • 21:15

    3ΟΣ ΟΡΟΦΟΣ

  • 21:30

    3ΟΣ ΟΡΟΦΟΣ

  • 21:45

    ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ

  • 22:45

    Η ΠΑΡΑΛΙΑ

  • 23:45

    ΗΛΕΚΤΡΑ

  • 0:50

    ΦΟΝΟΙ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  • 1:45

    ΠΡΩΙΑΝ ΣΕ ΕΙΔΟΝ

  • 3:30

    ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4

  • 5:30

    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 6:10

    ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ

  • 7:00

    ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ

  • 7:30

    ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 9:00

    ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

  • 10:00

    ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ

  • 10:30

    ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ

  • 11:00

    ΕΞ ΑΔΙΑΙΡΕΤΟΥ

  • 11:30

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 12:15

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 13:00

    Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ

  • 14:00

    ΔΥΟ ΖΩΕΣ

  • 15:00

    ΔΥΟ ΖΩΕΣ

  • 16:00

    ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ

  • 17:00

    ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ

  • 17:30

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 18:15

    ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ

  • 19:00

    ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

  • 19:30

    ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

  • 20:00

    ΔΡΟΜΟΙ

  • 21:00

    ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ

  • 22:00

    ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

  • 23:00

    Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

  • 0:00

    ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 1:00

    ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

  • 1:30

    ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

  • 2:00

    ΔΥΟ ΖΩΕΣ

  • 2:45

    ΔΥΟ ΖΩΕΣ

  • 3:30

    ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ

  • 4:20

    ΔΡΟΜΟΙ

  • 5:15

    ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ

  • 6:00

    ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 7:00

    PAPRIKA

  • 7:25

    ΠΙΡΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΠΙΤΑΝΟ

  • 7:35

    ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΖΩΟ

  • 7:45

    ΛΟΥΙ

  • 7:50

    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΕΤΙ

  • 8:00

    ΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ

  • 9:00

    ΓΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΒΗΓΚΙΑΣ

  • 10:00

    ΜΕΡΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑ

  • 11:30

    ΣΤΗ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΡΕΓΚ

  • 12:00

    ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  • 13:00

    ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

  • 14:00

    Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΑΜΑΡΤΗΣΕ

  • 15:30

    ΣΤΗ ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΡΕΓΚ

  • 16:00

    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  • 17:00

    ΜΑ ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ;

  • 17:50

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ

  • 18:00

    MUSIKOLOGY

  • 19:00

    ΠΟΛΕΙΣ

  • 19:15

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

  • 20:00

    ΑΣΤΡΙΝΤ ΚΑΙ ΡΑΦΑΕΛ

  • 21:00

    Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΣΚΟΥΡΙΑΣ

  • 22:00

    ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ: ΟΡΓΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ

  • 23:00

    ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΣ

  • 1:15

    ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ

  • 1:30

    ΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ

  • 2:30

    ΜΕΡΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑ

  • 4:00

    ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

  • 5:00

    ΑΛΥΣΟΔΕΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

  • 8:15

    MEGA ΚΑΛΗΜΕΡΑ

  • 10:00

    ΠΑΜΕ ΔΑΝΑΗ!

  • 13:20

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 13:30

    ΕΛΕΝΗ

  • 15:50

    ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

  • 18:30

    THE CHASE

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:40

    MEGA ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 20:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 21:00

    Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2023-24

  • 0:10

    ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ

  • 2:20

    RUN THIS TOWN

  • 4:30

    ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

  • 5:00

    ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

  • 9:50

    ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

  • 13:00

    ΑΝΤ1 NEWS

  • 13:30

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

  • 13:50

    ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 14:00

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

  • 15:00

    ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ

  • 16:15

    ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

  • 17:30

    5 X 5

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

  • 21:00

    ΨΥΧΟΚΟΡΕΣ

  • 22:30

    Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ

  • 0:00

    ΤHE 2NIGHT SHOW

  • 2:00

    5 X 5

  • 3:00

    ΡΟΥΚ ΖΟΥΚ

  • 4:00

    ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ

  • 5:00

    ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

  • 5:45

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

  • 6:15

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 6:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 7:45

    HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

  • 10:00

    SUPER ΚΑΤΕΡΙΝΑ

  • 13:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 14:00

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • 14:50

    T-LIVE

  • 16:35

    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 16:45

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 17:45

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

  • 21:00

    ΣΑΣΜΟΣ

  • 22:40

    ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΤΗΣ ΙΟΥΛΙΑΣ

  • 0:15

    ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΠΟΥΛΙ

  • 2:15

    ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

  • 4:15

    HOW IT REALLY HAPPENED

  • 5:15

    ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ

  • 6:15

    MASTERCHEF

  • 8:45

    BREAKFAST AT STAR

  • 11:45

    ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

  • 14:00

    ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

  • 15:00

    STAR NEWS

  • 15:45

    ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • 15:50

    SHOPPING STAR

  • 17:30

    CASH OR TRASH

  • 18:30

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:45

    STAR NEWS

  • 21:00

    MASTERCHEF

  • 23:15

    ΖΗΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

  • 0:30

    THE COMEDIAN

  • 3:00

    ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

  • 6:00

    ΣΗΜΕΡΑ

  • 9:50

    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

  • 11:50

    FAY'S TIME

  • 13:40

    ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 14:00

    ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 14:50

    Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

  • 16:15

    MY STYLE ROCKS

  • 18:45

    Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    SURVIVOR

  • 1:00

    FBI

  • 2:00

    FBI

  • 3:00

    ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  • 4:00

    HAPPY TRAVELLER

  • 5:00

    ΠΡΩΤΗ ΕΙΚΟΝΑ

  • 6:00

    ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

  • 9:50

    ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥ ΣΟΥ

  • 13:00

    OPEN NEWS - ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

  • 14:00

    ΟΔΟΣ ΖΑΡΙΦΗ

  • 15:30

    ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

  • 15:45

    OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

  • 16:00

    Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΣΠΑΓΕ ΠΛΑΚΑ

  • 17:45

    ΣΑΝ ΨΕΜΑ

  • 18:45

    OPEN NEWS

  • 20:00

    Η ΥΠΟΣΧΕΣΗ

  • 21:15

    THE MATRIX RELOADED

  • 0:00

    FIREWALL: ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ

  • 2:15

    ΟΔΟΣ ΖΑΡΙΦΗ

  • 3:30

    ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥ ΣΟΥ

  • 5:15

    ΕΙΚΟΝΕΣ

  • 6:00

    ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ

  • 7:00

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 8:00

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 9:00

    Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • 13:00

    ΛΙΤΣΑ.COM

  • 14:00

    ΛΙΤΣΑ.COM

  • 15:00

    ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ

  • 16:00

    ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ

  • 17:00

    ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ

  • 18:00

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 19:00

    ΑΓΡΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ

  • 21:00

    CRIMINAL MINDS

  • 22:00

    CRIMINAL MINDS

  • 23:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 1:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • 2:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 4:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • 5:00

    ΑΓΡΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ