• 18:00

    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

  • 21:00

    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

  • 21:30

    ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ

  • 23:00

    ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ

  • 0:00

    ΟΙ ΑΟΡΑΤΟΙ

  • 18:00

    ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

  • 19:10

    ΦΤΑΣΑΜΕ!

  • 20:00

    ΗΛΕΚΤΡΑ

  • 22:00

    Η ΠΑΡΑΛΙΑ

  • 0:00

    ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ

  • 0:55

    ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ

  • 19:00

    ΜΑΜΑ-ΔΕΣ

  • 20:00

    Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

  • 21:00

    ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΚΛΟΡΙΕΣ

  • 23:15

    ΕΝΝΕΑ ΑΓΝΩΣΤΟΙ

  • 18:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΟΥΙΝΕΑ - ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ

  • 20:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΙΑΠΩΝΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ

  • 22:00

    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΑΛΛΙΑ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ

  • 0:00

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ

  • 18:30

    THE CHASE

  • 19:45

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:40

    MEGA ΑΘΛΗΤΙΚΑ

  • 20:50

    ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

  • 20:55

    ΔΕΛΤΙΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ

  • 21:00

    ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

  • 22:10

    ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ

  • 23:10

    ΠΕΝΗΝΤΑ-ΠΕΝΗΝΤΑ

  • 0:10

    ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

  • 18:45

    ANT1 NEWS

  • 20:00

    ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

  • 22:00

    Η ΡΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΦ ΣΑΙΝΤ

  • 0:00

    Η ΜΑΓΙΣΣΑ

  • 18:50

    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • 20:00

    AKIS' FOOD TOUR

  • 21:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 22:00

    ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ

  • 23:00

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

  • 0:00

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • 18:30

    ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

  • 19:45

    STAR NEWS

  • 20:45

    THE CLOSER

  • 21:45

    ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΜΟΥ

  • 0:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • 17:30

    Ο ΜΑΓΚΑΣ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΚΥΚΛΟ

  • 19:50

    ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ

  • 21:00

    BAHAR - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΡΧΗ

  • 22:00

    POWER OF LOVE

  • 0:00

    ΔΙΠΛΗ ΟΜΗΡΙΑ

  • 18:45

    OPEN NEWS

  • 20:00

    ΣΑΝ ΨΕΜΑ

  • 21:00

    Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΦΙΛΙΚΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ

  • 23:15

    AFTER DARK - ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΤΗΡΙΟ

  • 0:45

    ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ MAJESTIC

  • 18:00

    ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

  • 19:30

    ΑΓΡΙΕΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ

  • 21:00

    BAYWATCH

  • 22:00

    CRIMINAL MINDS

  • 23:00

    BONES

  • 0:00

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ